Zdravie

Squeeze Station – názory, komentáre, cena,

V tejto kategórii sa objavia užitočné príslušenstvo, ktoré robia život mamy ľahšie, zaujímavejšie, a dokonca aj zábavné. V súčasnej dobe je jej hrdina – baliareň detská výživa, čo nám bolo povedané, od Vera Averyanova

som sa s takými prístrojmi svojich priateľov nikdy nevidel, takže som naozaj chcel dozvedieť viac o tomto systéme balenia .. Spýtal som vieru, aby mi povedať, prečo budete potrebovať baliarne a ako to funguje. Takže si nemyslím, že reklama, snažili sme sa za vás. Ale na strane viery v Instagram napriek tomu, pozrite sa, je tu veľa užitočných vecí. A ak ste sa rozhodli prenajať si stanicu, uistite sa, že mi povedať, čo sa dozvedel o tom odo mňa. – Faith vám bude poskytnutá zľava 10%

Teraz Prajeme vám príjemné čítanie a čítala až

Chcete si byť absolútne istí, že vaše dieťa zje? Potom vynález: systém alebo baliareň balenia detská výživa od Infantino

Aký to má zmysel

pretlaky, smoothies, jogurt.? , čo moja mama robí sama doma, zeleniny, ovocia a bobule z pozemku babičkinej pomocou tohto zariadenia po dobu niekoľkých minút balená v jednorázových tašiek a dojčenskú fľašu.

Ako to funguje?

Použitie baliarni, do vriec zabalia Doy-pack (118мл) alebo mäkké fľaše (130 ml). Fľaša a sáčok sú rovnako ľahko pripojiť k stanici.

Prečo by niekto použiť?

0 Môžete vybrať len tie produkty, ktoré sa hodia vaše dieťa a sledovať proces varenia roztlačíme, zmiešame správne produkty, v množstve, ktoré chcete. Môžete myslieť na veľa svojich vlastných receptúr, ktoré sú jednoducho perfektné a vaše dieťa bude milovať, vytvárať celý rad potravín, ktoré nenájdete hotové zemiakovú kašu.

0 Je čas na prvý kŕmenie? Potom balič vás zachrániť. Deti sa môžu kŕmiť priamo z fľaše alebo vrecka, lisovanie na ľahkú váhu, a pomocou lyžice-tipov Infantino.

0 je dieťa staršie, môžete si dať stánku up vrecka je najužitočnejšia domáci jogurt do školy. Navonok sa nelíši od toho predávané v obchodoch, nikto nebude pýtať na dieťa: “Čo je to”. Navonok nelíšia, ale obsah … je vždy a všade tam, kde syn alebo dcéra bude mať úplne bezpečný, pokiaľ ide o neexistenciu “aditív-konzervantov, farbív” užitočná a domáce jedlá.

0Можно na vziať na prechádzku, na návštevu, na kliniku a nakŕmiť dieťa. To nedostane špinavé, ani dieťa ani matka. Riad, ktoré sa zvyčajne používajú “exit”, istotu, že niečo nebude rozliať, nebude pôda vrece nie.

0 koncipované deti jesť, čo je inzerované a predávané v farebných obaloch v užívateľskej supermarket, kedy je ťažké, aby ho jesť tvaroh z dosky, rovnakého tovaru, ktorý vo farebných obaloch. Existuje riešenie – to zabaliť do vstať sáčku, držať jasnú nálepku a dať úzkostlivý. Mnoho detí sú len smiešny z obalu z baliarne Infantino, vnímajú ju ako hru, takže je zaručené, zvýšenie chuti do jedla.

0Многие urobiť letné domáce úlohy, pretože v lete veľa užitočné a chutné zeleniny, ovocia a bobule. Packer “Infantino” je ďalší spôsob, ako ušetriť vitamíny na zimu. Rozdrviť bobule v mixéri alebo mlynčeku, zmiešať s cukrom pieskom v požadovaných pomeroch, zabaliť omáčku v dávkach a zmrazenie. Tu je vitamín poplatok v zime na čaj a palacinky alebo all-prírodného polevou na krémovým syrom.

0Тем ktorí sledujú ich stravu a postavu, dodržiavať správnu výživu, baliareň je tiež užitočné. Môžete si priniesť z domova chutné a ľahké občerstvenie v smoothie alebo tvarohového dezertu.

Systém balenia detská výživa Infantino zahŕňa rad pomocníkov pre mamičku, z ktorých si môžete vybrať jednu alebo zbierať celok séria:

1. Stanica balenie dojčenskej stravy Squeeze Station.

2. Fľaša je na jedno použitie brankár Squeeze puzdro (objem 130 ml). Môžete naplniť fľašu ručne alebo pomocou “Station balenie dojčenskej výživy Squeeze Station”. Mäkká fľaša je ľahko naplnený a tiež sa ľahko čistí, môže byť uložená v mrazničke.

3. Mäkké tašky so skrutkovacím uzáverom stlačiť kapsy (objem 118 ml). Táto taška môže byť naplnený stanici balíček dojčenskej výživy Squeeze Station. Tieto vrecká sú sterilizované vo výrobnom procese, takže sú určené na jednorazové použitie. Písať na sáčku dátum výroby, zloženia pyré alebo nalepiť vtipné samolepky bolo zaujímavé pre dieťa

4. Spoon – hlava spojíte lyžice. Upevňovacie lyžica sa naskrutkuje na náustky vakov a fliaš Infantino. Pre deti, ktoré milujú jesť z lyžičky!

5. Cup – parník Steam a smush. V tomto pohári môžete variť zeleninu v mikrovlnnej rúre a pomocou lisu je brúsiť na pyré. . Bezprostredne použiť varené pyré alebo uložiť v chladničke na vašu žiadosť

A ďalší veľmi dôležitý fakt o produktoch Infantino: sáčky Doy-pack a všetky rady príslušenstvo pre kŕmenie certifikované . Rusko ako náčinie pre deti do 3 rokov

& nbsp;

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *