Virgin Star - negat├şvne koment├íre, n├ízory, cena, ofici├ílne internetov├ę str├ínky
Potencia

Virgin Star ÔÇô negat├şvne koment├íre, n├ízory, cena, ofici├ílne internetov├ę str├ínky

Virgin Star Ôäó alebo panna, Old je prirodzen├í obnova vagin├ílnych svalov. M├í konzistenciu g├ęlu, vonia ─żahk├ę, nelep├ş. Sklad├í sa len z pr├şrodn├Żch surov├şn (80% oleja a extrakty). Stimul├ítor svalov├Ż tonus prispieva k posilneniu vagin├ílnej steny a urobi┼ą je op├Ą┼ą pru┼żn├í. Pod─ża v├Żrobcu doplnok m├í nasledovn├ę vlastnosti.

 • je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą ako lubrikant.
 • Zvy┼íuje libido a sexu├ílnu citlivos┼ą.
 • normalizuje mikrofl├│ry, zmier┼łuje vagin├ílnu suchos┼ą.
 • Pou┼ż├şva sa ako prevent├şvne opatrenie proti z├ípalov, infekcie mo─Źov├Żch ciest.
 • M├í pr├şjemn├║ v├┤┼łu, bez chuti.
 • Obaja partneri pote┼íenie.

TOP 7 v├Żhody

int├şmne g├ęlu Virgin Star

 • ├Üplne

  pr├şrodn├Ż produkt, hypoalerg├ęnne, nesp├┤sobuje podr├í┼żdenie.

 • m├┤┼żete pou┼żi┼ą v akomko─żvek veku.
 • ako mazivo pou┼ż├şva pre zlep┼íenie vlhkosti po┼ívy.
 • Safe zosvetlenie poko┼żky, ako sa zbavi┼ą stareck├Żch ┼íkv┼Ľn v int├şmnom prostred├ş.
 • Nie je lepkav├Ż a nezanech├íva ┼íkvrny bielize┼ł.
 • blokuje vznik infekcie mo─Źov├Żch ciest, z├ípal.
 • V├Żsledok po 2 t├Ż┼żd┼łoch pravideln├ęho pou┼ż├şvania.

farmakologick├ę n├ístroje

Ka┼żd├ę lek├ír v├ím povie, ┼że najlep┼í├ş sp├┤sob, ako zabr├íni┼ą v┼íetk├Żm t├Żmto probl├ęmom je v─Źasn├ę prevencia. Av┼íak, ak vediete sedav├Ż sp├┤sob ┼żivota, nie s├║ schopn├ş z├şska┼ą sp├Ą┼ą do formy po naroden├ş die┼ąa┼ąa, za┼ż├şva nedostatok vzru┼íenia v bl├şzkosti, alebo tv├írou v tv├ír so zmenami s├║visiacimi s vekom v pru┼żnosti svalov je potrebn├ę prija┼ą opatrenia.

Ak nechcete tieto probl├ęmy rie┼íi┼ą teraz, nakoniec sa bude vyv├şja┼ą do zlo┼żitej┼í├şch foriem ochoren├ş -. Svojvo─żn├ę mo─Źenie, riziko poru┼íenie rovnov├íhy mikrofl├│ry m├┤┼że v├Żhrez alebo dokonca hernie vn├║torn├Żch org├ínov

Princ├şp ─Źinnosti Virgin Star

Hlavnou zlo┼żkou kr├ęmu ÔÇô Ximenia lie─Źiv├í rastlina z Ju┼żnej Ameriky. Jeho v├Ż┼ąa┼żok m├í blahod├írne ├║─Źinky na svaly, ktor├ę poskytuj├║ lie─Źenie, relaxa─Źn├Ż ├║─Źinok. Visk├│zna Ximenia komponenta ovplyv┼łuje pru┼żnos┼ą vagin├ílnej steny, je z├║┼żenie a t├│novanie. P├┤sob├ş ako mazivo sa kr├ęm odstra┼łuje sucha a podr├í┼żdenie.

T├íto citlivos┼ą sa zvy┼íuje, a zintenz├şv┼łuje pocit sexu. Po prvej aplik├ícii v├Żznamn├Żch zmien: zvy┼íuje svalov├Ż tonus, stimuluje produkciu pr├şrodn├ę mazania a zv├Ż┼íenie libida. Pom├íha obnovi┼ą svalov po p├┤rode, alebo naopak sa na ne pripravi┼ą.

vlastnosti prospe┼ín├ę pre ┼żeny Virgin Star

Pri pravidelnom pou┼ż├şvan├ş m├í nasleduj├║ce kroky.

 • z├║┼żenie vagin├ílnych

  stien, ich posilnenie.

 • Citlivos┼ą Zv├Ż┼íenie int├şmnej oblasti.
 • zabra┼łuje tvorbe pigmentov├Żch ┼íkv┼Ľn, zosvet─żuje poko┼żku.
 • Zlep┼íuje komfort int├şmneho ┼żivota bez sucha, sliznice neust├íle hydratovan├í.
 • ko┼że v oblasti slab├şn st├íva napnut├í a pru┼żn├í.
 • Zvy┼íuje t├│n a pru┼żnos┼ą vn├║torn├Żch svalov.

─îo je zahrnut├ę v Virgin Star

 • Ju┼żnej Ameriky Ximenia. Priazniv├Ż vplyv na hojenie sliznice poko┼żky, m├í tonizuj├║ci ├║─Źinok, nap├şna svaly, ─Źo je pru┼żn├í.
 • Koncentr├ít harman─Źeka. Upokojuje, ─Źist├ş, regeneruje, protiz├ípalov├Ż ├║─Źinok.
 • necht├şka. P├┤sob├ş ako antiseptikum, zabra┼łuje rastu patog├ęnnych fl├│ry, ur├Żch─żuje hojenie mikrotrhl├şn.
 • Oleje levandule a pa─Źuli. Inhibuj├║ rast h├║b, poskytova┼ą prevent├şvnu ochranu proti ples┼łov├Żm infekci├ím, stimulova┼ą pr├ş┼ąa┼żlivos┼ą a vzru┼íenie.
 • rose esenci├ílny olej. Zvy┼íuje

  zmyselnos┼ą, vytv├íra dokonal├Ż ─Źuch m├í afrodiziak├ílne vlastnosti.

 • ylang ÔÇô ylang. Poskytuje ochranu pred vekov├ę zmeny, pracuje ako proti k┼Ľ─Źom, je oblas┼ą aplik├ície pru┼żn├ę povyshennyi t├│nom.

Zlo┼żky g├ęlu s├║ bezpe─Źn├ę, pr├şrodn├ę a nesp├┤sobuj├║ alergie, ┼żiadne ved─żaj┼íie ├║─Źinky. Av┼íak, individu├ílna intolerancia, ak sa vyskytn├║ nejak├ę pr├şznaky, ihne─Ć presta┼łte pou┼ż├şva┼ą, poradi┼ą s lek├írom. Doplnok m├í certifik├ít kvality, klinicky testovan├ę. Neobsahuje horm├│ny, chemicky syntetizovan├ę zl├║─Źeniny, farbiv├í a vonn├ę l├ítky.

N├ívod na pou┼żitie a kontraindik├ície

N├ístroj najlep┼íie na regener├íciu svalovej pr├íce po p├┤rode, tie┼ż vopred pripravi┼ą telo na neho, tak┼że vagin├ílnej steny pru┼żn├ę a zni┼żuje riziko zlomen├şn. Pom├íha obnovi┼ą r├Żchlej┼íie pri lie─Źbe hernie, inkontinencia, poruchy libida, alebo po chirurgickom z├íkroku na panvov├Żch org├ínov.

Kurz trv├í po dobu 1 mesiaca, potom je potrebn├ę vzia┼ą kr├ítku prest├ívku a znovu opakova┼ą priebeh.

 1. Pou┼żi┼ą na ─Źist├ę genit├ílie, stl├í─Źanie mal├ę mno┼żstvo g├ęlu (ve─żkosti hr├í┼íku) na prst.
 2. Ak chcete zavies┼ą prst Virgin Star v po┼íve, ktor├ę s├║ rozlo┼żen├ę ho na vn├║tornej strane.
 3. Ak chcete mal├║ int├şmne gymnastike stimulova┼ą t├│n, potom ostr├Ż, potom uvo─żnenie

  svalov panvov├ęho dna.

 4. postup opakujte do 3 dn├ş.
 5. OL>

  V├Żsledky aplik├ície Virgin Star

  spo─żahlivo potvrdil, ┼że kr├ęm ÔÇô g├ęl Virgin Star je v├Żkonn├Ż n├ístroj pre udr┼żanie zdravia ┼żensk├Żch pohlavn├Żch org├ínov. Pomocou neho pravidelne spoma─żuje starnutie procesy vulvy, zv├Ż┼íenie citlivosti a zv├Ż┼íi┼ą ┼íance na pre┼ż├şvanie orgazmu. Je liekom mikrotrhl├şn sliznice, inhibuje vznik z├ípalu.

  g├ęl p├┤sob├ş ako siln├Ż stimulant t├│nu a pru┼żnosti svalov├ęho tkaniva, prevenciu infekcie alebo potla─Źenie rastu plesn├ş a bakt├ęri├ş. A to najm├Ą v kombin├ícii so sexu├ílnou gymnastiku, tento kr├ęm poskytuje naozaj vynikaj├║ce v├Żsledky, a to ako vonkaj┼íie a vn├║torn├ę stav svalov.

  Kde k├║pi┼ą Virgin Star?

  Objedn├ívka Virgin Star na ofici├ílnych str├ínkach v├Żrobcu nek├║pi┼ą falo┼ín├Ż podvod. Dod├ívka sa vykon├íva v eur├│pskych mest├ích a v mnoh├Żch krajin├ích SN┼á. Preprava trv├í asi t├Ż┼żde┼ł. Platba po obdr┼żan├ş v po┼ítovej tresky!

  Hodnotenie z├íkazn├şkov Virgin Star

  pred porodila 4 roky syn v nemocnici bol naz├Żvan├Ż ÔÇťstaracademyÔÇŁ. Aj ke─Ć som sa r├Żchlo vr├ítila k predch├ídzaj├║cemu hmotnosti, ale k obnoveniu poko┼żky, elasticita svalov v oblasti brucha a pod nie s├║ schopn├ş. Man┼żel nikdy neuk├ízala, ale c├ştil som, ┼że je nie─Źo zle. Rozhodol sa ├şs┼ą k lek├írovi. Sed├ş vo fronte hovorila s diev─Źa┼ąom, ktor├ę tie┼ż ─Źelia podobn├Żm

  probl├ęmom. Navrhla tento g├ęl Virgin Star. Spo─Źiatku som si myslel, nie je moc pom├┤c┼ą, sk├║┼íal len zo zvedavosti. Po 2 chody iba na iskry, ktor├ę sa rozhoreli op├Ą┼ą medzi nami, m├┤j man┼żel si uvedomil, ┼że to funguje tak, ako m├í! Anna, 32 rokov

  Nikdy sa s┼ąa┼żoval na zdravie, ale v posledn├Żch rokoch sa za─Źal venova┼ą pozornos┼ą tej ─Źasti k├Żchanie bol mo─Ź na nohavi─Źk├ích. Spo─Źiatku som nebol, ┼że strach, ke─Ć sa za─Źali dia┼ą ─Źoraz ─Źastej┼íie, aj ke─Ć ka┼íe─ż, som dostal strach. Za─Źali h─żada┼ą sp├┤soby, ako obnovi┼ą svaly a vysk├║┼ían├Ż tradi─Źn├Żch met├│d a cvi─Źen├ş. Najlep┼í├ş v├Żsledok bolo, ke─Ć som za─Źal pou┼ż├şva┼ą kr├ęm Virgin Star v kombin├ícii s nab├şjania. Teraz ver├şm, m├┤j man┼żel je tie┼ż radi, povedal, ┼że pocity vn├║tri naozaj zmenil. Pocit sexuality vn├║tri aj mimo ┼ít├ítu v uvedenom porad├ş. ÔÇô Natalia, 43 rokov

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...