Virgin Star - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
Potencia

Virgin Star – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Virgin Star ™ alebo panna, Old je prirodzená obnova vaginálnych svalov. Má konzistenciu gélu, vonia ľahké, nelepí. Skladá sa len z prírodných surovín (80% oleja a extrakty). Stimulátor svalový tonus prispieva k posilneniu vaginálnej steny a urobiť je opäť pružná. Podľa výrobcu doplnok má nasledovné vlastnosti.

 • je možné použiť ako lubrikant.
 • Zvyšuje libido a sexuálnu citlivosť.
 • normalizuje mikroflóry, zmierňuje vaginálnu suchosť.
 • Používa sa ako preventívne opatrenie proti zápalov, infekcie močových ciest.
 • Má príjemnú vôňu, bez chuti.
 • Obaja partneri potešenie.

TOP 7 výhody

intímne gélu Virgin Star

 • Úplne

  prírodný produkt, hypoalergénne, nespôsobuje podráždenie.

 • môžete použiť v akomkoľvek veku.
 • ako mazivo používa pre zlepšenie vlhkosti pošvy.
 • Safe zosvetlenie pokožky, ako sa zbaviť stareckých škvŕn v intímnom prostredí.
 • Nie je lepkavý a nezanecháva škvrny bielizeň.
 • blokuje vznik infekcie močových ciest, zápal.
 • Výsledok po 2 týždňoch pravidelného používania.

farmakologické nástroje

Každé lekár vám povie, že najlepší spôsob, ako zabrániť všetkým týmto problémom je včasné prevencia. Avšak, ak vediete sedavý spôsob života, nie sú schopní získať späť do formy po narodení dieťaťa, zažíva nedostatok vzrušenia v blízkosti, alebo tvárou v tvár so zmenami súvisiacimi s vekom v pružnosti svalov je potrebné prijať opatrenia.

Ak nechcete tieto problémy riešiť teraz, nakoniec sa bude vyvíjať do zložitejších foriem ochorení -. Svojvoľné močenie, riziko porušenie rovnováhy mikroflóry môže výhrez alebo dokonca hernie vnútorných orgánov

Princíp činnosti Virgin Star

Hlavnou zložkou krému – Ximenia liečivá rastlina z Južnej Ameriky. Jeho výťažok má blahodárne účinky na svaly, ktoré poskytujú liečenie, relaxačný účinok. Viskózna Ximenia komponenta ovplyvňuje pružnosť vaginálnej steny, je zúženie a tónovanie. Pôsobí ako mazivo sa krém odstraňuje sucha a podráždenie.

Táto citlivosť sa zvyšuje, a zintenzívňuje pocit sexu. Po prvej aplikácii významných zmien: zvyšuje svalový tonus, stimuluje produkciu prírodné mazania a zvýšenie libida. Pomáha obnoviť svalov po pôrode, alebo naopak sa na ne pripraviť.

vlastnosti prospešné pre ženy Virgin Star

Pri pravidelnom používaní má nasledujúce kroky.

 • zúženie vaginálnych

  stien, ich posilnenie.

 • Citlivosť Zvýšenie intímnej oblasti.
 • zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn, zosvetľuje pokožku.
 • Zlepšuje komfort intímneho života bez sucha, sliznice neustále hydratovaná.
 • kože v oblasti slabín stáva napnutá a pružná.
 • Zvyšuje tón a pružnosť vnútorných svalov.

Čo je zahrnuté v Virgin Star

 • Južnej Ameriky Ximenia. Priaznivý vplyv na hojenie sliznice pokožky, má tonizujúci účinok, napína svaly, čo je pružná.
 • Koncentrát harmančeka. Upokojuje, čistí, regeneruje, protizápalový účinok.
 • nechtíka. Pôsobí ako antiseptikum, zabraňuje rastu patogénnych flóry, urýchľuje hojenie mikrotrhlín.
 • Oleje levandule a pačuli. Inhibujú rast húb, poskytovať preventívnu ochranu proti plesňovým infekciám, stimulovať príťažlivosť a vzrušenie.
 • rose esenciálny olej. Zvyšuje

  zmyselnosť, vytvára dokonalý čuch má afrodiziakálne vlastnosti.

 • ylang – ylang. Poskytuje ochranu pred vekové zmeny, pracuje ako proti kŕčom, je oblasť aplikácie pružné povyshennyi tónom.

Zložky gélu sú bezpečné, prírodné a nespôsobujú alergie, žiadne vedľajšie účinky. Avšak, individuálna intolerancia, ak sa vyskytnú nejaké príznaky, ihneď prestaňte používať, poradiť s lekárom. Doplnok má certifikát kvality, klinicky testované. Neobsahuje hormóny, chemicky syntetizované zlúčeniny, farbivá a vonné látky.

Návod na použitie a kontraindikácie

Nástroj najlepšie na regeneráciu svalovej práce po pôrode, tiež vopred pripraviť telo na neho, takže vaginálnej steny pružné a znižuje riziko zlomenín. Pomáha obnoviť rýchlejšie pri liečbe hernie, inkontinencia, poruchy libida, alebo po chirurgickom zákroku na panvových orgánov.

Kurz trvá po dobu 1 mesiaca, potom je potrebné vziať krátku prestávku a znovu opakovať priebeh.

 1. Použiť na čisté genitálie, stláčanie malé množstvo gélu (veľkosti hrášku) na prst.
 2. Ak chcete zaviesť prst Virgin Star v pošve, ktoré sú rozložené ho na vnútornej strane.
 3. Ak chcete malú intímne gymnastike stimulovať tón, potom ostrý, potom uvoľnenie

  svalov panvového dna.

 4. postup opakujte do 3 dní.
 5. OL>

  Výsledky aplikácie Virgin Star

  spoľahlivo potvrdil, že krém – gél Virgin Star je výkonný nástroj pre udržanie zdravia ženských pohlavných orgánov. Pomocou neho pravidelne spomaľuje starnutie procesy vulvy, zvýšenie citlivosti a zvýšiť šance na prežívanie orgazmu. Je liekom mikrotrhlín sliznice, inhibuje vznik zápalu.

  gél pôsobí ako silný stimulant tónu a pružnosti svalového tkaniva, prevenciu infekcie alebo potlačenie rastu plesní a baktérií. A to najmä v kombinácii so sexuálnou gymnastiku, tento krém poskytuje naozaj vynikajúce výsledky, a to ako vonkajšie a vnútorné stav svalov.

  Kde kúpiť Virgin Star?

  Objednávka Virgin Star na oficiálnych stránkach výrobcu nekúpiť falošný podvod. Dodávka sa vykonáva v európskych mestách a v mnohých krajinách SNŠ. Preprava trvá asi týždeň. Platba po obdržaní v poštovej tresky!

  Hodnotenie zákazníkov Virgin Star

  pred porodila 4 roky syn v nemocnici bol nazývaný “staracademy”. Aj keď som sa rýchlo vrátila k predchádzajúcemu hmotnosti, ale k obnoveniu pokožky, elasticita svalov v oblasti brucha a pod nie sú schopní. Manžel nikdy neukázala, ale cítil som, že je niečo zle. Rozhodol sa ísť k lekárovi. Sedí vo fronte hovorila s dievčaťom, ktoré tiež čelia podobným

  problémom. Navrhla tento gél Virgin Star. Spočiatku som si myslel, nie je moc pomôcť, skúšal len zo zvedavosti. Po 2 chody iba na iskry, ktoré sa rozhoreli opäť medzi nami, môj manžel si uvedomil, že to funguje tak, ako má! Anna, 32 rokov

  Nikdy sa sťažoval na zdravie, ale v posledných rokoch sa začal venovať pozornosť tej časti kýchanie bol moč na nohavičkách. Spočiatku som nebol, že strach, keď sa začali diať čoraz častejšie, aj keď kašeľ, som dostal strach. Začali hľadať spôsoby, ako obnoviť svaly a vyskúšaný tradičných metód a cvičení. Najlepší výsledok bolo, keď som začal používať krém Virgin Star v kombinácii s nabíjania. Teraz verím, môj manžel je tiež radi, povedal, že pocity vnútri naozaj zmenil. Pocit sexuality vnútri aj mimo štátu v uvedenom poradí. – Natalia, 43 rokov

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...