správy

Silane Guard ÔÇô tekut├ę sklo, n├ízory, cena, kde k├║pi┼ą, origin├íl, alebo je to stoj├ş za to?

Fading, stopy po pruhoch po da┼żdi, drobn├ę odreniny ÔÇô tieto faktory nie s├║ najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sa objav├ş na povrchu karos├ęrie. Na ochranu ┼żelezn├Ż k├┤┼ł od v├Ą─Ź┼íiny probl├ęmov pom├┤┼że Silan Guard Vodn├ę sklo pre automobily. Dos┼ą 1 kr├ít da┼ą rie┼íenie v 2 vrstv├ích v priebehu rokov nie sa stara┼ą o bezpe─Źnos┼ą v├í┼ího vozidla.

Po─Źas nieko─żk├Żch min├║t po preniknut├ş do ┼ítrukt├║ry materi├ílu, na povrchu stroja je vytvoren├í z polym├ęrnej ochrannej f├│lie. Vzorec je zv├Ż┼íen├í Si02 ÔÇô oxid kremi─Źit├Ż. L├ítka chr├íni materi├íl pred rozmary pr├şrody, po┼íkriabaniu, h├íd┼że so─ż, ─Źipy a alk├ílie obsiahnut├ę vo v├Ą─Ź┼íine ┼íamp├│nov.

R├Żchla akcia Silan Guard

Dlhodob├ę uchovanie zvonku vozidla poskytuj├║ spr├ívne vybranej s├║─Źasti. Ihne─Ć po nanesen├ş na b├íze oxidu kremi─Źit├ęho prenik├í do ┼ítrukt├║ry materi├ílu. T├Żm, ┼że tvor├ş ochrann├Ż povlak, ktor├Ż odol├í dlh┼íie p├┤sobenie tepla, vody, kysel├şn a z├ísad. Zimn├ę povlak nie je strach z ─Źinidiel pou┼żit├Żch na ─Źistenie ul├şc. V lete by telo prekona┼ą tepla a da┼ż─Ća.

Zlo┼żenie kvapaln├ęho silanu skla str├í┼że pre automobily

Hlavnou zlo┼żkou je oxid kremi─Źit├Ż a Silan. Prv├Ż z nich je zodpovedn├Ż za tvorbu ochrannej f├│lie, a prirodzen├Ż lesk povrchu. Dos┼ą 1 kr├ít pou┼żi┼ą tekut├ę sklo telo iskrili ako nov├ę po mnoho rokov.

japonsk├ş v├Żvoj├íri sa postaral, aby zabezpe─Źili, ┼że po aplik├ícii, majite─ż okam┼żite upozornil na hlavn├Żch v├Żhod:

  • ekonomick├Ż ÔÇô 1 balenie tekut├ęho skla, dostato─Źne pre 4 aplik├ície;
  • Jednoduch├ę pou┼żitie,
  • zlo┼żenie je navrhnut├ę a vyroben├ę v Japonsku, ved├║ce postavenie na trhu v oblasti autokozmetiky.

Vzorec s├║ zvolen├ę tak├Żm sp├┤sobom, ┼że n├ístroje m├┤┼żu by┼ą pou┼żit├ę pre v┼íetk├Żch majite─żov automobilov. Bez oh─żadu na vek a opotrebenie povrchu tela, bude kvapalina sklo chr├íni stroj.

Silan Guard tekut├ę sklo pre automobily: ako aplikova┼ą

Pre prv├ę ┼żiadosti je potrebn├ę starostlivo umy┼ą a vysu┼íi┼ą ┼żeleznej kone. D├┤kladne navlh─Źite ─Źistiace ┼ípongiu Vodn├ę sklo Silan str├í┼że a pomaly aplikova┼ą ich na povrchu tela. Akon├íhle je proces dokon─Źen├Ż, treba detekova┼ą 15 min├║t. To je dosta─Źuj├║ce pre su┼íenie roztoku a jeho absorpcia do ┼ítrukt├║ry materi├ílu.

Uistite sa, ┼że prostriedok zaschne, je teraz potrebn├ę utrie┼ą do sucha auta s obr├║skom. Ak chcete v├Żsledok pom├┤┼że re-povlak. To sa vykon├íva po 2 hodin├ích od prv├ęho.

Ak vlastn├şk ┼żelezn├ęho ko┼ła urobili v┼íetko spr├ívne, potom po prvom disku, alebo potopi┼ą to bude na vedomie zjavn├ę v├Żhody tejto lie─Źby:

  • po cel├Ż rok, udr┼żuje p├┤vodn├║ farbu tela;
  • farby ale nezmizne pod vplyvom slne─Źn├Żch l├║─Źov;
  • trblietky telo a po chv├şli zost├íva rovnak├ę,
  • povrch odpudzuje vodu.

V prevent├şvnej ├║─Źely sa roztok sa nanesie 1 kr├ít za rok.

Does Silan Guard tekut├ę sklo pre automobily certifik├ítu kvality

Ako budete m├┤c┼ą by┼ą na trhu v├Żrobok nevyhovel testu z├şskanie pln├ęho rozsahu. ─î├şnski v├Żvoj├íri testovali ├║─Źinnos┼ą rie┼íen├ş na viac ako 200 strojov. V 100% pr├şpadov do┼ílo k v├Żrazn├ęmu pozit├şvny ├║─Źinok. Tieto ├║daje boli potvrden├ę CPS.

Názory

lek├íra ┼ípecialistu z tekut├ęho skla Silan Guard pre aut├í

Peter S., mechanik

30 rokov opravy strojov. Vyv├í┼żen├Ż 1-zlo┼żka kompoz├şcie po prvej aplik├ícii prenik├í hlboko do materi├ílu. Po 2-3 hodin├ích auto ako nov├ę. Na rozdiel od in├Żch n├ístrojov, tekut├ę sklo nepo┼íkodzuje telo.

Sergej Nikolajevi─Ź, auto

Aj po miernej zn├ímky pran├ş necha┼ą na telo. ┼ákvrny, odieran├şm, blednutiu farieb ÔÇô to v┼íetko je v├Żsledkom p├┤sobenia z├ísady. Obsahuje ┼íamp├│n, tak to nem├┤┼że skr├Żva┼ą. Spasenie bolo pre moje auto tekut├ęho skla. Bez oh─żadu na to, ako ve─żmi som sa umyl ┼żelezn├Ż k├┤┼ł, a st├íle svieti. Teraz odpor├║─Źam klientom.

N├ízory z├íkazn├şkov o Silan str├í┼że pre automobily

Sergey, 31 rokov

─Żud├ş, i┼íiel som do auta a kami├│nu. V pr├şpade, ┼że cesty s├║ r├┤zne, ale vo v┼íetk├Żch pr├şpadoch pri┼íli na pomoc Silan str├í┼że. Aplikova┼ą 1 kr├ít za rok a viac bez ob├ív ─Źoko─żvek.

Irina, 39 rokov

Man┼żel len mi podal auto. Strach, ┼że by do┼ílo k po┼íkriabaniu alebo vzniku ┼íkv┼Ľn. K├║pil som tento n├ístroj a po 1-2 kab├íty zmenil man┼żel. Teraz je v pokoji pre m┼ła a aut├í.

George, 62 rokov

skeptick├Ż oh─żadom inzerovan├Żch fondov. Sna┼żil som sa nie─Źo Silan str├í┼ż pred v├Żlet do divo─Źiny. 2 hodiny na pra┼ín├Żch cest├ích neboli m├írne. Auto bolo zapr├í┼íen├Ż, ale v─Ćaka roztaven├ęho skla Aj vymazan├ę to po─Źas 10 min├║t.

Vladimir, 19 rokov

Prv├í vec, ktor├í mi povedal otec po dni, ke─Ć sa jedn├í o pr├ívo stara┼ą o vzh─żad vozidla. Po prv├ę sa sna┼żil tekut├ę sklo a zostal vern├Ż k nemu.

Kde k├║pi┼ą Vodn├ę sklo sil├ín Guard pre automobily

Je lep┼íie, aby sa postarali o ochrane aut├í a prikryje ju s t├Żmto rie┼íen├şm. Vy m├┤┼żete objedna┼ą na webov├Żch str├ínkach. Mali by ste sa popon├íh─ża┼ą, preto┼że teraz n├írok na ┼ípeci├ílnu ponuku.

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...