správy

MagnuFuel – názory, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, koľko to stojí

Nie je to tak dávno, tam bol novinkou v oblasti automobilovej techniky, ktoré by podľa výrobcov a predajcov, môže znížiť spotrebu paliva. Hovorí sa tomu MagnuFuel (Fuel Fria). Aby sa nestali obeťou ku kúpe nepotrebného produktu, je nutné si prečítať recenzie o tom na rôznych internetových zdrojov.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Obsah tohto článku:

 1. Ekonomický palivo MagnuFuel: rozvod, alebo pravda
 2. Ako MagnuFuel?
 3. dohadovali pozitívne a negatívnej spätnej väzby, MagnuFuel.
 4. Záver.
 5. OL>

  Ekonomický MagnuFuel paliva: Nie je ani pravda

  Takmer každý vodič chce, spotreba paliva je nižšia a vzdialenosť priechodu sa nezvýšila, a že výkon motora neklesla. Je to možné? Výrobca ekonomizéra MagnuFuel tvrdí, že je to možné.

  Tu je ekonomizér MagnuFuel zariadenie

  Výhody, podľa predajcov v MagnuFuel zariadení je nasledovné: H4>
  • Hlavný trik inzerentov, ktorí tvrdia, že v priemere, v závislosti na rôznych značiek a typov vozidiel, spotreba paliva je znížená o 20%.
  • Motorové diely sú chránené proti nízkej kvality paliva.
  • Zvyšuje životnosť (mtbr) stroj motor.

  Ako MagnuFuel

  MagnuFuel zariadenie je usporiadané tak, že sa dvojica magnety, ktorý je MagnuFuel, má vplyv na palivo. Navyše tieto magnety vytvárajú silné magnetické pole, ktoré rozbije jednotky uhľovodíkových zlúčenín, ktoré palivo horí rýchlejšie.

  Magnetické pole tlačí molekuly od seba, takže sa nasýti kyslíkom (O2) zo všetkých strán a všetko palivo horí bez zvyšku. Tým sa zvyšuje úspory.

  dohadovali pozitívne a negatívne názory Ful zadarmo

  K dispozícii sú falošné recenzie zverejnené na objednávku alebo predávajúcich, ale existuje reálne. Zahŕňať hlavu a študovať, ako veci fungujú v skutočnosti:

  1. Magnetické zariadenia nie sú schopné rozpadu na odkazy molekuly látky. K tomu, použiť jadrový reaktor alebo hadrónový urýchľovač.
  2. Palivo pre vozidlá, či už benzínu alebo nafty je izolátor (látka, ktorá zle vedie elektrinu). Driver-fyzik vypočítal, že za účelom obnovy, rozdrviť a riadiť molekuly je potreba budovať obrovský magnet, asi 15 poschodí na výšku. A za týmto magnetom niesť medzeru molekúl, ktoré vyžadujú ešte väčšiu moc. Ukazuje sa, že magnety nemôže ovplyvniť molekuly paliva.
  3. Aj odborníci tvrdia, že magnetické polia nemôže ovplyvniť nečistoty obsiahnuté v palive. Preto, aby sa predĺžiť životnosť spaľovacieho motora sa MagnuFuel zariadenie nemôže.
  4. OL>

   V propagačných videí ukazuje zariadenia vyvinuté automobilky General Motors. Ale z nejakého dôvodu tieto zariadenia nie sú nastavené na výrobu svojich vozidiel, by to mohlo byť zvýšiť rating predaja vozidiel.

   Nehnuteľný revízie MagnuFuel h4>

   Ekonomizér bol zakúpený špeciálne pre experiment. Bol úspešne nainštalovaný do systému stroja. Počas operácie za mesiac, dva a tri – spotreba paliva bez zníženia nebolo

   .

   Z vyššie uvedených informácií sme k záveru, že s novými elektronickými zariadeniami nemajú Chase. Ak naozaj funguje tieto zariadenia by bolo významné plus pre vodiča a menej pre dealerov paliva.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...