Lash Parade – riasenky. cena, kde kúpiť, slovakia

lash parade
[Total: 1   Average: 5/5]

Luxusné, našuchorený, dlhé riasy – ozdobou každej žene, z ktorých každý by chcel mať. Ale koľko sa môže pochváliť? Môžete sa staviť, že nie všetci, a to najmä ak vyhodnotí riasinky nie sú maľované. Niektoré prírodné riasy riedke a krátke, ďalšie zničila ich rôzne kozmetické procedúry. Výsledkom jednej. – nič sa chváliť, a preto je potrebné obnoviť

V súčasnej dobe na trhu s kozmetickými prostriedkami mnohými rôznymi prostriedky pre starostlivosť o riasy, ktoré sľubujú návrat svojej bývalej nádhery, ale ktoré z nich bude skutočne dať sľúbený účinok?

LashParade -50%

Lash Parade Slovensko

Krém-gél pre rast rias je inovatívny produkt, ktorý je schopný poskytnúť nový život riasiniek. Lash Parade je prielom na trh kozmetických prostriedkov, nástroj je schopný starať nielen a rias a kože očných viečok, ktorá je známe, že je tenká, jemná a potrebujú špeciálnu starostlivosť. Gél revitalizuje riasy, zabraňuje vypadávaniu vlasov, stimuluje intenzívny rast, ktorý je v priebehu času sa vráti na pôvodnú úroveň. Prvý pozitívny účinok, ako je znázornené spätnej väzby možno očakávať po niekoľkých týždňoch.

Ako vieme, dekoratívnu kozmetiku, najmä maskary, pre každodenné použitie, často má negatívny vplyv na vlasy, a to najmä ak si kúpite atrament s nízkou kvalitou. Riasinky riedenie, vypadnúť, stráca farbu, krehnú, atď. Prevýšenie ultrafialové lúče tiež prispieva, nie je najužitočnejší príspevok. Niektoré dievčatá a ženy sa uchyľujú k takej služby ako predlžovanie rias, ale krátkodobý efekt, a ďalej ešte viac silné znehodnotenie chlpov. Stačí prečítať o tomto postupe hodnotenia. Avšak, my sme stále prebiehajú prostredníctvom týchto postupov, atrament našich kozmetičiek aj nezmizne. Výsledkom je tupý pohľad a oči, nie orámovaná jemnými riasami.

Ak sa chcete opäť stal hrdým majiteľom výrazné oči, budete musieť vysporiadať s zdravie rias, vyživujú ich s užitočnými látkami dať im príležitosť k rastu.

Aké vlastnosti má tento nástroj:

 • funguje zvnútra, výživný a obohacujúce vlasy, zlepšuje jej štruktúru;
 • jej zložky, aby sa “spiace” vačky “Wake up”, tj. Stimuláciu rastu;
 • vyživuje citlivú pokožku okolo očí, takže vyzerala mladšie a fit;
 • chráni pokožku a riasy pred vplyvmi zlého životného prostredia a nekvalitné make-up.

Krém-gél LashParade bol vyvinutý pre rast rias a patentovaná v 20LashParade4-m na rok. Ten prešiel povinnú certifikáciu a testovanie a už osvedčili na trhu ako úspešná a rieši problém produkt. Tento nástroj pomáha regenerovať stratený z dôvodu veku, prítomnosť škodlivých návykov, vplyvmi prostredia a dekoratívnej kozmetiky.

prírodné zložky gél prenikať do kože a štruktúry rias, ich naplnenie živiny a spúšťanie regeneračné procesy. Vzhľadom k tomu, že pôsobí na prírodné úrovni, bez zapojenia chemických látok môže byť považovaný za úplne neškodný a môže spôsobiť negatívnu reakciu.

LashParade -50%

Zloženie Lash Parade

Krém-gél pre rast rias LashParade má taký jedinečný účinok vďaka svojmu zloženiu, ktoré obsahuje iba prírodných zložiek:

  1. glykoprote

   ín je proteín sa podieľa na mnohých procesoch v tele. Jeho prítomnosť má hydratačné a regeneračné účinky na pokožku, stimuluje prirodzený rast vlasov a dodá im lesk.

  2. Arginín je aminokyselina, ktorá sa týka potravín chĺpky. To obnoví prísun živín, takže vaše riasy novú silu a vitalitu.
  3. Keratín je nájsť v našom tele iný proteín. Obočie a riasy, 78% sa skladá z nej. Obsiahnuté v keratínu produktu podporuje hlbokú hydratáciu rias a maximalizovať ich nutričné ​​minerály.
  4. vitamíny A, E, B6, dať výživu na vlasy, posilnenie vlasovej folikuly, podporovať aktívnu rast riasiniek, znižuje suchosť a poškodenie.
  5. prírodné oleje starajú o riasy a pokožku okolo očí, hydratuje a hladké.
  6. D-panthenol a dexpantenol podporuje pružnosť a elasticitu riasy, posilňujú kolagénové vlákna, a zabraňuje vypadávaniu vlasov, znižuje škodlivé účinky make-up a traumatické postup jeho odstránenie.
  7. Komplex rastlinných extraktov, ktoré sa destilujú z rastlín. Dáva riasy lesk a lesk, hladkosť a hebkosť.

Komplexné účinok týchto zložiek dáva skutočne ohromujúci výsledok. Výrobok neobsahuje hormonálne komponenty a nemá žiadne škodlivé účinky na riasy a pleť okolo očí.

Žiadne iné prostriedky pre starostlivosť o riasy, ešte nedal taký skvelý a nádherný výsledok intenzívneho rastu krému. Ak LashParade používať denne po dobu niekoľkých týždňov, výsledok bude len ohromujúci. To možno ľahko vidieť pri čítaní mnoho recenzií.

Krém-gél je certifikovaný v súlade s legislatívnymi požiadavkami a spĺňa všetky požadované normy, čo potvrdzuje bezpečnosť LashParade.

Metóda aplikácie LashParade

krém by mal byť aplikovaný na riasach, ako by ste platiť riasenku. To by sa malo uskutočniť postupne, najprv jedným viečko a potom na druhú, v poradí zhora nadol. LashParade sa nanáša pozdĺž línie rastu rias. Nutričné ​​produkt je vhodný aj pre obočie, takže je možné podávať aj.

Krém-gél balené výhodná trubicu, ktorá umožňuje ich použitie je veľmi ekonomický, ako aj pravidelný riasenky. Po aplikácii treba počkať, až je to v suchu a vstrebáva. Nástroj LashParade má krémovú textúru, takže nie je potrebné sa obávať, že sa bude šíriť, alebo ísť lumpov. To je rozložená rovnomerne a rýchlo začne pôsobiť.

Použiť krém na štetce by d

vakrát denne – ráno a večer. Formálna žiadosť sa vykonáva tesne pred spaním. Počas liečby sa neodporúča používať dekoratívnu kozmetiku, najmä aplikovať riasenku. Mali by sme premýšľať o tom, ako si kúpiť LashParade k zvýšenému rastu rias. Je tiež zakázané uchýliť k takým postupom ako nahromadenie, laminovanie, aby nedošlo k poškodeniu žiarovky, čo je nástroj neúčinný.

nástroje, môžete dosiahnuť rast rias na 4,5 mm, čím sa zvýši ich lesk o 95%, s cieľom znížiť straty o 75%. Po používanie krému riasy rastú tak zdravé a živé, že nie je nutné používať riasenku. To potvrdzujú názory kupujúcich. Prvým výsledkom môže byť viditeľný po 3 týždňoch. Najlepšie výsledky bolo po 6-7 týždňoch používania nepozorovali.

LashParade -50%

About Paulína Turošíká 427 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*