Zdravie

Vitaelife Pharma Omega 3 – názory, komentáre, cena,

17 Mar 20175369

Omega 3 mastné kyseliny – sú látky, ktoré ľudské telo potrebuje, ale nie sú im syntetizované samostatne. Tieto komponenty sú obsiahnuté v rybách, najmä jeho tuku, niektoré rastliny, zeleniny a rastlinných olejov.

Ak chcete tieto látky môžu byť iba jedlo, a oni rýchlo oxidujú a strácajú svoje vlastnosti. To je dôvod, prečo je užitočné, aby sa polynenasýtené mastné kyseliny ako doplnky stravy.

Obsah

Čo sa deje, prečo a kto potrebuje tieto doplnky

Omega 3 kyseliny sú v ľudskom tele rôzne funkcie. V podstate sú stavebné kamene v procese rozmnožovanie buniek, ale tiež sa podieľajú na týchto procesoch, ako sú:

 • spracovanie eikosanoidov sú biologicky aktívne látky podobné hormóny; tieto komponenty sú zapojené do všetkých interných procesov, ich nedostatok obsahu vedie k chronickým ochoreniam;
 • omega 3 kyselín sú aktívne zapojené do procesu výstavby buniek ako súčasť bunkových membrán, a to najmä nevyhnutné omega 3 pre mozgové bunky, spermie, sietnice, a kardiovaskulárneho systému;
 • forma energie: odkladali tukového tkaniva rýchlo vypúšťania prístroj a v prípade potreby, omega-3 nemá vplyv na hmotnosť, ale telo využiť ako ďalší rezerva, ktorá môže byť použitá v akomkoľvek čase,
 • pre tvorbu mozgových buniek u detí, vrátane omega 3 kyseliny udeleného tehotné ženy a dojčiace matky;
 • k zlepšeniu pamäti, pozornosť, rýchlosť myslenia u detí i dospelých;
 • omladiť a posilniť imunitný systém organizmu.

Z vyššie uvedeného vyplýva, že s omega-3 polynenasýtené mastné kyseliny potrebné pre deti a dospelých, pretože potraviny, aby si ich v dostatočnom množstve je ťažké, a sú zapojené do mnohých dôležitých telesných funkcií a pri výstavbe nových buniek .

farmakologický účinok, zloženie, odformovací

vo svojich vlastnostiach, omega-3 mastné kyseliny patrí k biologicky aktívne potravinárskych prísad. Stimulujú imunitu, znižuje hladinu cholesterolu, triglyceridov, lipoproteíny, zlepšenie metabolizmu.

Okrem toho, omega 3 má k zníženiu hladiny cholesterolu, antihypertenzívne, antiatherosklerotické, vlastnosti protivopsoriaticescoe. Aj táto prísada znižuje riziko chorôb, ako je ateroskleróza, kardiovaskulárnych a reumatických ochorení, trombózy vzhľadom na to, že zvýšenie alebo zníženie určitých látok v organizme, a to:

Omega 3 mastných kyselín je hlavne sa nachádza v oblasti spracovania lososov. Boli nájdené v iných plemien, ale je menšia koncentrácia.

Táto látka je rozpustný v tukoch. Typicky, kapsule uvoľňujúce prísada, vnútri neho je rybí tuk, v čistej forme alebo v zmesi v pomere s rastlinným olejom a vitamínmi.

plášť je vyrobený zo želatíny, takže sa už rozpustený v žalúdku. Kapsule sú balené do blistrov a kartónov, alebo vo fľašiach z tmavého skla, a tak nemajú oxidovať vo svetle a nestráca svoje prospešné vlastnosti.

Indikácie a kontraindikácie

Doplnok stravy omega 3 je ukázané, že ľudí s obezitou, cukrovkou, hypertenzia, aterosklerózy. V komplexnej liečbe a prevencii kardiovaskulárnych ochorení a tromboflebitídy. Pre boj s suchá koža, vypadávanie vlasov a krehké vlasy, lupiny, a tiež také ochorenia kože, ako ekzému, psoriázy a ďalších.

Doplnok je možné od 12 rokov.

Keď ste precitlivený zložky drogy, vrátane, ak ste alergický na ryby, a v prítomnosti akútnej gastrointestinálne infekcie, je suplementácia je kontraindikované.

pokyn aplikácie pre deti i dospelých

Dospelí a deti sa vyzývajú, aby túto drogu pred každým jedlom, a to trikrát denne 1-2 kapsule. Ak chcete, môžete piť omega 3 vody.

Vedľajšie účinky a predávkovania

liečivo omega-3 nemá žiadne významné vedľajšie účinky, ak je správne spotrebovaný. Jediná nevýhoda sa Chuťové podozrivý v spojení so základným materiálom, z ktorého sa vytvorí prísadu -. Rybieho oleja

V prípade predávkovania, je prebytok vitamínov A a D v tele, rovnako ako žalúdočná nevoľnosť a krvácanie z nosa. Tiež nevoľnosť, nadúvanie a zvracanie.

Liekové interakcie, konkrétne pokyny

Omega 3 je kompatibilný so všetkými drogami, však by nemali byť užívané súčasne Doplnok s komplexom vitamínov, aby sa zabránilo predávkovaniu. V prípade pochybností o kompatibilite, je lepšie sa poradiť so svojím lekárom.

Najobľúbenejší liečivá s obsahom omega 3

Prípravky obsahujúce omega-3 mastné kyseliny vyrába mnoho výrobcov. Zvážte najpopulárnejšie z nich.

 1. “Omega 3 Doppelgerts aktívne” je kapsule obsahujúce nielen komplex polynenasýtených mastných kyselín a vitamínu E. v porovnaní s normou, “omega 3 Doppelgerts aktív” obsahuje 50% dennej potreby vitamínu E a asi 24% miera omega 3. Majú osobitným zameraním na kardiovaskulárny systém tela. Uvoľnenie produktu v tmavých fľašiach po 30 a 80 kapsúl. Priemerné náklady na balenie 30 kusov stojí 300 rubľov.
 2. “06.09.Omega 3” – komplexný doplnok obsahujúci koncentrovaný rybí olej, omega 3, 6 & 9 a ľanové semienko olej, vitamín E, olej z boráku lekárskeho. Vzhľadom k svojmu zloženiu, “omega 3-6-9” a má tonikum a omladzujúce účinky na telo. Liek je dostupný v nepriehľadné tégliky, plastové 90 kusov v balení. Cena za liek priemer je 1400 rubľov.
 3. “Solgar omega 3” kapsuly, s rôznou koncentráciou omega 3. je k dispozícii v tmavej sklenenej nádobe po dobu 30, 60 a 90 jednotiek, v tomto poradí. Majú vyššie koncentrácie živín. Cena za 30 kusov sa pohybuje v rozmedzí asi 1400 rubľov.
 4. “Omega 3 Vitrum Kardio” – mastné kyseliny posilniť kardiovaskulárny systém. Vyrába sa vo vysokej koncentrácii omega 3 vo forme kapsúl, 60 kusov na fľašu. Každé balenie lieku stojí asi 1300 rubľov.
 5. “Akvamarín omega-3” – starostlivo čistí rybí olej s vysokým obsahom vitamínov E a D Release “akvamarín omega 3” balenie 60 kusov, priemerné náklady na balenie, je asi 600 rubľov
 6. .

Náklady na lieky sa veľmi líši od krajiny pôvodu, značky kvality surovín (lacnejšie ryby použité pre jednoduchšie a lacnejšie liečivá a naopak).

Spotrebiteľské stanoviska

Doplnok stravy omega 3 je veľmi populárny medzi ľuďmi a má veľa skúšok.

Máme na Sachaline všetci ľudia sú veľmi zdravé, tak som bol veľmi prekvapený, keď v priebehu tehotenstva doktor mi ponúkol pijú olej z tresčej pečene. Ryby na stole vždy veľa, ale zrejme sa prispôsobil tak zlé. Vďaka včasnému odporúčania lekára, Porodila som na zdravé dieťa a tehotenstvo navyše. Aj keď musím priznať, prehĺtať kapsuly v rannú nevoľnosť to bolo ťažké, pretože chuť a vôňu.

Veronica, 28 rokov, Sakhalin

Pravidelné výlety do Moskvy pracovať vyčerpaný, imunita úplne prestala odraziť vredy. Preto moja voľba v lekárni padol na omega 3 kyselín. Neviem, čo je podstatou účinku, ale dlhá cesta a nervózny začali vyrábať výrazne lepšie a bezpečnejšie, a to aj bez sedatív.

Juliana, 32 rokov, Zelenograd

A ja nepomohlo toľko vychvaľovaný nenasýtených mastných kyselín. Možno som si nekúpil, ale okrem toho, že vôňa je veľmi podozrivo a silný, grganie a pachuť, a nie presviedčanie. Kožu Slough off a pokračuje. Prvýkrát, dokonca niečo ako vyrážka nalial, ale rýchlo prešiel.

Iryna, 20 rokov, Volgograd

Moja žena nemôže mať deti, obehol veľa lekárov, prešiel veľa testov. Na konci zistili, že problém je ja. S takto získame v päsť, rozhodol som sa ísť na zdravú výživu, nastaviť režim dňa. Nie je bez doplnkov a vitamínov. Účinok nebol okamžitý, ale môžem povedať, že teraz máme chlapca, syna. Myslím, že si zaslúži omega-3 tu.

Igor, 39 rokov, Sevastopoľ

V minulosti bol športovec, silný a zdravý, ale s pribúdajúcim vekom stávajú slabé vôbec. Najmä srdce čerpá. Potom, čo som bol diagnostikovaný s srdcový infarkt, som začal pozorne sledovať zdravotný stav a snažil sa rýchlo zotaviť. Nadobudla rôznych doplnkov, vrátane rybieho oleja “omega 3 Doppelgerts majetku.” Teraz srdce nesťažujú, všetko je pokoj a nič nebolí.

Vladimir, 51 rokov, Smolensk

Niektoré užitočné ďalšie informácie možno nájsť v nasledujúcom videu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *