Pain Relief omietky - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
správy

Pain Relief omietky – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

font>

Ortopedické omietka ZB Pain Relief (negatívne názory existujú tiež: spotrebitelia hovoria, že tento výrobok je pomerne drahé, a “aliexpress”, možno zakúpiť na viac prijateľnú cenu) môže pomôcť aj v tých najťažších situáciách. Je inovatívny výrobok značky.

Jeho hlavný rozdiel od doplnkov je, že bezprostredne ovplyvňuje problémovú oblasť, obchádzať žalúdok a črevá, takže jej zložky nepoškodzujú tráviaci trakt. Takýto systém liečby ortopedických patológiou používa mníchmi tibetskej, ktorý ako prvý vyvinuté tohto produktu.

štúdie Štokholmského lekárskej univerzity ukázal, že 70% pacientov, ktorí mali ochorenie kĺbov, má

výrazne lepší zdravotný stav. Tá bolesť, choroba začala

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

rušiť menej často, a niektorí ľudia sú úplne vyliečený patológiou.

Účinnosť náplasti vzhľadom k jeho lekárskeho prostriedku a príslušný výber, na základe pomeru terapeutických zložiek. Všetky aktívne zložky obsiahnuté v omietke ZB Pain Relief (hodnotenie, že tento výrobok sa rýchlo zmierňuje bolesť a po prvom použití pocit produktu) sa rýchlo vstrebáva, rovnako ako parametre nanočastíc.

Zloženie Pain Relief

Hlavné komponenty obsiahnuté v náplasti:

Je známe iba zložky doplnok, a zvyšok (ktorý výrobca mlčí), sú označené ako hlavné aktívne prvky. Spätná väzba o využití Zz Pain Relief naznačuje, že môže byť použitý ako doplnková liečba, ale nie ako primárny liečbu.

Patch je určený pre ľudí, ktorí stratili vieru v tradičnej medicíne a želajú skoré uzdravenie. Pacienti, ktorí zabúdajú, že k obnoveniu zázračným spôsobom nebude pracovať a veriť, že doplnky z kategórie wellness produkty sú schopné odstrániť aj dlhodobé choroby.

V internetových obchodoch Zz Pain Relief uvádza, že dodatok je priložené osvedčenie Ministerstva zdravotníctva. Dokument umožňuje domnievať sa, že čínsky výrobok prešiel klinickými skúškami a pomôže obnoviť. Ale je to naozaj?

Náplasť je nepravdepodobné, že by poškodiť zdravie, pretože je vyrobený z prírodných surovín. Extrakt liečivé rastliny, ktorá je súčasťou dodatku, môže byť použitá ako preventívne opatrenie.

Časť Zz Pain Relief zahŕňa:

 • Milletia net. Rastlín napomáha odstránenie nádoru a opuch tým, že stimuluje a posilňuje krvný systém. Čínskej ľudovej liečitelia tvrdia, že všetky choroby vznikajú v dôsledku nedostatku prekrvenia. Grass umožňuje obnoviť a spustiť proces

  Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

  aktualizácie krvi. Pacienti často používaný na liečbu anémie, znížená citlivosť v končatinách, náhle zmeny krvného tlaku, akútnej bolesti počas menštruácie a zmiernenie bolesti v žalúdku.

 • ženšen. Najmä koreň rastliny má posilňujúce, posilňujúce vlastnosti. Zlepšuje zdravie pohlavných orgánov, mentálnej a fyzickej aktivite, kardiovaskulárneho systému. Vo východnej medicíny, prax používania celé rastliny vrátane stoniek a kvetiny pre liečbu diabetu, malnutrícia, neuropsychiatrických ochorení.
 • Cistanche fyziologický roztok. Zariadenie sa používa ako tonikum. Odporúča v ľudovom liečiteľstve na liečenie frigidita, neplodnosť, impotencia. Tiež liečivé zložky odstrániť slabosť kostí a šliach. V strednej Ázii sa odvar z Cistanche sa používa na zmiernenie opuchu, ako sedatívum a pre normalizáciu cirkulácie krvi. Liečitelia trvajú na možnosti obnovy funkcie obličiek a posilnenie močových ciest.
 • Drynaria. Bolesť rastlinné

  upokojuje stavovce v dôsledku prítomnosti biologicky aktívnych látok, karotén, fruktóza, flavóny a Manitou. Po pravidelnom používaní zvyšuje funkciu kostnej drene a urýchlil proces vývoja červených krviniek.

 • cibot – vzácna rastlina, ktorá možno nájsť iba v ázijských tropických lesoch Strednej Ameriky, Mexika a Havaj. Používa sa ako materiálu pre krytie a prostriedky pre obnovenie krvi.
 • Angelica croproperty. Korene rastlín obsahujú užitočné esenciálny olej, účinné aktívne enzýmy, hojenie organických kyselín, ktoré uhasiť bolesť reumatizmu, zápalu a nádorov.
 • svetlice. Kvety tejto rastliny sú používané ako žlčopudne, účinné preháňadlo a rýchlo pôsobiace diuretiká. Odvar zo závodu v čínskom ľudovom liečiteľstve používa pre žalúdočné vredy, gastritída, enterokolitída a žltačky. Zvyšuje lokálnu krvný obeh a pomáha pri srdcových ochorení, reumatizme. Posilňuje lymfatické uzliny.
 • Ginura peritonita. Liečivé vlastnosti koreňa rastliny. To urýchľuje proces hojenia, zlepšuje krvný obeh a pomáha pri uštipnutí hadom a zranenia zvierat a modriny.
 • Corydalis diskutabilné. V ľudovom liečiteľstve Východu sa používa na liečbu bolesti v žalúdku a brucha, hrudníka, prietrže a v priebehu ženského menštruačného cyklu. Vynikajúci analgetické a protizápalové účinky.

  Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

  Lokálna aplikácia opuchy a opuchy.

 • Burnaska gáfor pomáha s poruchami krvného obehu. Podporuje zničenie krvných zrazenín, posilnenie krvných ciev a obnoviť postihnutého tkaniva vnútorných orgánov.

Zloženie roztoku ZB Pain Relief (hodnotenie na vedomie, že patch odstraňuje zápalový proces a aktov predĺžená po dobu niekoľkých hodín), je pomerne zložité, pretože obsahuje veľa zložiek. Hlavnými účinnými látkami sú:

 • Drynaria. Obsahuje prírodné flavonoidy a karotény. Stimuluje regeneráciu tkanív. Posilňuje imunitný systém.
 • Milletia net. Odstraňuje bolesť. Znižuje opuchy a odstráni nádor. Stimuluje krvný obeh v poškodenej orgánu.
 • cibot. Má protizápalové vlastnosti. Uvoľňuje svalové napätie. Obnovuje poškodené kĺby.
 • Cistanche fyziologický roztok. Znižuje opuch a zápal. Tóny poškodené plochy. Odstraňuje bolesti končatín.
 • Angelica croproperty. Odstraňuje kŕče a bolesti. Obsahuje mnoho éterických olejov a triesloviny, pektín, a fytoestrogény.
 • Corydalis diskutabilné. Obsahuje alkaloidy a silice. Vyznačujúci sa zápalovými, antibakteriálne, upokojujúce vlastnosti.
 • Ginura peritonita. Urýchľuje hojenie rán, stimuluje krvný obeh. Stimuluje proces tkanivové výživy.
 • svetlice. bolesť úľavy. Aby sa cievna stena pružnejšie a posilňuje ich. Stimuluje proces cirkulácie.
 • gáfor burnaska. Urýchľuje vstrebávanie krvných zrazenín. Podporuje rýchlejšie zotavenie a regeneráciu tkanív. Zvyšuje absorpciu ďalších aktívnych zložiek.

Vlastnosti zložiek sa vzájomne

dopĺňajú. Spoločne majú vplyv niekoľkonásobne účinnejšie ako každý zvlášť.

Vlastnosti Pain Relief

na užitočné vlastnosti čínskych náplasti sú analgetický účinok, čím sa znižuje zápalový proces, normalizácie motorické funkcie kĺbov v mnohých závažných ochorení.

Výrobca odporúča použitie ortopedické produktu ZB Pain Relief v týchto prípadoch:

ZB produkt Pain Relief (recenzií na vedomie, že výrobok účinne lieči osteoartrózy) má mnoho užitočných vlastností. Medzi ne patria:

 1. Stimulácia krvného a lymfatického obehu v problémových oblastiach.
 2. napučanie a zápalový proces.
 3. Aktivácia metabolických procesov v poškodených tkanív.
 4. nasýtenia buniek kyslíkom a živinami.
 5. Zlepšenie prietoku krvi do problémovej oblasti.
 6. Aby sa zvýšila pružnosť svalového tkaniva a pohyblivosť kĺbov.
 7. Eliminácia zápalových a iných negatívnych procesov.
 8. prevencie ochorení.

Látka, ktorá je impregnovaná s omietkou, sa skladá iba z organických látok. Pod vplyvom telesnej teploty topí a postupne vsiakne do pokožky a následne dostáva do krvi. Všetky komponenty zahrnuté v zložení roztoku predpísanej veľkosti nanočastíc. Môže mať vplyv na pomerne veľkú plochu kože. Náplasť pôsobí pomaly a dlhodobo. To nie je zdraviu škodlivá a má širokú škálu aplikácií.

Kontraindikácie Pain Relief

Vzhľadom k tomu kontraindikácie použitie tohto nástroja sú alergické reakcie sú tiež nie je omietka Zz Pain Relief aplikovať na oblasti kože s otvorenými ranami, vredy a akné.

Okrem toho, ortopedická bandáž sa neodporúča tehotným ženám, dámy počas laktácie a pre malé deti.

Čo liečia náplasť?

Plaster ZB Pain Relief (recenzií na vedomie, že výrobok diskrétne pod oblečením, takže je možné nosiť kedykoľvek) pomáha predchádzať a liečiť tieto choroby:

 • herniácie disku;
 • artritída a artróza;
 • reumatizmus v každom stupni vývoja;
 • osteochondrózy;
 • ischias, vrátane ischias;
 • ostrohy;
 • niektoré patológie maternice a vaječníkov;
 • príznaky bolesti v chrbte, bedier a kĺbov;
 • dislokácie, trauma a zlomeniny;
 • posunutie chrbtice disku;
 • kurie oká;
 • neurologické ochorenia;
 • ochorenie urogenitálny oblasti,
 • necitlivosť rúk a nôh;
 • klipy, spasserovannye a slzy svalov;
 • ochorenie obličiek, žlčníka a pečene;
 • patológie bronchopulmonálna systému.

To znamená rozumné využitie pre prevenciu patologických stavov pohybového aparátu. Obzvlášť užitočné náplasť bude ľudia, ktorých aktivity sú spojené s sedavej a ťažkú ​​prácu. Hlavná vec -., Aby využili momentu a začnú uplatňovať tento nástroj v počiatočnom štádiu choroby, až potom bude môcť, aby sa zabránilo vážne komplikácie a chirurgických výkonoch

Obmedzenie aplikácii náplasti

Sadra ZB Pain Relief (na hodnotenie tvrdí, že tento výrobok účinne znižuje opuch končatín) by nemal byť použitý v prípade, že je alergická reakcia na zložiek obsiahnutých v zložení roztoku alebo samotného výrobku. To sa neodporúča použitie omietok u detí (do šiestich rokov). Nemôžete použiť tento liek pre tehotné ženy.

Pri liečbe tomto výrobku by piť alkoholické nápoje a jesť mastné, pikantné, vyprážané a slaných jedál. V strave by mal prevážiť proteínových produktov.

Čo môžete očakávať od tohto patche?

Veľká časť recenzie tohto nástroja má pozitívnu stránku, pretože jeho okamžité akciu a nízkou cenou. Avšak neočakávame, že ortopedické sadry zázračné uzdravenie, pretože to pomáha nie je pre každého, rovnako ako iné doplnky.

Tento nástroj môže byť riešením pre niektoré problémy s kĺbmi, ale hlavné liečba by nemala byť odložené. Bolesť má iný charakter a obrovské množstvo dôvodov. Spravidla nestačí používať iba prostriedky. Obťažovať, možno jednu oblasť, a dôvod, prečo budú úplne odlišovať.

Dôverovať vaše zdravie ľudovom liečiteľstve, treba pripomenúť, že pri liečbe chronických ochorení s bylinkami je prakticky nemožné. Napriek skutočnosti, že liečivé rastliny po stáročia používa na liečbu všetkých chorôb, nemôžeme ignorovať vývoj lekárskych technológií a nemala uchyľovať k samoliečbe. Omietka Zz Pain Relief možno použiť na bolesti odľahčovacia alebo ako profylaktické, ale jeho aplikácia vyžaduje radu kvalifikovaného odborníka. Je dôležité si uvedomiť, že na nákup nástroj potrebný len na oficiálnych stránkach, vyhnúť nekvalitné falzifikáty.

Egorov A. V. sa Doktor traumatologist-ortopéd

Táto náplasť mi synov priviedol priamo z Číny. Bál som sa, môžeme naraziť na falzifikát, a rozhodne predávať len prírodný produkt. Nedokážem popísať svoje sklamanie tento produkt! Po celý priebeh používaní kĺbov nie je prestala bolieť, takže čínskej medicíny nie je viac dôverovať!

Larissa, 54 rokov

Koľko si pamätám – v oblasti športu, a na úkor zranenia stratil už pred mnohými rokmi. Preto čím ste starší, tým viac bolesti kĺbov a chrbta. Veľa čítam na internete o čínskej medicíny, vrátane recenzií na stránkach o tejto oprave. Rozhodol som sa vyskúšať a efekt nie je cítiť. Byť uložené, rovnako ako predtým, otepľovanie, a analgetický gél. Teraz dobre známe, že všetky tie reči o náplasti je výsledkom dobré marketingový ťah.

Ksenia 29 rokov

Zz Pain Relief Dal som svojim kolegom v práci, pretože vedel o mojej problémy s chrbtom. No, to je môj hodená do vzduchu peniaze, inak by som bol veľmi nahnevaný. Doplnok, ktorý som dostal ako darček, to bude stáť ma za cenu takmer 2500 rubľov! Hrôza. Je napísané, že zlepšuje krvný obeh, výrazný analgetický účinok a iné nezmysly! Koľko môj chrbát bolí a bolesť stačí navštíviť lekára ísť a získať skutočnú liečbu.

Simon, 44 rokov

Neodporúčam kupovať túto opravu !!! Rozvod, podvod a kšeftaření na chorých ľudí. Za peniaze, ktoré mama dala na opravy, mohlo by to mať o radu vedúci ortopédom v našom meste a to počas liečby v nemocnici je najlepšia nemocnica. Bola som v šoku, keď som zistil, že to je už 20 dní používania – ako vzdelané ženy, PhD, taky! Kratšie kĺby, keď bol chorý a chorý. Existujú v liečbe chorôb pohybového aparátu žiadne zázraky! Ľudia si pamätajú to a požiadať o pomoc len pre odborníkov!

Ludmila, 57 rokov

site

Aj dva balíčky naraz nariadené, prišla rýchlo a okamžite začal používať. Začalo to s tým, že Zb Pain Relief začalo odlepovať a musel sa zmestili cez bežné lekárske omietky. Neviem, asi Pain Relief, malý účinok je pozorovaný, ale je doplnená o alergie – čo som nečakal. Všeobecne platí, že mám dosť na jeden deň, takže teraz “zázrak” náplasť a leží na polici, nevedia, kam s nimi. Je to škoda vyhodiť peňazí.

Igor, 39 rokov

som s herniated disky sa rozhodli bojovať na vlastnú päsť používanie týchto náplastí. Toto rozhodnutie tlačil mi nedôverovať lekárov a strašnou bolesť, ktorá neumožňovala ma žiť normálny život. Čítal som na webových stránkach na internetových dobrých recenzií, konverzácie na fórach a ihneď si objednal tri-pack náplasťami. Prilepený na pokožku, oblečenie to nebolí, a bolesť začala ustupovať, a to sa mi veľmi páčilo. Ale uzdravujúci efekt z náplasti Nečakal som, že bolesť bola zase späť. Žena vyzerala, akoby som sa snažila a vzal ho k lekárovi. Tam bol menovaný dlhú liečbu a veľa tabletiek, ale teraz nie neznesiteľnú bolesť, neschopný pohybu, ako chcem a spôsob jazdy cítili ako doma.

Constantine, 62 rokov

Metóda aplikácie Pain Relief

Tvrdenie výrobcu, že omietka Zz Pain Relief má najväčší liečivé účinky, ak je použitá správne. Predstavte si, že krok za krokom:

 • pripraviť obchodný sektor pre náplasti (umývanie, liečiť a suché);
 • Na otvorenie obalu a oddeľte ochranný film;
 • lepiacou stranou použiť náplasť na kožu;
 • na seba na jednom mieste po dobu 2-3 dní;
 • po 2-3 dňoch náplasť odstrániť a umyť miesto, kde to bolo spôsobené
 • o tri hodiny neskôr, opakuje sa postup pre aplikáciu Zz Pain Relief.

Na liečbu rôznych ochorení, je potrebné použiť omietky niekoľkými spôsobmi. Napríklad, ak bolesť chrbta sa odporúča použiť dve náplasti. Jeden z nich je uložený v krku a ramien a druhý v oblasti bedrovej chrbtice. Táto metóda je účinná pre liečenie bolesti chrbtice a krčnej chrbtice.

 • Ak chcete odstrániť herniated disk je tiež lepšie použiť kombináciu dvoch náplastí :. Ľavý a pravý chrbtice
 • Ak bolesť v dolnej časti chrbta účinne posilniť jednu náplasť v krížovej kosti kútom a druhá s vonkajšej strane chodidla.
 • Artritída kolena a osteoartrózy môže byť liečená v dvoch náplastí, ak sa pripojiť na oboch stranách kolená súbežne.
 • Zápal vnútorných orgánov sa odstráni náplasti, ktorý je vložený na zadnej strane v oblasti lézie.
 • Problémy

 • Gynekologické jedna náplasť je pripojená ku krížovej kosti a druhú na bruchu. Bronchitída a problémy dýchacieho ústrojenstva liečenej s omietkou na hrudi a chrbta.

Pri použití náplasti, je nutné úplne vylúčiť alkohol zo stravy. Je tiež možné aplikovať Zz Pain Relief na otvorené rany a nôh, ktoré sú náchylné k kŕčové žily. Pikantné a slané jedlá, mäso a mlieko sú tiež zakázané.

Next, mali by ste otvoriť balíček s produktom odstrániť ochrannú fóliu, miesto na problémové oblasti s lepiacou stranou a nechajte pôsobiť 72 hodín. Po uplynutí tejto doby je nutné odstrániť z povrchu kože a povrch opláchnite vodou a mydlom. Opäť platí, že náplasť môže byť aplikovaný po piatich hodinách.

Liečebné Kurz trvá asi pätnásť dní. Môžu päť dní lepiť náplasť, potom na deväť dní pauzu a potom ešte v priebehu nasledujúcich piatich dní do užívania. U chronických ochorení sadzieb používania až trikrát do roka.

V balení desať náplastí, z ktorých každý je hermeticky uzavretý v individuálnom obale. Trvanlivosť – jeden rok od dátumu jeho výroby. Náplasť nesmie byť znovu použité pre každú reláciu sa otvorí nový. Jeden kurz vyžaduje 5-7 dosiek.

Produkt

Glue v závislosti na poranenej oblasti. Ak máte chrbticu, že jedna náplasť je umiestnená na dolnej časti chrbta a druhá na krčných stavcov. V prípade príznakov v kolenách je výrobok pevne s vnútornou stranou kolená a vonkajšie. K liečbe dvoch vetiev je potrebné vziať štyri produkty.

Náplasť môže byť viazaný na postihnutú oblasť ako celok alebo rozreže na malé kúsky a len práca na akupunktúrnych bodov. Tento výrobok je bezpečný pre použitie a len zriedka spôsobuje vedľajšie účinky.

Náklady kde kúpiť Pain Relief

Čínske ortopedické sadry ZB Pain Relief (na recenzie tvrdí, že tento produkt funguje najefektívnejšie na pohybový aparát) nemajú predávať v lekárni. uložil im niektorí ľudia na oficiálnych stránkach spoločnosti, získavanie ďalších výrobkov na “aliexpress”. Náklady na obaly lepidlá pre akcie na oficiálnych webových stránkach – …., plus poštovné ..

Recenzie lekárov Pain Relief

Mnohí ľudia sú presvedčení, že distribuované informácie o ZB Pain Relief je podvod. Tunajšie lekári sú nejednoznačné. Niektorí hovoria, že tento výrobok má placebo efekt. Len bolesť krátko úľavy, ale nelieči. Títo lekári nikdy výrobok používať vo svojej praxi. Ostatné lekári hovoria, že náplasť je potrebné aplikovať len v počiatočnej fáze ochorenia. V priebežnom situácii, keď je nutná operácia, podobný nástroj k ničomu.

K dispozícii sú odborníci, ktorí pravidelne Odporúčame svojich pacientov pre ochorenie chrbtice a kĺbov použitie sadry ZB Pain Relief. Lekári v tomto prípade uviesť prírodné zložky, inovačné technológie jeho výroby, ako aj malú veľkosť terapeutických častíc, cez ktoré sa všetky zložky ľahko preniknúť do interiéru.

Mnoho súkromných kliník úspešne používajú tento produkt v liečbe chrbtice a kĺbov. Berú na vedomie, že pri pravidelnom používaní tohto výrobku majú iba pozitívne zmeny. Bolesť ustala takmer okamžite, postupne miznú opuchy a zápaly. Doba expozície je 72 hodín. A na rozdiel od doplnkov, liečba nespôsobuje žiadne poškodenie žalúdka a čriev.

Plaster ZB Pain Relief: Negatívne hodnotenie

Negatívne hodnotenia poznamenať, že aj po ukončení liečby bolestí chrbta produkt nie je len preč, ale posilnená. Títo pacienti ľutovať spoliehal na účinnosť lieku a stratený čas, ktoré by mohli byť použité k účinnejšej liečbe.

K dispozícii sú osoby, na ktoré sa náplasť pomohla, ale spôsobila podráždenie kože, svrbenie a začervenanie, hoci jeho použitie by nikdy netrpeli alergiami. Museli hľadať alternatívne terapie. Aj keď môže byť používanie produktov škvrny, takže top užívatelia sa odporúča použiť prúžok na náplasti nie je znečistené oblečenie. Tiež, v závislosti na spotrebiteľov, tento nástroj nie je vždy dobre udržiavaný na tele a často spadne predčasne.

Pozitívne názory na výrobok

Je dobré ortopedické omietky ZB Pain Relief? Recenzia skutočná, ako už bolo spomenuté, rôzne. Ľudia, ktorí mali radi nástroj, na vedomie, že výrobok je veľmi dobre eliminovať syndróm bolesti. Začína pracovať takmer okamžite. Mnohí pacienti hovoria, že náplasť redukuje opuchy nôh, má príjemnú bylinnú vôňu. Pomáha s modrinami a napätia. Zlepšuje celkový zdravotný stav.

Veľa pacientov s chronickým ochorením kĺbov pomocou omietky ZB Pain Relief (ďalej len názory na vedomie, že výrobok je veľmi dobre zabalený a prichádza s oficiálnym užívateľskej príručke v Europen) konštantne. To platí najmä pre pacientov s artritídou. Sú v období zhoršenia bolesti stali natoľko závažná, že pacienti sa stali invalidnými a prestávajú plniť každodenné povinnosti. V tomto bode ZB Pain Relief, podľa nich, sa stáva ich záchrana.

Tvrdenie výrobcu, že patch je rovnako postihuje ľudí všetkých vekových kategórií. To pomáha obnoviť zdravie kĺbov. Pozitívny vplyv na ich mobilitu, odstráni zápal a bolesť. Vzhľadom k tomu, produkt je populárny medzi jednotlivcami vedúcich aktívny životný štýl.

Ľudia majú radi jednoduchosť použitia a jej za dostupnú cenu. Náplasť sa dá ľahko vybrať a je pod oblečením neviditeľná, takže ju môžete nosiť kedykoľvek.

& nbsp;

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...