Zdravie

Ostelife ÔÇô recenzia, koment├íre, cena,

& nbsp;

Pr├ş─Źiny de┼ítrukcii k─║bu

degenerat├şvne ochorenie k─║bov (osteoartrit├şda), je v prvom rade sp├┤soben├í poru┼íen├şm integritu chrupavky. Chrupavky ─żudia pracuj├║ vo ve─żmi ┼ąa┼żk├Żch podmienkach a s├║ schopn├ę odol├íva┼ą pre┼ąa┼żenie nieko─żko ton. Ale to je len do okamihu, ke─Ć nejak├í akcia nespust├ş proces ich ni─Źenia. ─îo de┼ítrukt├şvne faktory m├┤┼żeme identifikova┼ą?

 1. Opakuj├║ce sa zranenia.
 2. Pravideln├ę pre┼ąa┼żenia. Samy o sebe nem├┤┼żu sp├┤sobi┼ą artrit├şdu, ale iba v pr├şpade, ┼że spoj je ├║plne zdrav├í.
 3. dedi─Źnos┼ą. Artr├│za nie je v spojen├ş s dedi─Źn├Żch chor├┤b, a tu, ┼ítrukt├║ru chrupavky a kosti, predispoz├şcie k ukladaniu sol├ş kyseliny mo─Źovej m├┤┼żu by┼ą dedi─Źn├ę.
 4. Stres. Vo chv├şli citov├ęho zm├Ątku, nadobli─Źky zv├Ż┼íi┼ą produkciu kortizolu. Tento horm├│n zni┼żuje priepustnos┼ą krvn├Żch ciev okolo k─║bov├ęho puzdra zhor┼íuje kvalitu kyseliny hyalur├│novej a biologick├ę mazanie k─║bov.
 5. Nedostatok cvi─Źenia. Sedav├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl vedie k ÔÇťvyhladovanieÔÇŁ synovi├ílnej membr├íny a chrupavky. No cirkul├ície v k─║be -. Bez nap├íjania
 6. Hormon├ílne zmeny. Menopauza, cukrovka, vroden├ę hypermobilita, nadv├íha. ÔÇô to v┼íetko m├┤┼że prispie┼ą k popraskaniu, sten─Źenie vrstvy chrupavky a in├ę probl├ęmy pohybov├ęho apar├ítu
 7. OL>

  Lieky Ostelife

 • Hormon├ílna doplnky (kortikosteroidy). Injekcia hydrokortiz├│nu alebo Diprophos zav├ídza do postihnut├ęho k─║bu r├Żchlo zmierni┼ą opuch a zastavi┼ą boles┼ą. A preto┼że horm├│ny ni─Ź├ş chrupavky a kostn├ęho tkaniva, napr├şklad pri mimoriadnych lek├íri odpor├║─Źaj├║ pou┼żi┼ą nie viac ako 3-4 kr├ít ro─Źne.
 • endoprot├ęza. Oper├ícia sa odpor├║─Źa 3-4 ┼ít├ídi├ích osteoartr├│zy, ke─Ć je chrupavka ├║plne zni─Źen├ę, a kosti k─║bu je deformovan├Ż. Bohu┼żia─ż chirurgia nie je v┼íeliekom. Pomerne vysok├ę percento poopera─Źn├Żch komplik├íci├ş: blok├ída ┼żil, de┼ítrukcie kostn├ęho tkaniva, posunutie implant├ítu. A cena je tie┼ż ÔÇťs├║stoÔÇŁ.
 • NSAID (nesteroidn├ę protiz├ípalov├ę doplnky). Pridelen├Ż ako artrit├şda a artr├│za. Medzi ne patr├ş diklofenak, ibuprof├ęn, indometac├şn at─Ć NSAID zni┼żuj├║ synt├ęzu prostagland├şnov ÔÇô l├ítok, ktor├ę na┼íe telo zodpovedn├ę za bolesti a z├ípalu. Predmet je obmedzen├ę, kontraindik├íci├ích ÔÇô ochorenie obli─Źiek, za┼ż├şvacieho traktu a pe─Źene

.

Bez doplnok lie─Źby Ostelife

 1. Manu├ílna terapia. Postupy pre vykon├ívanie manu├ílne terapeut, z kvalifik├ície, ktor├í z├ívis├ş na ├║spe┼ínos┼ąou 90%. ├Ü─Źinky na k─║b:
 2. OL>

 • mobiliz├ície (jemn├Ż pre┼ąahovanie);
 • manipul├ícia (n├íhly pre┼ąahovanie);
 • Mas├í┼ż.
 1. Hardware trakcie. Z├íkrok sa vykon├íva na ┼ípeci├ílnom stole. Po fix├íciu pacienta, po dobu 15-20 min├║t, pr├şstroj sa tiahne k─║bov├ę puzdro. Medzera medzi hlavami zvy┼íuje kostn├║ a za┼ąa┼żenie kles├í chrupavky. Rovnako ako chiropraxe, sp├┤sob trakcie zni┼żuje boles┼ą a pom├íha do─Źasne obnovi┼ą pohyblivos┼ą k─║bov, aj ke─Ć nie v plnej v├Ż┼íke.
 2. Akupunkt├║ra. Uvo─ż┼łuje svalov├ę k┼Ľ─Źe v periartikul├írnom tkaniva, zlep┼íuje krvn├Ż obeh.
 3. Lie─Źiv├ę k├║pele. Blato, so─ż, k├║pele s bylinn├Żmi extraktmi. T├ş┼íi nervov├Ż syst├ęm, teplo, zlep┼íuje metabolick├ę procesy v postihnut├ęho k─║bu.
 4. Tradi─Źn├í medic├şna. Medzi najob─ż├║benej┼íie sp├┤soby: komprimuje s chrenom, wrap kapusta listu, p├Ą┼ąlistej tinkt├║ry z vodky, s├│da, so─żn├ę k├║pele, med lapovanie
 5. .

 6. Prepar├íty pre k┼Öupavku. Jedinou skupinou doplnkov, ktor├Żch ─Źinnos┼ą nie je zameran├í na abstinen─Źn├ę pr├şznaky a ur├Żchli┼ą regener├íciu chrupavky. Aby v┼íak bolo mo┼żn├ę pochopi┼ą princ├şp, na ktorom pracuj├║, je potrebn├ę pochopi┼ą anat├│miu k─║bu. O tom viac ni┼ż┼íie.
 7. OL>

  Anat├│mia spolo─Źn├ęho Ostelife

  Ka┼żd├Ż spoj je chr├ínen├Ż ┼ípeci├ílnym kapsuly (spoj kapsule) spojivov├ęho tkaniva, ktor├í je pripojen├í k perioste z pevne pretkan├Żch ┼łom vl├íkien v├Ązy a ┼í─żachy. Vn├║tri vaku je lemovan├í synovi├ílnej membr├íny, ktor├Ż produkuje siln├║ pru┼żn├║ hmotu. To sa naz├Żva k─║bovej synovi├ílnej mazacie tekutiny. Obsahuje: kyselina hyalur├│nov├í (zodpovedn├ę za viskozitu), prote├şny, enz├Żmy, proteoglyk├ínmi, glykoprote├şny. Grease hojne zvlh─Źuje povrch chrupavky, ktor├í chr├íni spolo─Źn├ę povrchy kost├ş. Skrz chrupavku neprejd├║ cievy, tak┼że v├Ż┼żiva pober├í osm├│zou maziva. St├íva sa to len pri jazde. Bent ruka ÔÇô sa chrupavka oddelen├ę kvapaliny, mazanie povrchu. Narovnal a ┼żiviny tekutina sa vstreb├íva do chrupavky. Teraz je jasn├ę, pre─Źo to─żko hovori┼ą o v├Żhod├ích pohybe k─║bov.

  Na ┼ítrukt├║ru chrupavky. V├Ą─Ź┼íina z nich zaber├í medzibunkovej l├ítky (matrice), skladaj├║ci sa z kolag├ęnu a elast├şnu vl├íkien, glykoprote├şny, miner├ílne l├ítky. V maticu ÔÇťtkan├íÔÇŁ bunky chrupavky ÔÇô chondrocytov a proteoglyk├ínmi molekuly. Chondrocyty akt├şvne produkuj├║ extracelul├írnej matrix, ktor├ę tvoria objem chrupavky.

  Teraz o odpor├║─Źan├║ n├ípravu. Mas┼ą Ostelifedeclared ako chrupavky. Tento n├ístroj sa vykon├íva na z├íklade chondroit├şn sulf├ítu (CS) a glukosam├şnu (GZ). ├Ü─Źinok t├Żchto doplnkov zameran├Żch na ur├Żchlen├ę regener├íciu chrupavky, zmiernenie z├ípalu, obnovenie pohyblivosti k─║bov.

  D├┤le┼żitos┼ą CH je ┼ąa┼żk├ę prece┼łova┼ą. Ide o polysacharid, ktor├Ż je s├║─Źas┼ąou spolo─Źn├ęho maziv├í, syntetizuje kyselina hyalur├│nov├í zadr┼żiava vodu v chrupavke, m├í analgetick├Ż a protiz├ípalov├Ż ├║─Źinok. S deficitom CH de┼ítrukcia chrupavky sa ur├Żch─żuje. A pre─Źo potrebujeme glukosam├şn? Stavebn├Żmi kame┼łmi pre cholesterol, jeho ÔÇťjedloÔÇŁ.

  Ale na kr├íse nie je syntetizovan├Ż HS a GZ. Ostelife je pr├şrodn├Ż produkt, teda obsahuje tieto l├ítky vo forme hydrofiln├ęho extraktu z paro┼żia Altaj -. Najsilnej┼í├ş adaptog├ęn doteraz zn├ímych

  Ostelife ÔÇô sila Altay

  A vedeli ste, ┼że prv├ę zaznamenan├ę pou┼żitie neokostenelyh jelenie rohy (parohy) siaha a┼ż 168 pred na┼í├şm letopo─Źtom a svetovo presl├íven├ę ÔÇť─Ź├şnsky zhrnutie liekopisuÔÇŁ (1596), doplnky na b├íze jele┼ła krvi a v├Ż┼ąa┼żkov z paro┼żia venoval cel├Ż ├║sek. Orient├ílnej medic├şny kladie lie─Źiv├ę vlastnosti parohy mlad├ęho jele┼ła v jednom kroku s liekmi na b├íze ┼żen┼íenu. N├írody ─Ćaleko North tis├şcro─Źia jes┼ą parohy z jele┼ła sib├şrskeho a uvar├şme, ┼że nie alkoholu a vody tinkt├║ry. Jele┼ł, ktor├Żch parohy boli nadobudnut├ę pri v├Żrobe Altropane, ─Źistokrvn├Żch jelenie farmy Altaj. Tento horsk├Ż regi├│n je unik├ítny pre svoje lie─Źiv├ę rastliny a viac ako 150 z nich s├║ zahrnut├ę v di├ęte jele┼łov. Tak├Żto ÔÇťmenuÔÇŁ bolo pr├ş─Źinou vysokej koncentr├ície biologicky akt├şvnych l├ítok v rohov sib├şrskeho jele┼ła. Nakr├íjajte na za─Źiatku leta, na vrchole fyziologick├║ aktivitu. Z├íkrok sa rob├ş ve─żmi r├Żchlo, preto┼że roh je ve─żmi m├Ąkk├í. Jadro paro┼żie je vz├ícny dre┼ł, ktor├í obsahuje:

 • embryon├ílnych kme┼łov├Żch buniek. Tento biologick├Ż materi├íl odstr├íni z├ípalov├Ż proces v periartikul├írnom tkaniva a zmier┼łuje boles┼ą.
 • fosfolipidy a mastn├ę kyseliny. Prienik do medzibunkovej l├ítky dermis, ktor├ę zvy┼íuj├║ biologick├║ dostupnos┼ą ├║─Źinn├Żch l├ítok, zlep┼íenie stavu ciev a svalov├ęho tkaniva v bl├şzkosti k─║bu.
 • chondroit├şn sulf├ít a glukosam├şn. Cholesterol syntetizuje hyaluronan je hlavnou zlo┼żkou intraartikul├írne maziv├í, ktor├ę spoma─żuje enz├Żmy, ktor├ę ni─Źia matricu chrupavky. GZ (molekula, ktor├í je ve─żmi mal├í), prenik├í k─║bov├ę puzdro v synovi├ílnej tekutine, kde sa podie─ża na synt├ęze cholesterolu.
 • inzul├şnu podobn├Ż rastov├Ż faktor IGF-1 a IGF-2. Posil┼łuje imunitn├Ż syst├ęm, stabilizuje na kardiovaskul├írny syst├ęm, ur├Żch─żuje rast a delenie buniek chrupavky.

Pred masti v├Żrobcu Ostelifetask nielen zachova┼ą unik├ítny komplex biologicky akt├şvnych l├ítok v├Żsad surov├şn, ale aj zlep┼íi┼ą stupe┼ł jeho absorpcie do krvn├ęho rie─Źi┼í┼ąa u postihnut├ęho k─║bu. Preto, ako z├íklade celku bol vybran├Ż hydrofiln├ę rozp├║┼í┼ąadlo. Ale tieto masti maj├║ jednu nev├Żhodu ÔÇô neobsahuj├║ konzerva─Źn├ę l├ítky, a preto mus├ş by┼ą pou┼żit├Ż okam┼żite po otvoren├ş

.

Ke─Ć je ─Źas prem├Ż┼í─ża┼ą o k├║pe Ostelife? H4>
 • Crunch v k─║boch ÔÇőÔÇőpri pokuse o koleno (ruka, prsty).
 • Pocit bolesti v l├Żtkov├Żch svaloch, osoba v inom za─Źne po┼íliape top├ínky.
 • Joint nie je plne oh├Żba┼ą (schody s├║ ─żah┼íie ne┼ż vyst├║pa┼ą zostupova┼ą).
 • Kolen├í napu─Źa┼ą (rann├í stuhnutos┼ą k─║bov alebo stuhnutos┼ą k─║bov).

Kr├ęm Ostelife

Mast zah┼Ľ┼ła s├║─Źasn├Ż ÔÇťkon┼ítel├íciiÔÇŁ rastlinn├Żch extraktov. V┼íetky tieto rastliny m├┤┼żu by┼ą rozdelen├ę do dvoch skup├şn:

 • Byliny protiz├ípalov├ę a analgetick├ę akcie: breza, ┼żih─żava, n├ítr┼żn├şk, ─żubovn├şka olej, harman─Źek, v┼Ľba, decht, m├║mie, bakla┼ż├ín, tea tree olej, olej, kadidlo, zlatoby─ż
 • .

 • byliny, normaliz├íciu metabolizmu :. P├║pava, prasli─Źka, Oman, rakytn├şk re┼íetliakov├Ż, ─Ćatelina, Ginkgo biloba, leskok├┤rka, ─Źierna rasca, korenie, kensk├║ vitam├şny C, PP, V

Ako funguje Ostelife?

 1. Mast zlep┼íuje kvalitu synovi├ílnej tekutiny, satur├íciu ju ┼żiv├şn ÔÇô glukosam├şn a chondroit├şn sulf├ítu. Viskozita a zlo┼żenie intraartikul├írnej maziv├í z├ívis├ş od stavu chrupavky. Tu je vhodn├ę porovnan├ş s motorov├Żm olejom. Ktor├ę bud├║ v kontakte s kovov├Żmi ─Źas┼ąami, ak nie s├║ naplnen├ę olejom? A ak sa napln├ş vodou, ale olej n├şzkej kvality?
 2. Ostelife zni┼żuje opuchy periartikul├írnom tkan├şv. Z├ípal interferuje s norm├ílnou prenos ┼żiv├şn z krvn├ęho prietoku pri intraartikul├írnej maziva.
 3. Mast zlep┼íuje elasticitu krvi a lymfatick├Żch ciev. Z ich v├Żkon z├ívis├ş na r├Żchlosti metabolick├Żch procesov a t├Żm aj r├Żchlos┼ą regener├ície chrupavky tkaniva.
 4. inzul├şnu podobn├Ż rastov├Ż horm├│n, ktor├Ż je s├║─Źas┼ąou paro┼żia ur├Żch─żuje v├Żvoj chondroblastov (mlad├ş chrupavkov├ę bunky), a delenie chondrocytov (zrel├Żch buniek). Zv├Ż┼íen├Ż po─Źet buniek sa za─Źne akt├şvne vyrobi┼ą matricu, ktor├í zaber├í 95% z celkov├ęho objemu chrupavky.
 5. Bylinn├ę zlo┼żky Ostelife odstr├ínenie tox├şnov a so─ż z postihnut├ęho k─║bu, maj├║ otep─żovanie a protiz├ípalov├Ż ├║─Źinok. Zmiernenie svalov├ę k┼Ľ─Źe a bolesti v osteochondr├│ze a radiculitis.
 6. OL>

  Indikácia Ostelife

  mas┼ą Ostelifecan by┼ą taktie┼ż pou┼żit├ę ako prevent├şvne opatrenie a v r├ímci integrovanej lie─Źby osteoartrit├şdy, artrit├şdy, osteochondr├│ze, reumatizmus, dna, poranenia k─║bov a chrbta, svalov├ę nap├Ątie, flebit├şdy a tromboflebit├şda ┼żily a v┼íetky z├ípalov├ę procesy v k─║boch .

  Kontraindik├ície kr├ęm-g├ęl Arthropan

  mas┼ą sa neodpor├║─Źa pou┼ż├şva┼ą v:

 • alergick├ę reakcie na prvky kompoz├şcie;
 • podozrenie hnisav├Ż proces;
 • hromadeniu ve─żk├ęho mno┼żstva tekutiny v k─║bovej dutiny;
 • z├íva┼żn├ę infek─Źn├ę a kardiovaskul├írnych ochoren├ş;
 • tehotenstva a doj─Źenia.

N├ívod na pou┼żitie, Ostelife

V balen├ş ka┼żd├ęho kr├ęme tie┼ż sp├┤sob pou┼żitia masti Arthropan. Tie ur─Źi┼ą zlo┼żenie, sp├┤sob pou┼żitia a kontraindik├ície. D─║┼żka lie─Źby z├ívis├ş od z├íva┼żnosti k─║bov m├┤┼że trva┼ą od 6 mesiacov do 1,5 roka.

Pred prv├Żm pou┼żit├şm Ostelifea sa odpor├║─Źa vykona┼ą test na alergiu na ko┼żi z├íp├Ąstie.

Kde k├║pi┼ą kr├ęm Ostelife?

Cream m├┤┼że a mal by by┼ą zak├║pen├ę na ofici├ílnych str├ínkach v├Żrobcu. Pre─Źo? Je to z dvoch d├┤vodov:

Prejdite na webov├ę str├ínky poskytovate─ża

 1. Na ofici├ílnych str├ínkach je teraz akcia. Tam si m├┤┼żete zak├║pi┼ą origin├ílny doplnok Ostelife za ni┼ż┼íiu cenu. Uveden├í cena je ove─ża dostupnej┼íie ako ostatn├ş kolegovia. Z─żava plat├ş pre v┼íetky krajiny Spolo─Źenstva nez├ívisl├Żch ┼ít├ítov.
 2. Ka┼żd├ę balenie masti je jedine─Źn├Ż k├│d, ─Źo potvrdzuje jeho originalitu. Nechceme, aby ÔÇťdosta┼ąÔÇŁ na falo┼ín├ę alebo podvod. ÔÇô k├║pi┼ą kr├ęm Ostelifeonly na ofici├ílnych str├ínkach
 3. OL>

  Ste si ist├ş, ┼że skuto─Źne ├║─Źinn├í medic├şna je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą len v supplementstores? Tento sp├┤sob predaja je iba indik├ítorom toho, ┼że dodatok pre┼íiel ┼ít├ítnu registr├íciu, bez z├íruky jeho ├║─Źinnosti. K├║pi┼ą kr├ęm Ostelife v lek├írni za viac nahusten├ę cenu, ne┼ż ktor├ę je uveden├ę na ofici├ílnych internetov├Żch str├ínkach. Je to logick├ę, preto┼że lek├íre┼ł rob├ş v├í┼żne zna─Źky na v┼íetk├Żch pred├ívan├Żch v├Żrobkov.

  re├ílny z├íkazn├şk

  Negat├şvne hodnotenia na kr├ęm na k─║by Ostelife h4>

  Klinick├í ├║─Źinnos┼ą chondroprotekt├şvnych doplnkov, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ a smotana Ostelife nie je tak jasn├ę. ├üno, skuto─Źnos┼ą, ┼że zn├ş┼żenie z├ípalu a pom├┤c┼ą s boles┼ąou nie je poch├Żb. Ale teraz, ke─Ć obnovi┼ą chrupavky alebo nie ÔÇô zost├íva otvorenou ot├ízkou. Od roku 2002 do roku 2006 sme vykonali jednu z najv├Ą─Ź┼í├şch ┼ít├║di├ş o ├║─Źinnosti chondroitinsulfate a glukosam├şn.

  Jedna skupina ─żud├ş, ktor├ş trpia osteoartr├│zou dostali kombinovan├║ doplnok z CH a CD, druh├í placebo. boli zaznamenan├ę ak├ęko─żvek pozit├şvna dynamika na konci experimentu v stave pacientov. Ale v roku 2011, v├Żsledky tejto ┼ít├║die boli dan├ę pod poch├Żb.

  V ─Ćal┼íej klinickej ┼ít├║dii sa zistilo, ┼że skupina denne spracuje Prepar├íty pre k┼Öupavku s biofeedback, koncentr├ícia glukosam├şnu v synovi├ílnej tekutine ┼íes┼ąkr├ít vy┼í┼íia ako skupine, ktor├í dost├ívala placebo. V├Żsledky jednej ┼ít├║die v rozpore s v├Żsledkami in├ęho.

  Bohu┼żia─ż, alternat├şvy k Prepar├íty pre k┼Öupavku doteraz ÔÇô ─Ćal┼íie doplnky len zmierni┼ą pr├şznaky. Takto o┼íetren├ę a o─Źak├ívaj├║ zlep┼íenie.

  D├║fam, ┼że po pre─Ź├ştan├ş n├í┼ího ─Źl├ínku, za─Źali lep┼íie pochopi┼ą ┼ítrukt├║ru k─║bu, pr├ş─Źiny jeho degener├íciu a sp├┤soboch lie─Źby. Hlavn├í vec ÔÇô neby┼ą ne─Źinn├Ż. V pr├şpade, ┼że osoba nechce by┼ą prip├║tan├Ż k posteli, sa sna┼ż├ş v┼íetko ÔÇô ide na mas├í┼ż a trakcie, chudnutie 50%, pitn├í Prepar├íty pre k┼Öupavku r├Żchlos┼ą a le┼ít├ş na bo─żav├ę k─║by s Atropinom. Jedn├Żm zo sp├┤sobov, alebo ich komplex bude nutne vies┼ą k zlep┼íeniu. Nebojte sa to sk├║si┼ą.

  & nbsp;

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *