Zdravie

Squeeze Station – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

narazil na tento zázrak z Infantino náhodou, keď som si objednal pláštenku pre kočíky na Amazonu, a dokonca aj pochybnosti a nevzniknú – potrebujem to! Rád urobil deň pred narodením svojho syna, pretože vedel, že bude okamžite používať prístroj. A teraz nastal čas. Pri pohľade do budúcnosti sa povedať – áno, je to zázrak, neľutujem na nákup! Takže názor na systém balenia dojčenskej výživy z Infantino:

  • Prečo zabaliť pyré, keď si môžete kúpiť ready-made?
  • Vzhľad systému systému balenia
  • Proces balenia pretlaku, možným ťažkostiam
  • Príslušenstvo k systému
  • Video
  • Ceny v Spojených štátoch a v Taliansku

Prečo zabaliť pyré, keď si môžete kúpiť ready-made Squeeze Station?

sám o pyré balené vo vreciach s uzatvárateľnom vekom brilantné myšlienka! Store pyré všetko dobré, až na jednu vec – sú veľmi monotónna. Ale okrem úvahy o kombináciu rôznych príchutí v jednom balení, som bol priťahovaný k myšlienke balenie to krajina zeleninu, ovocie a bobule. Viem, že sú dokonalé, sezónne a pestované v oblasti, kde sa dieťa narodí. Jednoduchý recept na úspech!

Vzhľad systém balenia Squeeze Station:

Barely čakanie na štartový čas kŕmenia som začal testovať čerpaciu stanicu z Infantino. Tu je box:

Sada obsahuje kontajner, stlačte a 10 balení. Musel som si kúpiť ďalšie balenie 50 paketov.

Ako používať Squeeze Station:

Všetko je veľmi jednoduché. Musíte skrutku balenie do kontajnera, vyplniť ho s omáčkou a tlačiť na obale tlače. Skrutkovacie veko na obale a máte hotovo!

Tlačová tlačí pyré je dobrá, ale príliš ťažké tlače nie je nutné, pretože sa môže stať, že kaša bude stlačené cez steny hore, a keď si to vyskúšať chrbtom k sebe, kaší balíček pre tlak ísť von balíku pre chrbát. Takže pozor, bez náhlenia.

Všetky časti systému môžu umývať v umývačke riadu. To je pre mňa dôležité, neznášam umývanie rúk.

Čo možno zakúpiť u vášho systému balenia Squeeze Station:

Výplň nastaviť, môžete si kúpiť tie správne doplnky. som si kúpil lyžicu, ktorý môže byť naskrutkovaný na obale.

Veľmi výhodná nakŕmiť dieťa, ktoré stále nerozumie tomu, ako vysať jedlo z obalu. V súbore týchto lyžíc pre dvoch.

Stále môžete kúpiť fľašu, ktorý môže byť naplnený nielen silný, ale skôr tekuté pyré, aj napriek systém.

Neskôr zistili, že okrem takého súboru, ako som, existuje viac fantázie obal, ktorý zahŕňa rám a tri tanky namiesto jedného. Než je to jednoduchšie? Nie je potrebné, aby sa kapacity v ruke, môže to jednoducho klip na ráme. Stanica na rozdiel od jednoduchého súboru si môžete kúpiť nielen na Amazonu, ale v Rusku, napríklad v pôrodníctve a ozónu.

Tu je video o tom, ako používať stanicu:

Ceny v USA a v Taliansku:

Vo Štátoch to teraz stojí $ 20 + poštovné, ktoré závisí na tom, aké produkty ste si kúpili a čo je broker riadený. Aj za normálnych okolností riadiť dodávku okolo 14-15 dolárov za kg. Station váži s balenie 500 g. Bol by som zaplatil asi 7 $ + $ 1 Poistenie + $ 1 manipulačné parcelu ako prostredník. Všetko po dobu asi 29 dolárov alebo 1624 rubľa. Oveľa výnosnejšie ako v Rusku, kde ceny začínajú od 2800 rubľov. Ak je zľavu a vernostné karty, trochu lacnejšie, ale nie natoľko, aby odmietnuť pokušenie kúpiť v Spojených štátoch. A ak sa vám nechce čakať mesiac, môžete preplatí

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *