Krása

Noia Derm sérum s Botox efekt, ceny a recenzie

Noia Derm je proti vráskam s Botox účinkom. To umožňuje na krátku dobu, aby vaša pleť hladká a hodvábna. Obsahuje iba zložky rastlinného pôvodu, ktoré majú pozitívny vplyv na pokožku a nespôsobujú vedľajšie účinky, a to aj po dlhodobom používaní.

Len za mesiac pomôže vyhladiť vrásky dať kožu zdravý a mladistvý vzhľad, ako sa zbaviť opuchy a zosvetlenie tmavých kruhov pod očami.

Cena

Obsah

Zloženie

Tento nástroj už niekoľko rokov bola vytvorená z najlepších vedcov zo Švajčiarska. Sérum podporuje tvorbu nových buniek a aktiváciu metabolických procesov v tele. Obsahuje živiny, vďaka ktorej bola komplexná omladenie. Najdôležitejšie z nich sú:

námornej kolagén a elastín – stavebný materiál epidermis, ktorá poskytuje ochranu pred predčasným starnutím a tiež vedie k normálnej regeneračný proces, má posilňujúci účinok, podporuje pružnosť dermis, napĺňa ju živinami;

Syn-Ake (peptid) – uvoľňuje stuhnuté svaly tváre, to nemá vplyv na mimiku na rozdiel od injekcií botoxu, obnovuje prirodzenú farbu, odstraňuje príznaky starnutia;

Syn-Sb (peptid) – zvyšuje pevnosť a pružnosť dermis, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, urýchľuje metabolické procesy, znižuje riziko vrások, vyživuje pokožku prospešné antioxidanty

Si-Matrix (peptid). – napomáha obnoviť štruktúru pleti, vyhladzuje pokožku, redukuje vrásky, obnovuje pružnosť pokožky a hladkosť

Vitamíny a minerály . – zlepšenie vzhľadu

Princíp fungovania

Princíp fungovania séra je založený na 2-m priameho vplyvu. Účinné látky prenikajú do bunkovej štruktúry, má regeneračné účinky na pokožku a zlepšiť pružnosť každej vrstve.

Pri pravidelnom používaní Noah Derm účinok Botox po prvom týždni uvidíte výsledky. Po prvé, regenerujú štruktúru pleti, začne tvorbu kolagénu a elastínu a vrásky budú menej viditeľné. Ďalej výrazne zlepšiť vonkajšiu stav pokožky a tým zlepšuje pružnosť pokožky obnoviť jasný obrys tváre.

Po 3 týždňoch od začiatku používania krému, epidermis s kolagénu a elastínu budú pružnejšie a vhodné. Tiež zmizne príznaky starnutia.

Ale oceniť účinnosť fondov je možné len v 4. týždni podania žiadosti. Malé vrásky úplne zmizne, a veľký, aby sa znateľne zníži, aj podšívka tvaru tváre. “Noia Derm” nie napína len na koži, ale aj vyživuje bunky, nasýtenie im živiny

Pozitívne účinky by rozhodne podporovať aj naďalej používať produkt pre prevenciu.

Ako sa prihlásiť

Použitie lieku je jednoduché, stačí urobiť všetko, čo v súlade s priloženým návodom.

 1. Pred aplikáciou, čistí pokožku od make-upu a iných nečistôt. Pretrepte fľaštičku, otvorte ju a jemne aplikovať roztok do oblastí, kde sú vrásky. Nejaký čas počkať, až je zmes úplne absorbuje. Potom, ktoré môžete použiť bežný krém.
 2. Ak chcete použiť nástroj potrebovať minimálne tridsať dní. Ak je to nutné, opakujte priebeh po mesiaci odpočinku. Kontraindikácie sérum neexistujú, takže môže byť bezpečne použité všetky.
 3. Ak chcete kúpiť výrobok musí byť výhradne od výrobcu objednaním na oficiálnych internetových stránkach, aby nedošlo k naraziť na podvody. Skontrolujte, či vo vnútri skrine do bezpečnostného hologramu.

Príprava Release je vo forme elixíru pre aplikáciu na kožu. V jednom balení je osem ampulky pre jedno použitie.

Klinické štúdie

Produkt prešiel mnoho testov, u ktorých bola preukázaná jeho vysokú účinnosť a bezpečnosť. Podľa výsledkov štúdie viac než osemdesiat percent pilota vyhladené vrásky, päťdesiat percent žien koža sa stala pružnejšie, 20 percent z obnoveného tváre linky. 75% žien koža vyzerá zdravý a žiarivý vzhľad.

Hlavné výhody

Noia Derm za pomerne krátku dobu sa stal veľmi populárnym nástrojom vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam – práca je vykonávaná vo všetkých vrstiev buniek, ktoré sú súčasťou iba prvky prírodného pôvodu, po aplikácii nie je žiadne nežiaduce účinky a alergické reakcie (sérum prešiel všetky potrebné testy na vlasy).

Použitie Noe Derm poskytuje zdvíhacie efekt, ktorý je potvrdená skúškami. Okrem toho, tento nástroj má nasledujúce výhody:

 • Eliminuje nutnosť chirurgického zákroku alebo používanie injekčných drog;
 • Dostupná cena, dáva vám možnosť, ako ušetriť peniaze. Noah Derm predávané za nižšiu cenu ako mnoho iných podobných liekov;
 • Nie je návyková. Má omladzujúci účinok na dlhodobé používanie bez injekcií a plastickej chirurgii, a obohacuje bunky výživné a hydratačné látky.
 • Vzhľadom k prirodzenej vzorca vhodný pre všetky typy pleti, aj najcitlivejší;
 • Efekt pretrváva po dlhú dobu, a to aj ak prestanete aplikovať krém;
 • Nástroj oficiálne schválený kozmetičiek a dermatológmi;
 • Môžete použiť ženy akéhokoľvek veku;
 • Odstráni škvrny, zanecháva tvár prirodzený odtieň činí obrys tváre tónovaný a jasné.

stopercentne prírodné zložky, chemikálie a škodlivé komponenty chýba.

Hodnotenie

Mária je 33 rokov

Potom, čo som porodila dieťa, a doba, po trochu doľava a pozrel som sa celkom strapatý. Čítal som o Noia Derm a rozhodol sa ho kúpiť, udržiavať normálny stav človeka. Sérum mi veľmi pomohol, vrásky zmizli a pokožka sa stala hladká, pružná a svieža.

Catherine 41

chceli odstrániť vrásky na tvári, zvlášť, keď sa stanú veľmi viditeľné, ale zábery strach. Priateľ, ktorý pracuje ako kozmetička, bolo odporučené, aby mi Noia Derm. Okamžite som objednal výrobok na webových stránkach a zaplatil peniaze po obdržaní. Výsledky ma ohromil, po iba dvoch týždňoch vrásky začali vyhladiť, a jeho tvár stala napätý.

Natalia 53

V snahe nájsť ideálny produkt pre vašu pokožku, Skúšal som veľa krémov. Nie je to tak dávno, som sa dozvedel o Noia Derm a rozhodol sa ho kúpiť. Po použití som sa cítila o desať rokov mladšie! Vrásky v okolí úst zmizol ako vrana k nohám. Teraz plánuje podstúpiť ďalší kurz za mesiac.

Elena 45 rokov

Prvé vrásky prišiel, keď mi bolo tridsať päť rokov, boli veľmi malé, takže zamerať sa na ne neplatí. Ale po chvíli okolo očí mal hlboké ryhy, ktoré som naozaj chcel zbaviť. V programe Internet prečítať recenzie o Noah Derm a nariadil to sám. Povedal mi pomerne rýchlo povedal a pomohol odstrániť drážky a robil vrásky menej viditeľné.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *