Krása

Skinny Stix – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

Skinny Stix na chudnutie vám ušetrí od 4 do 14 kg v 60 dňoch bez diéty a cvičenia! V tomto prehľade sa domnievame, Skinny Stix pre chudnutie – to je nový nástroj, ktorý vám pomôže, alebo len ďalší podvod? Ak ste už mali skúsenosti z použitia alebo aplikácie, zdieľať ich s ostatnými v komentároch na preskúmanie.

Nadváha je jedným z hlavných problémov našej doby. Počet ľudí trpiacich obezitou v posledných 35 rokoch, Rusko zdvojnásobil. Avšak, asi 25% z ich čísla sú mladí ľudia vo veku 16-25 rokov.

zotaviť z plného ľudského života vyžadujú minimálne telesného tuku, tj optimálny počet, čo prispieva k normálne fungovanie hormonálnej, reprodukčné a imunitný systém. S akumuláciou prebytočného tuku vyvinúť vážne zdravotné problémy: zvýšený cholesterol, poruchy metabolizmu tukov, objavia kardiovaskulárne ochorenia

.

V boji proti nadmernej hmotnosti amerických odborníkov na výživu vyvinuli prírodné a bylinné -fat horiace nápoj Skinny Stix.

Nebezpečenstvo kíl Skinny Stix

Problém nadbytočných libier nie je tak s estetikou ako s poruchou metabolizmu lipidov a sacharidov, v ktorých orgány ľudského tela sú na hranici svojich možností.

S rastúcou telesnej hmotnosti prvý priechod vstúpi do srdca, pretože musí zabezpečiť tok krvi je stále veľká časť tela. To vedie k zosilneniu svalových stien, a zväčšenie srdca a zvýšenie počtu jeho kontrakcie. Výsledkom týchto modifikácií sa stáva hypertenzia a zvýšenie krvného tlaku.

Po srdca trpí pečeň, ktoré bunky sa naplnia nadmerného množstva tuku. V dôsledku tohto procesu sa vyvíja steatózy (stukovatenie pečene).

Ďalej má vplyv na tráviaci systém nemôže vyrovnať s veľkým zaťažením. Postupom času sa prejavuje gastritídu, cholecystitída, pankreatitída.

V nadváhy narušenej funkcie pohlavných orgánov. Porušenie prebehla v menštruačného cyklu, neplodnosť, zníženú erekciu.

Vytvorí dodatočnú záťaž kĺbov a chrbtice, ktoré sa v priebehu času stáva ťažké vyrovnať sa so zvýšeným zaťažením v podobe nadbytočných libier. Rozvinie artritída a artróza.

Čo je to Skinny Stix

komplex pre chudnutie vyvinula spoločnosť z Salt Lake City (Utah), ktorá bola založená v roku 2002. Droga je lyofilizovaný prášok, ktorý sa používa pri príprave nápojov, čo prispieva k zníženiu nahromadenie tuku.

Komplex balenie Skinny Stix obsahuje 3 chuť možnosť spaľovanie tukov nápoj: bobuľové, limetka, mandarínka

V kombinácii s normálnou stravou a zodpovedajúce telesné cvičenie Skinny Stix používa herečka a bývalý modelu playgirl Jenny McCarthy ..

Výhody Skinny Stix

Drink sa používa na zlepšenie chudnutie. Recenzia žien, ktoré už testovali vplyv komplexu na sebe ukazujú, že sa jedná o prvý liek na domácom trhu, čo zvyšuje komponent energie potrebné pre aktívny, ako sa zbaviť kíl. Analógy nápoje neexistuje v Rusku.

Vďaka Skinny Stix:

 • reguluje chuť do jedla, aby sa zabránilo prejedaniu;
 • tam je vitálnej energie;
 • sa tuk spálil 2 krát rýchlejší ako pri užívaní iné doplnky stravy;
 • zvyšuje vytrvalosť;
 • zlepšuje náladu.

spaľovanie tukov nápoj Skinny Stix je špeciálne navrhnutý pre tých, ktorí nie sú schopní tráviť čas v telocvičniach alebo držať prísne diéty.

Využitie areálu je zakázané počas tehotenstva a dojčenia. Obmedzenie platí aj pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Zloženie Skinny Stix

Produkt sa skladá z prírodných zložiek, bezpečné pre použitie. Medzi biologicky aktívnych zložiek Skinny Stix zahŕňa:

 • extrakt Yerba maté (Yerba mate), ktorý je odvodený zo sušených a práškových výhonky a listy Holly paraguajskej. To pomáha potlačiť chuť k jedlu a zlepšuje látkovú výmenu v tele. S tým sa zvyšuje množstvo tuku horel, a urýchľuje jeho ďalší konverziu na zložky energiou. Je aktívny zosilňovač lipolýza a glykogenolýzy;
 • guarana extrakt obsahujúce veľké množstvo kofeínu. Vďaka nemu sa zvyšuje fyzickú vytrvalosť, zvyšuje množstvo energie vyrobenej;
 • extrakt zelených kávových zŕn, ktorý zahŕňa chlorogenové kyseliny. Vďaka pomáhajú znemožniť uvoľňovanie glukózy, zrýchlený metabolizmus, spaľovanie tukov v pečeni, znižuje pocit hladu,
 • extrakt Damiana. Prispieva k miernemu zvýšeniu telesnej teploty, čo vedie k rýchlejšiemu metabolizmu a spaľovanie tukov. To tóny tela, je antidepresívum, diuretikum vplyv;
 • stevia extrakt z medu. Zvyšuje metabolizmus, reguluje trávenie, znižuje kalórií, potláča chuť do jedla. Vďaka nemu sa zvyšuje fyzickú aktivitu, znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi;
 • extrakt z kakaových bôbov. Rozpúšťa telesného tuku, reguluje metabolizmus, urýchľuje látkovú výmenu, prispieva k potlačeniu hladu, má absorpčnú akciu;
 • extrakt z Cayenne (bird) korenie. Vzhľadom k prítomnosti korenie extrakt kapsaicínu látka zvyšuje aktivitu mozgu. To vedie k zvýšeniu telesnej teploty, a tým k urýchleniu metabolizmu. To spomaľuje proces akumulácie podkožné tukové hmoty, stimuluje bielkoviny v ľudskom tele;
 • extrakt z chlorelly (morské riasy), bohaté na bielkoviny. Zvyšuje produkciu telesného tepla, čo vedie k účinnej odbúravanie tukov. Znižuje chuť do jedla, normalizuje činnosť tráviaceho traktu, urýchľuje látkovú výmenu, normalizuje hladinu glukózy v krvi.

Vedľajšie účinky v podobe nadúvanie, hnačky a nevoľnosť môže nastať u jedincov v súvislosti s pridanie Skinny Stix minimálneho množstva umelého sladidla – sukralózy.

Výsledky aplikovanie Skinny Stix

Klinické štúdie vykonané po dobu niekoľkých rokov, nám umožnila preukázať maximálnu účinnosť lieku v boji proti obezite. V priebehu aplikácie, ktorá sa skladá z 45 dní, 94% ľudí, ktorí stratili 5,5 kg. Tento výsledok ukázal, tí, ktorí nemali zmeniť svoj spôsob života, a práve vypil pohárik. V rovnakom časovom období, 97% ľudí, ktorí majú zníženú telesnú hmotnosť priemerne 12 kg, robiť ľahké cvičenie doma.

Výrobca tvrdí, že nápoj Skinny Stix nie je všeliekom na nadváhy, ale jeho použitie spolu s pravidelnou fyzickou aktivitou a normálnej stravy zvýšia schudnutie 2-3 krát.

Počas používania deň 3 porcie nápoje (3 ks). Prášok sa zriedi v 500 ml vody a pred každým jedlom vypiť 15 minút. Jedno balenie obsahuje 21 porcií. Spaľovanie tukov kurz trvá 45 dní.

Záporná recenzií drogy Skinny Stix nie sú k dispozícii, pretože to naozaj pomáha bojovať proti obezite. Výkon aplikácie je vyjadrená ako:

 • zníženie chuti do jedla;
 • potlačenie pocitu hladu;
 • normalizácie procesov rozkladu;
 • zlepšenie metabolizmu;
 • zníženie telesnej hmotnosti a objemu.

Recenzie Skinny Stix

Upozorňujeme, že hodnotenie kupujúcich, ktorí si mohli kúpiť Skinny Stix z neoverených distribútorov. Objednávka je iba (!) Na oficiálnych stránkach. Prečítajte si názory ostatných kupujúcich alebo Vyjadrite svoj úprimný názor.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *