správy

Iqooster – recenzia, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz, tablety

Vznik prirodzeného lieku “Iqooster” určená na stimuláciu mozgovej činnosti a harmonizovať nervový a imunitný systém, ktoré sú často spojené s jednou tajný “projekt Einstein”, ktorá začala v ZSSR v polovici XX storočia. Je ťažké povedať, čo je fikcia a čo je pravda, ale účinnosť lieku a jeho schopnosť zlepšiť pamäť, sústredenie a ďalšie kognitívne funkcie robiť tieto legendy najpravdepodobnejší. V každom prípade, pretože vedel o skutočných možnostiach Iqooster pre stimuláciu mozgu, to je ľahké uveriť.

Počiatky Iqooster

Pred sovietski vedci sa podieľajú na projekte “Einstein” v 60-tych rokoch úlohy bolo maximalizovať potenciál ľudského mozgu a zvýšiť produktivitu pomocou jednoduchých a dostupných nástrojov, ako sú kapsule alebo tablety. Komplexné technická stimulácia nebola považovaná za prioritu, pretože sa predpokladalo, že aktivácia mozgu bude musieť vykonať, vrátane týchto podmienok, kedy masívne zariadenie nie je k dispozícii.

Spotrebitelia stimulant mozgu mal byť zástupca bezpečnostné služby, ktorý vyžaduje profesionálne koncentráciu a vysokej duševnú aktivitu po dlhú dobu. Mimochodom, takže v súčasnosti využívajú moderné nootropic drogy “modafinil” v armádach (hlavne u námorníctva) v Spojených štátoch, Veľkej Británii, Francúzsku a Indii. Ale problém bol, že okrem zástupcovia špeciálnych služieb, liek v jednej z úprav bolo poskytnúť stimuláciu kognitívnych funkcií vedenie krajiny a silnej syntetickej drogy dať početné vedľajšie účinky, ktoré výrazne obmedzovali rozsah použitia finančných prostriedkov.

Takže na jednej z fáz vývoja produktu vedcov úplne prešiel do prírodných zložiek, z ktorých sa nakoniec vyvinula recept na “dokonalú” tabletky. Ready a moderných verzií tohto nootropic suplement s názvom “Iqooster” ( “Iqooster”). A ona bola schopná, ako aktivovať skryté rezervy v mozgu tak úspešne pomôcť v boji proti nespavosti, depresie, cievne dystónia.

Špecifickosť kompozície Iqooster

Bez ohľadu na to, koľko pravdy v tejto legende, moderné “Iqooster” nemá obsahovať množstvo “správnych” a dobre vybraných zložiek, že je v týchto prostriedkoch by mal dať silný, ale mäkký postupne zvyšujúce účinok, ktorý pretrváva Aby dlhá doba a po absolvovaní kurzu. (Presný čas závisí od jednotlivca k jednotlivcovi, rýchlosť metabolizmu a rýchlosti vylučovania účinných látok z tela).

Na širokom spektre nootropné a preventívne účinky pôsobenia:

 • extrakty z Ginkgo biloba, ženšen, Schisandra,
 • prírodné výťažky z ďateliny, ľubovníka, Astragalus, amarantu semien, rôzne ďaleko východnej byliny, priečky vlašské orechy,
 • micely (častice, ktoré tvoria nerozpustné jadro a stabilizačné shell) pšeničné klíčky, ražné bunky, z tekvicových semien, Shiitake huby, borovica orechy, zázvor, atď.,
 • biokoncentrácii vlašské orechy, oliheň, kozie mlieko, zo žraločej pečene, kvasený.

okrem toho, vzhľadom na kamennej ropy a shilajit je známy a populárny samy o sebe, a to aj mimo kombinácii s ostatnými. V dôsledku tohto usporiadania je jedným z najčastejšie vo výpočte výhod drogy volať schopnosť:

 • k urýchleniu procesu myslenia (na úkor viac “čisté” prenos signálu medzi neurónmi a plné “sila” tkanív aktívnych častiach mozgu),
 • k zlepšeniu pamäti,
 • zvýšiť koncentráciu a pozornosť,
 • normalizovať koordináciu
 • k úľave od bolesti hlavy a kŕče,
 • harmonizovať sen
 • , ako sa zbaviť depresie, strachu a úzkosti.

Vlastnosti používanie a kontraindikácie Iqooster

“Iqooster” dve formy: kapsule a prášok (rôzne veľkosti a farby balenia: v modrej – pilulka, červená – prášok). To sa vykonáva, aby sa uľahčil výber individuálneho spôsobu aplikácie, ktorá poskytne maximálny efekt.

 1. Kapsule. Dospelí a deti od 12 rokov brať trikrát denne kapsule pol hodiny pred jedlom (nalačno). Kapsule sa premyjú vodou (0,5-1 Cup). Kurz trvá po dobu jedného mesiaca. Tak sekvenciu prijatie kapsule je k dispozícii v troch farebných prevedeniach: Bezfarebný – pred raňajkami. Hlavným cieľom je stimulácia krvného obehu, dodávky energie pre rýchly prechod na aktívnu bdenia, recuperation.Orange biela – pred obedom. Hlavnou úlohou je stimulácia hypotalamu a hypofýzy. Extra – normalizáciu endokrinného systému a metabolických procesov, stabilizácia emočnej background.Green-bezfarebný – pred večerou. Problém je redukovaný na mäkké, upokojujúci vplyv, cvičiť mozog k spánku.
 2. Prášok. 5 g prášku (1 odmerka) rozpusteného v 100 ml. Spotrebovaná na lačný žalúdok pol hodiny pred jedlom trikrát denne po dobu jedného mesiaca. Celkové množstvo jednej fľaštičky s práškom – 60 gramov

.

Kontraindikácie liečivá zahŕňajú hypersenzitivitu, alergiu na liečivo. Tak napríklad, orechy všeobecne a borovice Najmä je známy ako bežný alergén. Okrem toho sa neodporúča prekročiť podmienky použitia Iqooster a dávkovanie. Je napríklad známe, že nadmerné užívanie Ginkgo biloba zvyšuje riziko mŕtvice. Liečivá s jeho obsahom je zakázané súčasne pitie s protidoštičkové lieky a antikoagulanciami. – lieky na riedenie krvi (napr. Kyselina acetylsalicylová)

Pripomienka k Iqooster: typická a atypická

V priebehu rokov svojej existencie na trhu liek Iqooster recenzie podarilo zhromaždiť niektoré úplne nadšenie skeptický. Všetky tieto názory môžu byť rozdelené do niekoľkých skupín a priniesť určité vzory:

 1. horší stav tkaniva mozgu a nervových systémov na začiatku prijímania Chembuster je výraznejší účinok lieku. Často z týchto polôh pôsobenia Iqooster popísať lekárov. Vzorka Hodnotenie :. “Pacienti niekedy ani neuvedomujú, že dosiahnu hranice Jednoducho ísť do práce, len prejsť sedenie, nie je dostatok spánku, pozoruje malé deti, do tej doby, únava sa postupne zvyšuje Potom, keď kalkulačka ukázať ako. moc spať a odpočívať, a to, koľko potrebuje na oddych, mnohí sú prekvapení. U týchto pacientov účinnosť “Iqooster” viditeľný takmer okamžite. ” (Pavlenko, V. M., neurológia).
 2. silnejší, ale nebezpečné nootropiká sa snažil osobu, tým viac … skeptický, že sa odvoláva na “mäkké” Iqooster. Avšak, rovnaký skepsa môže byť videný vo vzťahu k niektorým funkciám iných drog. Príkladom takého hodnotenie:

S Piracetam som účinnosť nezvýšila. A bol vyrušený a nervózny. Fenotropil z dojmom energie bolo, ale dobré pre duševnú prácu nebol. Pitie Ladasten. No stimulácia si to nevšimol. Na na rozdiel tam sebauspokojenie a letargia. Skúšali yohimbin. myslím, že to je k ničomu, ako povzbudzujúci prostriedok nervového systému, ale funguje to ako afrodiziakum, sibírsky ženšen, všímať jeho účinok, je potrebné vziať do polybutylén naraz (u sadzba 20 kvapiek) s Adbusters taky. – výsledok začali všímať od druhého týždňa kurzu “. (Victor Z. Perm ).

Väčšina hodnotenie “Iqooster” sú pozitívne povahu, ale sú uninventive a monotónna. Cennejšie spätná väzba je neštandardné, z ktorých niektoré sme našli na internete:

“Potom, v súvislosti s Iqoosters mnoho spomenúť na,kraji temnoty ‘. Kniha obľuby a film v generálnym porušil všetky rekordy. Prečo by to, jeden divy. A to zachytil autormi . tento latentné potreba ľuďom k rýchlemu a dramatickému vývoju My chytil istý vždy som chcela pilulku, aby som to ešte úspešnejší a bohatší, ale jednoducho tak, ako ja sám by som si prial, aby Drunk. -, a skutočnosť, že ste sa už štruktúrované a vyvinul. a celú tú dobu som si prial, aby som robil nie “ayalas” potom, keď film je bolesť hlavy, kóma. tu Iqoosters, že to, čo som chcel, ale nie to, čo je zobrazené vo filme, pretože pre udržateľný efekt, môžete ešte dostať von na ihrisku. ” (Cyril M., Moskva). Em>

“Čakal som, že po,Chembuster’se mozog začne pracovať ako motor,Ferrari ‘. Ale ukázalo sa, aj keď je opatrný. Réva bez tohto zvláštneho konských síl, tak hladko a plynulo . ako “Tesla”. Dievčatá pravdepodobne nebude rozumieť mi, ale predstavte si, že polovica všetkých prevezme auto sám, a tie, ako, neobťažoval, ale som si istý, že to určite dosiahne, a rýchlejšie ako ostatní. Plus ostatní z cesty. Ak budete potrebovať váš mozog pracoval ako bežný mechanizmus, bez preklzávaniu kolies, ďalej len “Iqooster” fit “. (Sergej Volkov, Khimki). Em>

“Môj mozog pracuje na 100%. A vy mozog pracuje na 100%. Ak je v prírode ste videli telo, ktoré nebude fungovať? Aj zápal slepého čreva, ktorý je považovaný za atavism, a že dieťa sa zúčastňuje v imunitných procesoch, stráca hodnotu s vekom. A volanie nejaké 5-10%. Nezmysel. Čo som si spomenul, pretože 100% využitie procesora môže byť inak. Keď je CPU upchaté, počítač nebeží nič. Preto ju neznamená to, že o “Iqooster” môže byť zabudnutá. posledné 3 roky som mal dva kurzy / rok. V apríli a novembri. je to moja prvá dodatok a najobľúbenejšie. Každý rok som sa preskúmať 2-3 nové nástroje zlepšiť fungovanie svojho mozgu, ale s “Iqooster” a počtu a kvality duševnej energie, neporovnateľný s jedným. ” (Victoria Biryukova, SPB). Em>

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *