správy

Silane Guard – tekuté sklo, názory, cena, kde kúpiť, originál, alebo je to stojí za to?

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Fading, stopy po pruhoch po daždi, drobné odreniny – tieto faktory nie sú najlepší spôsob, ako sa objaví na povrchu karosérie. Na ochranu železný kôň od väčšiny problémov pomôže Silan Guard Vodné sklo pre automobily. Dosť 1 krát dať riešenie v 2 vrstvách v priebehu rokov nie sa starať o bezpečnosť vášho vozidla.

Počas niekoľkých minút po preniknutí do štruktúry materiálu, na povrchu stroja je vytvorená z polymérnej ochrannej fólie. Vzorec je zvýšená Si02 – oxid kremičitý. Látka chráni materiál pred rozmary prírody, poškriabaniu, hádže soľ, čipy a alkálie obsiahnuté vo väčšine šampónov.

Rýchla akcia Silan Guard

Dlhodobé uchovanie zvonku vozidla poskytujú správne vybranej súčasti. Ihneď po nanesení na báze oxidu kremičitého preniká do štruktúry materiálu. Tým, že tvorí ochranný povlak, ktorý odolá dlhšie pôsobenie tepla, vody, kyselín a zásad. Zimné povlak nie je strach z činidiel použitých na čistenie ulíc. V lete by telo prekonať tepla a dažďa.

Zloženie kvapalného silanu skla stráže pre automobily

Hlavnou zložkou je oxid kremičitý a Silan. Prvý z nich je zodpovedný za tvorbu ochrannej fólie, a prirodzený lesk povrchu. Dosť 1 krát použiť tekuté sklo telo iskrili ako nové po mnoho rokov.

japonskí vývojári sa postaral, aby zabezpečili, že po aplikácii, majiteľ okamžite upozornil na hlavných výhod:

  • ekonomický – 1 balenie tekutého skla, dostatočne pre 4 aplikácie;
  • Jednoduché použitie,
  • zloženie je navrhnuté a vyrobené v Japonsku, vedúce postavenie na trhu v oblasti autokozmetiky.

Vzorec sú zvolené takým spôsobom, že nástroje môžu byť použité pre všetkých majiteľov automobilov. Bez ohľadu na vek a opotrebenie povrchu tela, bude kvapalina sklo chráni stroj.

Silan Guard tekuté sklo pre automobily: ako aplikovať

Pre prvé žiadosti je potrebné starostlivo umyť a vysušiť železnej kone. Dôkladne navlhčite čistiace špongiu Vodné sklo Silan stráže a pomaly aplikovať ich na povrchu tela. Akonáhle je proces dokončený, treba detekovať 15 minút. To je dostačujúce pre sušenie roztoku a jeho absorpcia do štruktúry materiálu.

Uistite sa, že prostriedok zaschne, je teraz potrebné utrieť do sucha auta s obrúskom. Ak chcete výsledok pomôže re-povlak. To sa vykonáva po 2 hodinách od prvého.

Ak vlastník železného koňa urobili všetko správne, potom po prvom disku, alebo potopiť to bude na vedomie zjavné výhody tejto liečby:

  • po celý rok, udržuje pôvodnú farbu tela;
  • farby ale nezmizne pod vplyvom slnečných lúčov;
  • trblietky telo a po chvíli zostáva rovnaké,
  • povrch odpudzuje vodu.

V preventívnej účely sa roztok sa nanesie 1 krát za rok.

Does Silan Guard tekuté sklo pre automobily certifikátu kvality

Ako budete môcť byť na trhu výrobok nevyhovel testu získanie plného rozsahu. Čínski vývojári testovali účinnosť riešení na viac ako 200 strojov. V 100% prípadov došlo k výraznému pozitívny účinok. Tieto údaje boli potvrdené CPS.

Názory

lekára špecialistu z tekutého skla Silan Guard pre autá

Peter S., mechanik

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

30 rokov opravy strojov. Vyvážený 1-zložka kompozície po prvej aplikácii preniká hlboko do materiálu. Po 2-3 hodinách auto ako nové. Na rozdiel od iných nástrojov, tekuté sklo nepoškodzuje telo.

Sergej Nikolajevič, auto

Aj po miernej známky praní nechať na telo. Škvrny, odieraním, blednutiu farieb – to všetko je výsledkom pôsobenia zásady. Obsahuje šampón, tak to nemôže skrývať. Spasenie bolo pre moje auto tekutého skla. Bez ohľadu na to, ako veľmi som sa umyl železný kôň, a stále svieti. Teraz odporúčam klientom.

Názory zákazníkov o Silan stráže pre automobily

Sergey, 31 rokov

Ľudí, išiel som do auta a kamiónu. V prípade, že cesty sú rôzne, ale vo všetkých prípadoch prišli na pomoc Silan stráže. Aplikovať 1 krát za rok a viac bez obáv čokoľvek.

Irina, 39 rokov

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Manžel len mi podal auto. Strach, že by došlo k poškriabaniu alebo vzniku škvŕn. Kúpil som tento nástroj a po 1-2 kabáty zmenil manžel. Teraz je v pokoji pre mňa a autá.

George, 62 rokov

skeptický ohľadom inzerovaných fondov. Snažil som sa niečo Silan stráž pred výlet do divočiny. 2 hodiny na prašných cestách neboli márne. Auto bolo zaprášený, ale vďaka roztaveného skla Aj vymazané to počas 10 minút.

Vladimir, 19 rokov

Prvá vec, ktorá mi povedal otec po dni, keď sa jedná o právo starať o vzhľad vozidla. Po prvé sa snažil tekuté sklo a zostal verný k nemu.

Kde kúpiť Vodné sklo silán Guard pre automobily

Je lepšie, aby sa postarali o ochrane autá a prikryje ju s týmto riešením. Vy môžete objednať na webových stránkach. Mali by ste sa poponáhľať, pretože teraz nárok na špeciálnu ponuku.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...