Uniderm – recenzia, komentáre, cena,

[Total:    Average: /5]

Skupina liekov používaných externe – glukokorticosteroidov. Uniderm masti sa používa pri liečbe kože v dermatologických ochorení a príznakov. Droga sa aplikuje lokálne na postihnuté oblasti. Účinne bojuje proti zápalom, opuchy na koži.

V kompozícii je mometazón vyvolávajúci proteíny, ktoré inhibujú fosfolipázy A2, ktoré majú spoločný názov – lipocortin. Vzhľadom k regulácii biosyntézy prostaglandínov a leukotriénov, pre zavesenie na uvoľňovanie kyseliny arachidónovej.

Release forme a zloženiu Uniderm

liek je k dispozícii vo forme masti alebo krému. Balenie v hliníkových rúrok, ktoré majú kapacitu od 15 do 30 g. Oni, podľa poradia, naskladané v kartónovej krabici s podrobnými inštrukciami.

Vôňa majú silné, homogénna biela hmota nie. Neexistujú žiadne nečistoty. 1 gram masti 1 mg hlavné látky, majú hlavný terapeutický účinok mometazónfuroát. Krém sa skladá z oxidu titaničitého, biely vazelín, čistená voda, cetylalkohol a stearylalkohol, makrogol.

Dovolenka Uniderm lekární dôjde iba v prípade, že máte recept. Skladovanie by mali byť usporiadané mimo dosahu detí. Okolitá teplota je 15 až 25 ° C po 2 rokoch, je v havarijnom stave.

Indikácia Uniderm

Často sa ponúka otázka: prečo používať masť. Poskytované iba vonkajšie použitie u kožných ochorení:

 • atopická dermatitída;
 • plač ekzém;
 • svrbenie kože;
 • zápalových procesov, ktoré nie sú podrobené liečbe inými prostriedkami;
 • uštipnutie hmyzom;
 • alergické reakcie.

Tehotenstvo a dojčenie. Uniderm

Štúdie bezpečnosti používanie krému z roku Uniderm v priebehu tehotenstva a dojčenia neboli vykonané. Je známe, že GCS preniká cez placentu. Lepšie neužívať drogy dlhodobo a znížiť dávku použiť až na minimálnu hodnotu.

Ak chcete použiť túto drogu v dojčiacich žien, dojčenie sa zastaví počas liečby. Proces s použitím Uniderm by mal riadiť lekár pacienta.

Na internetových mnohých diskusií o psoriázy choroby. Ak má pacient miernu formu ochorenia, často radšej nepoužívať hormonálnu látku. Vzhľadom k efektivite a rýchlosti účinku lieku Mnoho ľudí si tento spôsob liečby.

V mnohých prípadoch sa u pacientov môže byť liečená iba pomocou hormonálnej činidla. Ale iba také lieky budete potrebovať odbornú schôdzku. Nezávislý použitie sa neodporúča.

UNIRE, je liek na liečbu detí. To je často používané na zlepšenie kože u detí. Atopická dermatitída je jedným z užívania pre deti. Terapia, ktorá využíva túto drogu často vyžaduje osobitnú pozornosť pri jej vykonávaní.

Návod na používanie Uniderm

Uniderm vyhlásenie takto: Liečba musí pokračovať aj po niekoľkých dňoch príznaky zmizli. Môžete aj naďalej používať Uniderm do tej doby, kým sa zápal. Ale prekročiť dobu užívania tejto drogy za to nestojí.

Je lepšie, aby sa zabránilo použitie masti v blízkosti očí, tak, aby nebola v sliznici. Je pravdepodobné, že po aplikácii krému môže dôjsť k podráždeniu kože spôsobené prítomnosťou propylénglykolu. Pre zníženie dávky Unirea pomaly, aby nedošlo k prevencii syndrómu ricochetovým a spôsobiť dermatitídu.

pre účinné pôsobenie lieku je:

 1. Dôkladné odplavuje poškodenej kože a sušenia pomocou utierky;
 2. Uplatňovanie malej časti undevit tenkej vrstve na oblasť, ktorá je ovplyvnená z choroby a trecie pohyby masážnych;
 3. Trením, až sa absorbuje viac ako 1 krát za deň;

Uniderm – lieky lokálnou aplikáciou na kožu. Možno ho aplikovať na čistú a vysušenú pokožku. Vhodné trieť konzistencia na vytvorenie tenkej vrstvy. Je dôležité, aby sa masť úplne vstrebáva, takže dlhých pohybov masáže bude veľmi užitočné.

Liečba wondermom by mala trvať maximálne 7 dní. V prípade nedostatku výsledkov po niekoľko dní od podania žiadosti, je nutné ísť k lekárovi a objasniť diagnózu. Lekár posúdi účinnosť prostriedkov a v prípade potreby upraví terapiu.

Náprava nie je pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Po šiestich mesiacoch a až 2 roky, priebeh môže trvať až 5 dní. Drogu v udalosti, ktorú je potrebné si uvedomiť, že existuje riziko, že inhibuje funkciu hypofýzy, nadobličiek systému, a tým zvýšiť šancu na stretnutie s Cushingov syndróm.

vysoký pomer plochy kože na hmotnosť je príznakom ochorenia. Predĺžené vystavenie mastí tohto druhu na koži, môže viesť ku zhoršenej rozvoja a rastu. Ak chcete použiť liek, ale len krátku dobu.

Zvláštne pokyny Uniderm

Pravdepodobnosť, že sa u pacienta prejavuje systémový účinok kortikosteroidov dochádza pri použití masti na veľkom povrchu kože. Najmä pri dlhodobom užívaní. Zvyšuje s využitím okluzívny terapie nad oblasťou. Z tohto dôvodu je lepšie liečiť pod dohľadom lekára včas identifikovať príznaky HPA osi systému a zmenenou terapiu.

Overdose Uniderm

V prípade predávkovania, pravdepodobnosť sekundárne nedostatočnosti nadobličiek a iných porúch HPAS sa výrazne zvýši. Liečba by mala byť symptomatická, s cieľom prispôsobiť rovnováhu elektrolytov.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky Uniderm

Uniderm je liek, ktorý by mal byť použitý v súlade s návodom na použitie, ktorý je dodávaný v krabici.

Podľa informácií, ktoré má k dispozícii, Uniderm nemôžu byť použité pre:

 • periorálna dermatitída;
 • vyrážky na koži, ktoré sú spôsobené vírusom alebo plesňové infekcie;
 • občasné akné;
 • tuberkulózu;
 • vyrážky a opuchy na koži, ktorá sa objavila v dôsledku pôsobenia vakcín;
 • tehotenstva a dojčenia;
 • neproshenoy jednotlivé prvky kompozície;
 • závažné ochorenie pečene, sprevádzaný porušením funkcií;

Droga má dobrú znášanlivosť u pacientov. Výskyt vedľajších účinkov sú možné u ľudí, ktorí majú individuálnu citlivosť na komponenty a krémy. V zriedkavých prípadoch, vyrážka, zvýšený rast vlasov na mieste aplikácie, peeling, folikulitída, akné, zníženie pigmentácie.

Cena Uniderm

Predám Uniderm v lekárni v Moskve za cenu, ktorá nie je nižšia ako ….

analógy

Smotanové Uniderm je liek, ktorý nemá žiadne kompletné analógy. Ale existujú nástroje, ktoré sú schopné v niektorých prípadoch ju nahradiť. Môžete použiť jeden z krémov: Elokom, Silcare, Gitano-N, Mamata. Pomocou inštrukcie pre jednotlivé analógové, môžete vidieť, ako dobre sa hodí pre konkrétny prípad.

& nbsp;

About Paulína Turošíká 427 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*