Uniderm – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

[Total:    Average: /5]

Pre liečenie dermatóz sa prípravok používajú Uniderm vo forme krémov alebo mastí, v niektorých prípadoch sa odporúča používať krém. Liek sa skladá z pomocných zložiek a táto účinná látka je mometazón furoát. Aktívna zložka sa vzťahuje na kortikosteroidy, má protizápalové, antiexudative a antipruritika účinky. Návod na použitie Uniderm štátov, ktoré všetky formy uvoľnenie liečiva je určený výhradne pre použitie externe. Zvážiť svedectvo dermatologickou popisu liekov a drog.

Zloženie a spôsob vydanie Uniderm

Liek predávaný v lekárňach v troch formách. Krém obsahuje účinnú látku mometazónfuroát v dávke 0,001 g na gram látky. Účinná látka patrí do kortikosteroidy syntetického pôvodu. Masti a emulzie sú zložené z rovnakého biologického zložky.

i ďalšie zložky liekov zahŕňajú oxid titaničitý, bielu vazelínu a vosk, makrogol, sterilná vodu, kyselinu fosforečnú, zriedený na požadovanú koncentráciu, glycerylmonostearát, atď krém a masť je k dispozícii v rúrkach hliníka s objemom 15 a 30 gramov.

Hormonálna prípravok rýchlo zmierňuje zápal kože, pretože účinná látka preniká hlboko do pokožky.

farmakologického účinku Uniderm

liek je indikovaný na lokálnu aplikáciu. Inými slovami, liečivo sa nanáša na kožu. Je zakázané jesť vnútri. Liečivo poskytuje výrazné protizápalové účinky, vyznačujúci sa tým, antiexudative a antipruritika vlastnosti.

Tak, Uniderm masť v liečbe poskytuje nasledujúce výsledok:

 • Znižuje závažnosť zápalového procesu;
 • orezané pocity, ako je svrbenie a pálenie kože;
 • urýchľuje proces regenerácie pokožky, čo prispieva k normálnej obnovu krytu;
 • zabránené vlhkosť.

Droga nemá antivírusovú aktivitu, takže nie je určený pre patológií kože vyvolané vírusmi. Je vhodné použiť vo forme monoreactive v hubové infekcie, pretože liečivo nemá žiadny škodlivý účinok na plesne.

Krém Uniderm zdôrazňuje skutočnosť, že liek je charakterizovaný miernym absorpciu do systémového obehu. Neskôr, 8 hodín po ošetrení – bez použitia vzduchotesných obväzy, odhalil 0,4% účinnej látky v krvi pacienta. . Absorpcia sa zvyšuje aplikáciou liečiva do otvorenej rany, veľké plochy kože alebo pod okluzívnej obväzy

Literatúra: Zloženie a návod na použitie šampónu, škoda

Indikácie kožných chorôb Uniderm

Drug liek prírodné hormón je predpísaný pre zmiernenie zápalu a úľave od svrbenia v rôznych dermatóz, ktoré sú citlivé na účinky kortikosteroidov.

Uniderm – nie je to make-up, je to hormonálna liek určený na liečbu nasledujúcich chorôb a patologických stavov:

 1. typ atopickej dermatitídy.
 2. Plačúce forma chronického ekzému.
 3. svrbenie kože.
 4. akútne zápalový proces, ktorý nedokáže zastaviť pomocou iných liekov, vrátane hormonálnej povahy.
 5. bodnutí hmyzom, sprevádzaný ťažkou svrbenie, pálenie, zápal.
 6. Lokálne alergické reakcie (poškriabaniu, žihľavka, opuchy kože).
 7. Psoriáza je chronické.
 8. Forma seboroická dermatitída.
 9. OL>

  Tak, Uniderm smotanou a návod na použitie. Liečivo sa nanáša v tenkej vrstve na kožu. Trením nie je nutné. Multiplicity použitia je 1 krát za deň, viac sa neodporúča. Doba trvania terapeutického samozrejme spôsobené faktormi: veková skupina pacienta, konkrétne ochorenie, závažnosť symptómov, znášanlivosť gélu

  .

  Návod na použitie masti Uniderm podobné. Masť pomáha zastaviť produkciu mediátorov zápalu, má protizápalové a protialergické účinky. Pri aplikácii na absorpciu kožou aktívnej zložky dôjde počas 6-8 hodín. V lézií a zápal pokožky proces absorpcie zrýchlených niekoľkokrát.

  Kontraindikácie Uniderm

  Hormonálna liečba má celkom veľký zoznam kontraindikácie, ktoré treba zvážiť pred predpísaním lieku pacientovi. Prítomnosť kontraindikácií, vyžaduje výber iného liečivá, podobné štrukturálne alebo terapeutické účinky.

  nemožno použiť krém alebo masť Uniderm v týchto klinických obrazov:

 • Forma periorálna dermatitída;
 • vyrážky na koži, spustil vírusové alebo hubové infekcie,
 • Akné růžovka;
 • Tuberkulóza koža;
 • opuch kože, vyrážky a ďalšie reakcie v súvislosti so zavedením vakcíny;
 • Vek detí – nepoužívajte po dobu až jedného roka dieťaťa;
 • Čas, pôrod, dojčenie;
 • Precitlivenosť na zložky lieku;
 • závažné porušenia funkcie pečene.

byť opatrný Uniderm aplikuje na kožu tváre a záhyboch kože – zvyšuje vstrebávanie lieku. . Tiež mierne použitý pod okluzívnej obväzy, na pozadí pri dlhodobej liečbe, pri aplikácii na veľkých plochách kože

Literatúra: návodu na použitie injekcie Taktivin a analógy

Vedľajšie účinky Uniderm

Počas terapie lieky Uniderm alergické prejavy, ako je začervenanie, podráždenie, svrbenie / pálenie kože. V niektorých prípadoch sa u pacientov objavia: folikulitída, akné, pigmentácie sa zdá, sekundárne infekcie, miliaria. V závažných obrazov odhalil atrofické zmeny na koži.

Ak je prípravok používaný po dlhšie časové obdobie, je aplikovaný na veľké plochy postihnutých oblastí alebo masť je navrstvený do priedušného obväzom, zvyšuje pravdepodobnosť systémových vedľajších účinkov. V takých prípadoch, vyžadujú nepretržité sledovanie pacienta, aby sa zabránilo rozvoju Cushingov syndróm, zlé fungovanie hypofýzy, hypotalamu a nadobličiek.

kompozícia obsahuje pomocná látka propylénglykol, komponentu, ktorá často vedie k vzniku alergických reakcií. V prípade, že pacient sa zhoršuje stav pokožky s je nutná aplikácia liekov zrušenie sú analógy Uniderm.

Dlhodobá liečba alebo náhle ukončenie liečenia vedie k abstinenčného syndrómu. Tento syndróm je charakterizovaný zvýšenými klinických prejavov existujúcich chronických chorôb. Aby sa zabránilo negatívnym účinkom masti Uniderm ukončená postupne.

analógov Uniderm

Najúčinnejšia analóg možno pripísať vo forme mastí. Droga má rovnakú účinnú látku ako Uniderm. Vozidlo patrí hormonálna liečivo má antipruritika, protizápalové, antiexudative a antialergické účinky. To sa používa na liečbu svrbenia a zápalu, ktoré sú výsledkom dermatóz vrátane psoriázy.

efektívne náprotivky masť Uniderm:

 1. Smotanové Gitano-N. Zloženie účinnej zložky – GKS. Použitie krému, vhodného pre liečenie atopickej dermatitídy, seboroickej dermatitídy, psoriázy a ďalších dermatóz, ktoré sa vyznačujú tým, svrbenie a zápalu. Je zakázané používať v priebehu tehotenstva, dojčenia. Veľmi opatrne naneste krém na tvár, ktorý sa používa pod okluzívnej obväzy.
 2. krém mezodermu v zložení inou účinnou látkou je betametazón. Ale súčasť odkazuje na kortikosteroidy. Nástroj nemá žiadny vplyv na príčinu kožných chorôb, však, účinne bojuje proti rôzne prejavy – zápal, svrbenie, začervenanie, podráždenie, pálenie. Vytvoriť tenkú vrstvu, jemne trieť v zasiahnutej oblasti, mnohosti použitia. – krát denne
 3. OL>

  Tie by nemali nahrádzať jeden liek s iným liekom. Náprotivky, a Uniderm majú vedľajšie účinky, ktoré sa prejavujú v dôsledku precitlivenosti alebo zneužitia.

  Uniderm dobrým nástrojom miestnej úrovni. Medzi najčastejšie pozitívna spätná väzba – hovoria, že masť je dobre zmierňuje lupienku a dermatitídu. Nežiaduce účinky sú zriedkavé, za predpokladu, že pacient dodržiava odporúčanej dávke. Tento liek možno zakúpiť v lekárni, cena krému alebo masti je 3-3. 5 $.

About Paulína Turošíká
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.