Lucem - názory, cena, komentáre, oficiálne stránky
Potencia

Lucem ÔÇô n├ízory, cena, koment├íre, ofici├ílne str├ínky

Popis doplnku Lucem

Doplnok Lucem ÔÇô v├Żvoj modern├Żch dom├ícich vedcov, ktor├í sl├║┼żila ako z├íklad star├ęho receptu bylink├íri, ktor├ş ┼żili v ─Źasoch Eur├│py c├írov. Recept bol opakovane vyhr├í┼żal. Ale v─Ćaka pr├íci p├┤rodn├şkov a gynekol├│gov tento z├ízra─Źn├Ż vzorca bola obnoven├í a zlep┼íi┼ą, aby sa trvalo rie┼íenie probl├ęmov po─Źatie die┼ąa┼ąa.

┼átatistiky ukazuj├║, ┼że ka┼żd├Ż rok v krajine, rast├║ce percento ┼żien trp├ş neplodnos┼ąou. D├┤vodom pre tento jav v 80% pr├şpadov s├║ vonkaj┼íie faktory, vr├ítane zl├ę stravovacie n├ívyky, ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl, podchladenie, nedostato─Źn├í osobn├í hygiena, komplik├ície po oper├íci├ích, ukon─Źenia n├║dzov├ęho tehotenstva a infek─Źn├Żch chor├┤b. V men┼í├şch pr├şpadoch je d├┤sledkom postihnut├Żch hormon├ílnych

hlad├şn, v d├┤sledku n├şzkej imunity, vroden├Żch ch├Żb.

P>

Hlavn├ę d├┤vody ved├║ k tak├Żm ┼ąa┼żk├Żch form├ích, ako s├║ zrasty, renov├ície n├ístavcov, ─Źo vedie k po┼íkodeniu sliznice kr─Źka maternice, nedostatok priazniv├ęho prostredia pre spermie sa potom, ob┼ítrukcia r├║rok.

doplnok Lucem s├║ schopn├ę sa vysporiada┼ą s t├Żmito patol├│giou, obnovi┼ą ┼ítrukt├║ru org├ínov a ich funkci├ş, ale aj zlep┼íi┼ą hormon├ílnu, zarovnanie men┼ítrua─Źn├ęho cyklu, v├Żvoj celkovej priazniv├ę vzorom pre po┼łatie nielen to. Ako sa vyrovna┼ą s ├║lohami, doplnok zvy┼íuje ├║─Źinok, nesp├┤sobuje z├ívislos┼ą a poskytuje stabiln├ę fungovanie org├ínov a syst├ęmov panvy.

Nie je ani pravda?

Aby sme pochopili pracovn├Ż princ├şp tohto dodatku, nemali by ste h─żada┼ą d├┤vod, aby ho pochybova┼ą: sk├║ma┼ą zlo┼żenie, lie─Źiv├ę vlastnosti jednotliv├Żch komponentov. Koniec koncov, u┼ż dlho zn├ímy pre svoju ├║─Źinnos┼ą pri zlep┼íovan├ş ┼żensk├║ plodnos┼ą. Doplnok nie je tonikum Supplement. Jeho jedine─Źn├ę zlo┼żenie smeruj├║ do oblasti malej panvy, zlep┼íenie krvn├ęho obehu do pohlavn├Żch org├ínov, aj ke─Ć jeho lie─Źiv├í sila m├í priazniv├Ż vplyv na cel├ę ┼żensk├ę telo.

Princ├şp ─Źinnosti Lucem

 • Lsam stabilizuje hormon├ílnu rovnov├íhu, podporuje norm├ílnu produkciu horm├│nov zodpovedn├Żch za po┼łatie, estrog├ęn a progester├│n. T├íto funkcia nielen zlep┼íuje ├║rodnos┼ą vajcia, ale tie┼ż normalizova┼ą prirodzen├ę procesy v pohlavn├Żch org├ínov;
 • ├║─Źinne pripravuje reproduk─Źn├Ż syst├ęm pre periodick├ę v├Żrobu HCG horm├│n, ktor├Ż podporuje vajcia a udr┼żiavanie procesu tvorby placenty v obdob├ş ─Ćal┼íej vznikaj├║cej tehotenstva;
 • prispieva k produkcii stabilnej TSH horm├│nu ┼ít├ştnej ┼ż─żazy. M├í priamy vplyv na funk─Źnos┼ą vaje─Źn├şkov a priazniv├Ż v├Żvoj plodu v maternici;
 • obnovuje tkanivo pohlavn├Żch org├ínov po infekcii, v├Żkonu terapeutick├Ż ├║─Źinok.

Release formulár Lucem

doplnok je k dispoz├şcii vo f─ża┼íti─Źk├ích s objemom 50 ml vo forme koncentrovan├ęho roztoku.

Zlo┼żenie Lucem

 • Upland maternice ÔÇô vzh─żadom k tomu, nedostatok alebo prebytok horm├│nov, podporova┼ą ich produkciu alebo normaliz├íciu nahusten├Ż ─Ź├şslo. Obsiahnut├Ż v rastlinnej chemick├ę l├ítky ozna─Źen├ę ako sapon├şn skvapaln├ş tu─Źn├Ż sliz pokr├Żvaj├║ci vn├║torn├Ż povrch maternicovej dutiny, ─Ź├şm sa zvy┼íuje pravdepodobnos┼ą po─Źatia. Tie┼ż akt├şvne posil┼łuje cievy, zastavuje z├ípalov├ę procesy v ┼żensk├Żch org├ínov.
 • Adamov kore┼ł tie┼ż obsahuje vo svojom zlo┼żen├ş sapon├şn v rozsahu jeho vplyvu, tie┼ż obehov├ęho syst├ęmu. To zlep┼íuje prietok krvi, a t├Żm zaisti┼ą spr├ívnu v├Ż┼żivu buniek panvov├Żch org├ínov. Normaliz├ícia metabolick├Żch procesov v genit├ílnej tkaniva prispieva k r├Żchlej┼íiemu plodnosti a spr├ívny rast plodu.
 • Red brush ÔÇô RADIOLA mraziv├ę, alebo in├Żmi slovami, ÔÇťsib├şrsky

  ┼żen┼íenÔÇŁ ÔÇô disponuje siln├Ż antiseptick├Ż, protiz├ípalov├Ż ├║─Źinok, jeho extrakt obsahuje ve─żk├ę mno┼żstvo vitam├şnov a miner├ílnych l├ítok, horm├│nov, ├║─Źinne nahr├ídzaj├║ci ch├Żbaj├║ce ┼żensk├ę horm├│ny. ─îasto sa pou┼ż├şva v liekov├Żch foriem s pre ├║─Źinn├║ lie─Źbu endometri├│zy, my├│mov, my├│my, vulvovaginit├şdy, mastit├şdy, cysty, kr─Źnej er├│zie.

 • oregano ÔÇô pozost├íva z bohat├ęho obsahu fenolov, ┼że m├í antibakteri├ílne vlastnosti, sa pou┼ż├şva na vytvorenie doplnky proti endocervicitis, amenorea, dysmenorea a in├Żch chor├┤b ┼żensk├Żch org├ínov

.

Tento prostriedok m├í mierny, ale intenz├şvne vplyv na fungovanie ┼żliaz, reproduk─Źn├Żch org├ínov, a syst├ęmov, nevyvol├íva alergick├ę reakcie a in├ę ved─żaj┼íie ├║─Źinky. ─îisto pr├şrodn├ę, je dan├ę zlo┼żenie bude dobr├Żm prevent├şvny liek na mnoho chor├┤b. Tie┼ż pom├┤┼że ich odstr├ínenie v pr├ştomnosti nesp├┤sobuje z├ívislos┼ą.

N├ívod na pou┼ż├şvanie Lucem

, aby bola ├║─Źinn├í, je potrebn├ę vzia┼ą v dodatku 2 kr├ít denne 30 min├║t pred jedlom 10 kvapiek, rozpusten├ę v 150 ml vody. M├┤┼żete absolvova┼ą kurzy trvaj├║ce nieko─żko mesiacov.

Ako spoznáte originál od falzifikátu

Origin├ílne v├Żrobok pred├íva v origin├ílnom balen├ş s registra─Źn├Żm k├│dom.

Indikácie a kontraindikácie Lucem

Vo v├Ą─Ź┼íine

pr├şpadov je doplnok nesp├┤sobuje ved─żaj┼íie ├║─Źinky pr├şpadnej existuj├║, s├║ mierne.

Predp├şsan├ę pre:

 • Nestabilita men┼ítrua─Źn├ęho cyklu;
 • V┼íetky ochoren├ş urogenit├ílneho syst├ęmu;
 • Broken hormon├ílne pozad├ş pom├íha obnovi┼ą rovnov├íhu po chorobe, oper├ície;
 • prevenciu rakoviny ochoren├ş.

Kontraindikovan├ę pre prijatie na osoby trpiace individu├ílnu nezn├í┼íanlivos┼ą doplnku, rovnako ako tehotn├ę a doj─Źiace ┼żeny. Je zak├ízan├ę pou┼ż├şva┼ą doplnok u det├ş a dospievaj├║cich.

Recenzie lekárov Lucem

Doplnok z├şskala uznanie mnoh├Żch lek├írov zaoberaj├║cich sa ┼żenskej neplodnosti. Vzh─żadom k st├ílemu pr├şjmu mnoh├Żch pacientov Lucama podarilo zbavi┼ą rady z├íva┼żn├Żch patologick├Żch stavov, obnovi┼ą plodnos┼ą a sta┼ą ┼í┼ąastn├ę matky zdrav├Żch det├ş.

Tu je jeden z n├ízorov zn├ímych p├┤rodn├şk-praxe:

Ak├ę s├║ n├íklady a kde k├║pi┼ą Lucem

Doplnok sa nepred├íva v be┼żn├Żch lek├ír┼łach, ak m├íte z├íujem o tento produkt, n├íjdete na ofici├ílnych str├ínkach v├Żrobcu k n├íkupu. Cena bal├ş─Źka sa l├ş┼íi pre r├┤zne krajiny.

Pre rady a odpovede na ot├ízky, pou┼ż├şva┼ą ofici├ílny zdroj podpory.

Moja men┼ítru├ícia bola ve─żmi nepravideln├ę. Nieko─żkokr├ít neopr├ívnene oneskorenie bolo tehotenstvo. Ke─Ć som ─Ź├ştal o Lucem a intuit├şvne pochopil, ┼że ide o n├ístroj, ktor├Ż obnov├ş svoj cyklus. A ako sa uk├ízalo, moja intu├şcia nemal ma zlyha┼ą!

Rostsvet

vzal Lucem z kvasiniek. Vysporiadal s t├Żmto probl├ęmom. Zmizla svrbenie, v├Żtok, obnov├ş men┼ítrua─Źn├Ż cyklus. ─îarovn├Ż liek na ┼żensk├ę probl├ęmy. Odpor├║─Źam.

Postolenko

Aj afty sa spracuje s ─Ćal┼í├şm doplnok. Ale Lucem mi pomohol zbavi┼ą sa bolestivej men┼ítru├ícii. Predt├Żm to bolo len raz za mesiac, aby sa lieky proti bolesti sa nezaob├şde bez neho))

Hostdata ÔÇőÔÇőstrong>

Aj dokonca podarilo posla┼ą do v├íkua po nespr├ívnej tehotenstva. No, to ani pohn├║┼ą. Probl├ęm s nepravideln├Żmi a vz├ícnych obdobie je tie┼ż rie┼íen├Ż pomocou tohto dodatku. Teraz je v┼íetko jasn├ę a stabiln├ę))

HOSTELER├ŹA

Take tento liek tesne pred men┼ítru├íciou. Dokonale odstra┼łuje PMS, zni┼żuje podr├í┼żdenos┼ą a dokonca ┼żal├║dok takmer bol├ş v t├Żchto pr├şpadoch. Skvel├Ż n├ístroj! Diev─Źat├í, v┼íetci radia!

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...