Smartwatch V8 – hodinky, oficiálne webové stránky, kúpiť hneď, recenzie, cena

[Total:    Average: /5]

Gadgets je technický prostriedok pre zjednodušenie života človeka, čo

vám umožní udržať tempo. Takéto zariadenia obsahujú čipové hodinky. V tomto článku sa dozviete o aký druh gadget, ako používať a ako si vybrať.

Inteligentné hodinky

Smartphone nie je len nástrojom komunikácie, ale aj dôležitým zariadenie, ktoré vám umožní byť vedomí bankových operácií,

zmeny výmenných kurzov, počítanie kalórií, atď. Jeho jedinou nevýhodou je veľkosť. Vzhľadom k veľkým rozmerom nie je vždy vhodné používať. Smart hodinky je jednoduché, ako vyriešiť tento problém, ako predpokladajú niektoré z funkcií chytrého telefónu a sú ľahko ovládateľné.

Čo je to SmartWatch?

Inteligentné hodinky Inteligentné Watch je mini – počítač, nosiť na ruke ako jednoduchý hodinky. Predpokladajú, niektoré funkcie telefónu. Okrem toho, že hodinky sú stopky, teda určiť čas, prístroj sa tiež zobrazuje správy z telefónu, e-maily oznámenia z banky, atď Užívatelia, ktorí dávajú prednosť komunikáciu prostredníctvom korešpondencie by sa mala osobitná pozornosť venovať SmartWatch ponúka výhľad správy a odpovedať na ne, bez trávia veľa času. Inteligentné hodinky vám tiež ponúka možnosť posielať hlasové správy. Nie je to všetky funkcie týchto zariadení. Ďalšie podrobnosti budú uvedené nižšie.

Návod na používanie Smartwatch V8

Inteligentné hodinky sa ľahko ovláda. Hlavná vec – poznať inštrukcií:

 1. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je kúpiť micro SIM kartu akéhokoľvek mobilného operátora. Mala by byť s internetom nie menej 1 GB.
 2. Spočiatku je karta vložená nie je hodiny, a telefón. Táto manipulácia pomáha aktivovať. By mal konať v súlade s návodom na použitie, ktorý bude zahŕňať do mapy. Povinné manipulácia – deaktivácia hesla. Ak nie je potrebné oznámenia prevádzkovateľa, a sú zakázané, a všetky poštové.
 3. Doplňovanie kartového účtu je zárukou jeho práce. Peniaze musí byť vykonané v súlade s tarifou.
 4. Záverečná fáza aktivácia hodín je inštalácia na SIM kartu. V prípade, že užívateľ urobil všetko správne, v súlade s pokynmi, na displeji sa zobrazí dve šípky.
 5. OL>

  Ako nastaviť chytré hodinky?

  Na konfiguráciu zariadenia, postupuje sa takto:

  1. na smartphonu alebo tabletu stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Názov SeTracker jeho. Môžete si ho stiahnuť v App Store alebo Google Play
  2. stiahnutú aplikáciu je nainštalovaná a spustená;

  3. vyplňovaní poľa po otvorení rozhrania. Je nutné zadať smartphonu alebo tabletu, ktorá je viazaná na zariadenie správcu účtu; telefónne číslo a heslo aplikácie s potvrdením.
  4. OL>

   Next, používateľ vyberie všetky funkcie, ktoré potrebuje.

   Kde kúpiť šikovný hodinky chytré hodinky?

   Pre nákup inteligentné hodinky dvoma spôsobmi:

   1. V špecializovaných miestach predaja gadgets. V takom prípade môže užívateľ zoznámiť s produktom, tj. So ho dotknúť, vyskúšať, turn-off a ďalšie. Nevýhodou takéhoto nákupu je vysoká cena hodiny. Predávajúci spočíva v cene, a to nielen hodiny, ale aj nájomné, náklady na údržbu priestorov, platy zamestnancov, a pod.
   2. Prostredníctvom internetového obchodu. Výhodou takéhoto nákupu je cena. To je oveľa nižšie ako

    náklady na zariadenie, ktoré sa predávajú v bežných obchodoch. Nevýhoda -. S väčšou pravdepodobnosťou rokovať s bezohľadnými predajcov a nákupu rozbité alebo chybný výrobok

   3. OL>

    Rysom smart hodiniek inteligentný Watch

    Ak budeme hovoriť o tom, ako vybrať šikovný hodinky Inteligentné hodinky, musíte najprv rozhodnúť, čo potrebujú. Toto zariadenie je prezentovaná v niekoľkých kategóriách pre užívateľov s rôznymi potrebami:

    1. pre aktívnych ľudí, vedúci zdravého životného štýlu;
    2. pre podnikateľov, bankárov a ďalších podnikateľov;
    3. pre ľudí, ktorí sledujú módne novinky, módne značky, etcD.
    4. OL>

     Ak ste urobili výber kategórie, musíte tiež poznať charakteristiky nástroje získať vysoko kvalitné a funkčné zariadenie.

     Funkcie

     Existuje niekoľko kľúčových rysy väčšiny chytrých hodiniek.

     meranie tlaku a pulzu H4>

     S pomocou šikovných hodiniek možno merať počet srdce bije za minútu a na sledovanie tlaku, čo je obzvlášť dôležité pre hypertenznej a hypotenzia.

     GPS tracker h4>

     Device určuje umiestnenie majiteľa na telefóne. Táto funkcia je dôležitá pre rodičov, sledovanie ich deti.

     Fotoaparát

     h4>

     Fotoaparát na SmartWatch umožňuje rýchlo snap fotografie a nahrávať video.

     Funkcia inteligentného telefónu h4>

     Inteligentné hodinky môže mať na niektoré funkcie smartphonu:

 • prezeranie správy prijaté na telefóne alebo sociálne siete, a reakcie na ne;
 • prijímanie hovorov na telefóne alebo tablety alebo jej odmietnutie;
 • prehliadanie listy prostredníctvom e-mailu;
 • zasielanie hlasových správ;
 • ovládanie hudby: prehrávať a sťahovať skladby;
 • budík, ktorý môže ovládať svetla a hlboké fázy spánku, ak v noci, že sú na mojej strane;

Navigator h4>

S hodinky môžete pochopiť, ako sa pohybovať v určitom smere.

Funkcie pre ľudí vedúcich zdravý životný štýl h4>

Pre ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie, chytré hodinky ponúkajú nasledujúce vlastnosti:

 1. Počet pre dnešok kroky;
 2. počítanie skonzumovaných kalórií.
 3. OL>

  dizajn

  Voľba vzhľad hodiniek až do nedávnej doby, užívatelia mali len malú hodnotu. Rozšírenie konštrukciu používatelia zariadení povolené ju vziať do úvahy pri nákupe Smart Watch. Klasický štýl hodiniek s koženým remienkom, čierneho skla a kovové telo a poteší stúpenci cibule podnikania v oblečení. Športové hodinky štýl vhodný pre osoby vedúci aktívny životný štýl.

  Ochrana pred prachom a vlhkosťou

  vlhkosti a prachu sú hlavné nepriatelia chytrých hodiniek. Môžu zhoršiť výkon zariadenia alebo jeho vzhľad, takže pri výbere je potrebné venovať pozornosť tomu, ako ochrane Smart Watch. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, je možné, že kód, ktorý je uvedené v technických vlastností. Je uvedený ako vyšetrovanie. Tieto listy sú nasledované číslami. Prvým znakom je ochrana pred prachom a pred vlhkosťou. Najlepším ukazovateľom prachotesné je označená číslicou 6.It chráni od najmenších čiastočiek prachu. Ak je indikátor zobrazený antiplague obrázkoch 5 a 6, zariadenie môže osprchovať. Ak ochrana proti vlhkosti zaznamenané na obrázkoch 7 a 8, je možné sa kúpať spoločne s hodinami.

  Displej Smartwatch V8

  Ak zvolíte túto mini-počítač, musíte dávať pozor na jeho displeji. Dôležité ukazovatele v tomto monitora sú farby a čidlo.

  Farebný displej je k dispozícii v niekoľkých verziách:

  1. Monochronní – tento displej pomáha šetriť energiu batérie. Kontrolné hodiny v tomto prípade sa vykonáva vonkajšími tlačidlami.
  2. Color – vďaka tomuto displeju obraz je realistický. Nevýhodou je, že batéria zariadenia s farebným displejom posadí rýchlo a ostrosť obrazu a jeho jas sa stráca za jasného počasia.
  3. OL>

   Prítomnosť čidiel zobrazenie:

   1. Dotykový displej zariadenia s takým obrazovky je pohodlnejšie ovládanie. Negatívne je, že ak sa objavia praskliny a škrabance na displeji bude mať značný vplyv na jeho prácu.
   2. Nedostatok senzory na displeji – v tomto prípade je ovládacie zariadenie sa ovláda vonkajšími tlačidlami. Z tohto dôvodu musí užívateľ vynaložiť veľa času na zobrazenie správy, e-maily, atď. Výhodou týchto chytrých hodiniek je, že majú dlhú prevádzkovú dobu.
   3. OL>

    Strap

    Systém zadržania inteligentných hodinky môžu byť plastové, kože alebo gumy. Tento nástroj môže mať kovový náramok. Niektorí výrobcovia vyrábajú svoje výrobky s extra sadu popruhov. Preferencie odporúčame gumové alebo kožené pásiky. Nespôsobujú alergie a nedráždi pokožku.

    Batérie

    Ak budeme hovoriť o tom, ako si vybrať chytré hodinky, inteligentný hodinky, osobitnú pozornosť by mala byť venovaná na batériu. Pokiaľ hovoríme o základnej zariadení s minimálnou sadou funkcií, prevádzková doba akumulátora je 2 roky. Potom bude treba vymeniť. Niektorí výrobcovia vybaviť svoje zariadenia s obrazovkami ukladanie elektronickej mobil. Vzhľadom k tomu, batérie treba nabíjania cca 1 dobu 5 dní. V prípade, že obrazovka má malú veľkosť, potom sa hodiny môžu byť prevádzkované v aktívnom režime približne 3 až 25 hodín.

    Veľmi dôležité je nabíjačka portu. U niektorých modelov je špeciálne navrhnutý pre chytré hodinky. Ostatné modely sú vybavené štandardný USB port. Preferencie odporúča podávať posledný nabíjačku. V prípade poruchy nebudú mať problémy s jeho výmenou.

    Najlepšie modely chytrých hodiniek

    Moderné trh uvádza rad modelov chytrých hodiniek. Taký veľký výber usmerňovačov užívateľov, takže odborníci vyvinuli top najlepších modelov týchto zariadení.

    Chytré deti hodinky

    Inteligentné hodinky pre deti, aby rodič sledovať polohu svojich detí a okamžite kontaktovať. Takže mamičky a oteckovia môžu pochopiť, čo prístroj tak, aby si vybrať pre svoje dieťa, tento článok ukazuje vrchol najlepších modelov.

    Smartwatch V8 h4>

    Náklady na takéto zariadenie z. Hodín Výhodou je, že RAM môže byť zvýšená až na 32 GB. Jednou z výhod môžete tiež upozorniť na prítomnosť 2G internete, diktafón, atď je to lacné a kvalita môže úplne nahradiť smartphone. Nevýhody hodín je pomalý internet, absencia konektora pre slúchadlá a rýchlu spotrebu batérie.

    Smartwatch V8 h4>

    Cena sa pohybuje od. Výhody hodín je, že pamäť môže byť rozšírená na 32 GB, dobré akustika, mikrofón a schopnosť používať zariadenia ako telefónu. Z nevýhody možno vyzdvihnúť tie okamihy, ktoré na obrazovke je ťažké vidieť za jasného počasia, klávesnica je nepríjemné používať a chudobným Bluetooth.

    Inteligentné hodinky Q100 h4>

    Tento prístroj je vybavený tlačidlom SOS a GPS tracker. Obrazovka displeja s hodinami je vybavená snímačom. Niektoré izby majú zariadenie môže byť krátke hovory a robiť také.

    Watch Inteligentné Q60 h4>

    Cena sa pohybuje v rozmedzí od. Takáto podpora hodinky Sim karty všetkých operátorov. Sú vybavené doplnkovou funkciou z “tajomstvo wire”, ktorý umožňuje rodičom počúvať všetko, čo sa hovorí ich deti. je potrebné batériu nabiť 1 krát za 4 dni. Nevýhody týchto hodín.

    Inteligentné hodinky Q90 h4>

    V cene prístroja je v rozmedzí od. Watch je vybavený veľkým dotykovým displejom, ktorý je jedným z ich hlavných výhod. Bolo zistené, cons špecialisti.

    Inteligentné hodinky Q50 h4>

    cena zariadenia sa pohybuje v rozmedzí od. Výhody hodín je, že môžu odovzdávať oznámenia na telefóne, alebo si ich na veľké vzdialenosti. Negatívne – majú vekovej hranice od 2 do 6 rokov

    .

    Inteligentné hodinky pre dospelých

    Inteligentné hodinky pre dospelých majú tiež veľký výber modelov. Nižšie nájdete to najlepšie z nich.

    Inteligentné hodinky Q80 h4>

    V cene prístroja je v rozmedzí od. Dôstojnosť hodín má vysokú kvalitu, úžitkovú s nízkonákladovými smartphony a prítomnosť tlačidla SOS. Tieto nedostatky boli objavené.

    Inteligentné hodinky W8 h4>

    Náklady na zariadenia -. Hlavnou výhodou hodiny je, že môže byť prevádzkovaný ako smartphone, a bez neho. Prístroj má významnú nevýhodu – nie je vodotesný

    .

    Inteligentné hodinky Q90 h4>

    Cena sa pohybuje od. Prístroj je vybavený veľkým displejom s čidlom. Nevýhody hodiny nie sú detekované.

    Populárna výrobcovia chytrých hodiniek

    Informácie výrobcov chytrých hodiniek má tiež veľmi veľa, ale je potrebné dať prednosť iba na dôveryhodných a spoľahlivých značiek.

    Samsung

    Spoločnosť vyrába chytré hodinky, klasické a športový štýl. Medzi modelmi značky možno nájsť zariadenie s 3G internet. Prístroj je vybavený dotykovým displejom, ale prstenec okolo neho, ktoré môžete krútiť, zmena položky menu. Smart hodinky je vybavený štandardnou sadou funkcií. Ich hlavnou nevýhodou je, že batéria vydrží iba niekoľko dní.

    Sony

    Chytré hodinky značky majú najvyšší stupeň ochrany proti vlhkosti a prachu. Hlavnou nevýhodou je, že zariadenie nie je vybavené meranie pulzu.

    Casio

    Táto spoločnosť vyrába chytré hodinky, ktorý je vybavený batériou, ktorá drží poplatok za dlhú dobu. Prístroj má štandardnú sadu funkcií okrem srdcového tepu. Možno zakúpiť iba v špecializovaných predajniach.

    LG

    Zariadenie tejto podpore výrobcov 3 a 4G internet, rovnako ako nano-SIM karty. Watch podporuje štandardné sadu funkcií. Medzi nedostatky prideliť veľkú veľkosť obrazovky a rýchle vybíjanie batérie. Batéria vydrží jeden deň.

    Apple

    Hlavnou nevýhodou chytrých hodiniek tejto značky je ich vysoká cena. Inak nie sú tam žiadne nevýhody. Prístroj je vybavený veľkým dotykovým displejom a ochranným sklom. Možno ho použiť s iPhone alebo nie.

    Asus

    Tento prístroj je vybavený displejom firma monochrone. Na strane sú tlačidlá pre ovládanie hodiny. Výrobcovia sa postaral o rýchle nabitie batérie. Za púhych 15 minút môžete zvýšiť životnosť batérie od 0% do 60%.

    Pebble

    Inteligentné hodinky od tejto spoločnosti, nájdete dobrý pomer ceny a kvality. Cenovo zariadenie s nízkou nemá vplyv na jeho výkon. Hodinky sú vybavené farebným displejom a batéria vydrží počas 4 dní.

    Polar

    Tento výrobca vyrába čipové hodinky pre ľudí vedú aktívny životný štýl. Prístroj je vybavený funkciou ochrany proti prachu a vlhkosti. Batérie s aktívnou prací prostriedok dosť po dobu 2 dní.

    Motorola

    Spoločnosť vyrába malé a elegantné šikovný hodinky, ktorý je vybavený Strappy striebornej a čiernej. Medzi hlavné nevýhody tohto modelu je, že oznámenie prichádzajú s oneskorením a pre nabíjanie batérie majú každý deň.

    Inteligentné hodinky je jedným z najlepších prostriedkov, ktoré môžu čiastočne nahradiť smartphone. Prístroj je k dispozícii pre dospelých i deti. Rodičia to pomáha kontrolovať pohyb a dieťa, a jeho oznámení. Inteligentné hodinky sú ideálne pre aktívnych a podnikateľov.

About Paulína Turošíká
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.