Krása

Uniderm ÔÇô n├ízory, koment├íre, cena, kde k├║pi┼ą

Pre lie─Źenie dermat├│z sa pr├şpravok pou┼ż├şvaj├║ Uniderm vo forme kr├ęmov alebo mast├ş, v niektor├Żch pr├şpadoch sa odpor├║─Źa pou┼ż├şva┼ą kr├ęm. Liek sa sklad├í z pomocn├Żch zlo┼żiek a t├íto ├║─Źinn├í l├ítka je mometaz├│n furo├ít. Akt├şvna zlo┼żka sa vz┼ąahuje na kortikosteroidy, m├í protiz├ípalov├ę, antiexudative a antipruritika ├║─Źinky. N├ívod na pou┼żitie Uniderm ┼ít├ítov, ktor├ę v┼íetky formy uvo─żnenie lie─Źiva je ur─Źen├Ż v├Żhradne pre pou┼żitie externe. Zv├í┼żi┼ą svedectvo dermatologickou popisu liekov a drog.

Zlo┼żenie a sp├┤sob vydanie Uniderm

Liek pred├ívan├Ż v lek├ír┼łach v troch form├ích. Kr├ęm obsahuje ├║─Źinn├║ l├ítku mometaz├│nfuro├ít v d├ívke 0,001 g na gram l├ítky. ├Ü─Źinn├í l├ítka patr├ş do kortikosteroidy syntetick├ęho p├┤vodu. Masti a emulzie s├║ zlo┼żen├ę z rovnak├ęho biologick├ęho zlo┼żky.

i ─Ćal┼íie zlo┼żky liekov zah┼Ľ┼łaj├║ oxid titani─Źit├Ż, bielu vazel├şnu a vosk, makrogol, steriln├í vodu, kyselinu fosfore─Źn├║, zrieden├Ż na po┼żadovan├║ koncentr├íciu, glycerylmonostear├ít, at─Ć kr├ęm a mas┼ą je k dispoz├şcii v r├║rkach hlin├şka s objemom 15 a 30 gramov.

Hormon├ílna pr├şpravok r├Żchlo zmier┼łuje z├ípal ko┼że, preto┼że ├║─Źinn├í l├ítka prenik├í hlboko do poko┼żky.

farmakologick├ęho ├║─Źinku Uniderm

liek je indikovan├Ż na lok├ílnu aplik├íciu. In├Żmi slovami, lie─Źivo sa nan├í┼ía na ko┼żu. Je zak├ízan├ę jes┼ą vn├║tri. Lie─Źivo poskytuje v├Żrazn├ę protiz├ípalov├ę ├║─Źinky, vyzna─Źuj├║ci sa t├Żm, antiexudative a antipruritika vlastnosti.

Tak, Uniderm mas┼ą v lie─Źbe poskytuje nasleduj├║ce v├Żsledok:

 • Zni┼żuje z├íva┼żnos┼ą z├ípalov├ęho procesu;
 • orezan├ę pocity, ako je svrbenie a p├ílenie ko┼że;
 • ur├Żch─żuje proces regener├ície poko┼żky, ─Źo prispieva k norm├ílnej obnovu krytu;
 • zabr├ínen├ę vlhkos┼ą.

Droga nem├í antiv├şrusov├║ aktivitu, tak┼że nie je ur─Źen├Ż pre patol├│gi├ş ko┼że vyvolan├ę v├şrusmi. Je vhodn├ę pou┼żi┼ą vo forme monoreactive v hubov├ę infekcie, preto┼że lie─Źivo nem├í ┼żiadny ┼íkodliv├Ż ├║─Źinok na plesne.

Kr├ęm Uniderm zd├┤raz┼łuje skuto─Źnos┼ą, ┼że liek je charakterizovan├Ż miernym absorpciu do syst├ęmov├ęho obehu. Nesk├┤r, 8 hod├şn po o┼íetren├ş ÔÇô bez pou┼żitia vzduchotesn├Żch obv├Ązy, odhalil 0,4% ├║─Źinnej l├ítky v krvi pacienta. . Absorpcia sa zvy┼íuje aplik├íciou lie─Źiva do otvorenej rany, ve─żk├ę plochy ko┼że alebo pod okluz├şvnej obv├Ązy

Literat├║ra: Zlo┼żenie a n├ívod na pou┼żitie ┼íamp├│nu, ┼íkoda

Indik├ície ko┼żn├Żch chor├┤b Uniderm

Drug liek pr├şrodn├ę horm├│n je predp├şsan├Ż pre zmiernenie z├ípalu a ├║─żave od svrbenia v r├┤znych dermat├│z, ktor├ę s├║ citliv├ę na ├║─Źinky kortikosteroidov.

Uniderm ÔÇô nie je to make-up, je to hormon├ílna liek ur─Źen├Ż na lie─Źbu nasleduj├║cich chor├┤b a patologick├Żch stavov:

 1. typ atopickej dermatit├şdy.
 2. Pla─Ź├║ce forma chronick├ęho ekz├ęmu.
 3. svrbenie ko┼że.
 4. ak├║tne z├ípalov├Ż proces, ktor├Ż nedok├í┼że zastavi┼ą pomocou in├Żch liekov, vr├ítane hormon├ílnej povahy.
 5. bodnut├ş hmyzom, sprev├ídzan├Ż ┼ąa┼żkou svrbenie, p├ílenie, z├ípal.
 6. Lok├ílne alergick├ę reakcie (po┼íkriabaniu, ┼żih─żavka, opuchy ko┼że).
 7. Psori├íza je chronick├ę.
 8. Forma seboroick├í dermatit├şda.
 9. OL>

  Tak, Uniderm smotanou a n├ívod na pou┼żitie. Lie─Źivo sa nan├í┼ía v tenkej vrstve na ko┼żu. Tren├şm nie je nutn├ę. Multiplicity pou┼żitia je 1 kr├ít za de┼ł, viac sa neodpor├║─Źa. Doba trvania terapeutick├ęho samozrejme sp├┤soben├ę faktormi: vekov├í skupina pacienta, konkr├ętne ochorenie, z├íva┼żnos┼ą sympt├│mov, zn├í┼íanlivos┼ą g├ęlu

  .

  N├ívod na pou┼żitie masti Uniderm podobn├ę. Mas┼ą pom├íha zastavi┼ą produkciu medi├ítorov z├ípalu, m├í protiz├ípalov├ę a protialergick├ę ├║─Źinky. Pri aplik├ícii na absorpciu ko┼żou akt├şvnej zlo┼żky d├┤jde po─Źas 6-8 hod├şn. V l├ęzi├ş a z├ípal poko┼żky proces absorpcie zr├Żchlen├Żch nieko─żkokr├ít.

  Kontraindikácie Uniderm

  Hormon├ílna lie─Źba m├í celkom ve─żk├Ż zoznam kontraindik├ície, ktor├ę treba zv├í┼żi┼ą pred predp├şsan├şm lieku pacientovi. Pr├ştomnos┼ą kontraindik├íci├ş, vy┼żaduje v├Żber in├ęho lie─Źiv├í, podobn├ę ┼ítruktur├ílne alebo terapeutick├ę ├║─Źinky.

  nemo┼żno pou┼żi┼ą kr├ęm alebo mas┼ą Uniderm v t├Żchto klinick├Żch obrazov:

 • Forma perior├ílna dermatit├şda;
 • vyr├í┼żky na ko┼żi, spustil v├şrusov├ę alebo hubov├ę infekcie,
 • Akn├ę r┼»┼żovka;
 • Tuberkul├│za ko┼ża;
 • opuch ko┼że, vyr├í┼żky a ─Ćal┼íie reakcie v s├║vislosti so zaveden├şm vakc├şny;
 • Vek det├ş ÔÇô nepou┼ż├şvajte po dobu a┼ż jedn├ęho roka die┼ąa┼ąa;
 • ─îas, p├┤rod, doj─Źenie;
 • Precitlivenos┼ą na zlo┼żky lieku;
 • z├íva┼żn├ę poru┼íenia funkcie pe─Źene.

by┼ą opatrn├Ż Uniderm aplikuje na ko┼żu tv├íre a z├íhyboch ko┼że ÔÇô zvy┼íuje vstreb├ívanie lieku. . Tie┼ż mierne pou┼żit├Ż pod okluz├şvnej obv├Ązy, na pozad├ş pri dlhodobej lie─Źbe, pri aplik├ícii na ve─żk├Żch ploch├ích ko┼że

Literat├║ra: n├ívodu na pou┼żitie injekcie Taktivin a anal├│gy

Ved─żaj┼íie ├║─Źinky Uniderm

Po─Źas terapie lieky Uniderm alergick├ę prejavy, ako je za─Źervenanie, podr├í┼żdenie, svrbenie / p├ílenie ko┼że. V niektor├Żch pr├şpadoch sa u pacientov objavia: folikulit├şda, akn├ę, pigment├ície sa zd├í, sekund├írne infekcie, miliaria. V z├íva┼żn├Żch obrazov odhalil atrofick├ę zmeny na ko┼żi.

Ak je pr├şpravok pou┼ż├şvan├Ż po dlh┼íie ─Źasov├ę obdobie, je aplikovan├Ż na ve─żk├ę plochy postihnut├Żch oblast├ş alebo mas┼ą je navrstven├Ż do priedu┼ín├ęho obv├Ązom, zvy┼íuje pravdepodobnos┼ą syst├ęmov├Żch ved─żaj┼í├şch ├║─Źinkov. V tak├Żch pr├şpadoch, vy┼żaduj├║ nepretr┼żit├ę sledovanie pacienta, aby sa zabr├ínilo rozvoju Cushingov syndr├│m, zl├ę fungovanie hypof├Żzy, hypotalamu a nadobli─Źiek.

kompoz├şcia obsahuje pomocn├í l├ítka propyl├ęnglykol, komponentu, ktor├í ─Źasto vedie k vzniku alergick├Żch reakci├ş. V pr├şpade, ┼że pacient sa zhor┼íuje stav poko┼żky s je nutn├í aplik├ícia liekov zru┼íenie s├║ anal├│gy Uniderm.

Dlhodob├í lie─Źba alebo n├íhle ukon─Źenie lie─Źenia vedie k abstinen─Źn├ęho syndr├│mu. Tento syndr├│m je charakterizovan├Ż zv├Ż┼íen├Żmi klinick├Żch prejavov existuj├║cich chronick├Żch chor├┤b. Aby sa zabr├ínilo negat├şvnym ├║─Źinkom masti Uniderm ukon─Źen├í postupne.

anal├│gov Uniderm

Naj├║─Źinnej┼íia anal├│g mo┼żno prip├şsa┼ą vo forme mast├ş. Droga m├í rovnak├║ ├║─Źinn├║ l├ítku ako Uniderm. Vozidlo patr├ş hormon├ílna lie─Źivo m├í antipruritika, protiz├ípalov├ę, antiexudative a antialergick├ę ├║─Źinky. To sa pou┼ż├şva na lie─Źbu svrbenia a z├ípalu, ktor├ę s├║ v├Żsledkom dermat├│z vr├ítane psori├ízy.

efekt├şvne n├íprotivky mas┼ą Uniderm:

 1. Smotanov├ę Gitano-N. Zlo┼żenie ├║─Źinnej zlo┼żky ÔÇô GKS. Pou┼żitie kr├ęmu, vhodn├ęho pre lie─Źenie atopickej dermatit├şdy, seboroickej dermatit├şdy, psori├ízy a ─Ćal┼í├şch dermat├│z, ktor├ę sa vyzna─Źuj├║ t├Żm, svrbenie a z├ípalu. Je zak├ízan├ę pou┼ż├şva┼ą v priebehu tehotenstva, doj─Źenia. Ve─żmi opatrne naneste kr├ęm na tv├ír, ktor├Ż sa pou┼ż├şva pod okluz├şvnej obv├Ązy.
 2. kr├ęm mezodermu v zlo┼żen├ş inou ├║─Źinnou l├ítkou je betametaz├│n. Ale s├║─Źas┼ą odkazuje na kortikosteroidy. N├ístroj nem├í ┼żiadny vplyv na pr├ş─Źinu ko┼żn├Żch chor├┤b, v┼íak, ├║─Źinne bojuje proti r├┤zne prejavy ÔÇô z├ípal, svrbenie, za─Źervenanie, podr├í┼żdenie, p├ílenie. Vytvori┼ą tenk├║ vrstvu, jemne trie┼ą v zasiahnutej oblasti, mnohosti pou┼żitia. ÔÇô kr├ít denne
 3. OL>

  Tie by nemali nahr├ídza┼ą jeden liek s in├Żm liekom. N├íprotivky, a Uniderm maj├║ ved─żaj┼íie ├║─Źinky, ktor├ę sa prejavuj├║ v d├┤sledku precitlivenosti alebo zneu┼żitia.

  Uniderm dobr├Żm n├ístrojom miestnej ├║rovni. Medzi naj─Źastej┼íie pozit├şvna sp├Ątn├í v├Ązba ÔÇô hovoria, ┼że mas┼ą je dobre zmier┼łuje lupienku a dermatit├şdu. Ne┼żiaduce ├║─Źinky s├║ zriedkav├ę, za predpokladu, ┼że pacient dodr┼żiava odpor├║─Źanej d├ívke. Tento liek mo┼żno zak├║pi┼ą v lek├írni, cena kr├ęmu alebo masti je 3-3. 5 $.

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *