správy

Handy Heater – názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

S nástupom chladného počasia, mnohí uvažujú o kúpe piecky. Avšak, väčšina zariadení spotrebujú veľké množstvo energie, ktoré vyžadujú dodatočné náklady. Inovatívny Handy Heater ohrievač názory, ktoré sa podarilo rozptýliť na internete, je prenosný kompaktné zariadenie s výkonnými vykurovacími schopnosťami, ale skromné ​​spotrebe energie. Neznamená to však trvať veľa miesta, ľahko sa prenáša vďaka svojim malým rozmerom a je schopný vykurovať miestnosti merací až 20 štvorcových. M. kúpiť prenosný ohrievač šikovný Tricky odporúčanú prostredníctvom oficiálnych stránkach výrobcu, aby sa zabránilo vrátane lacných napodobenín.

Popis Rovus Handy ohrievač

Rovus šikovný Prefíkaný je prenosný, kompaktný izbu vykurovacie zariadenie, ktoré je bezdrôtové a zapája priamo do zásuvky. Vďaka kompaktnej veľkosti môžete vziať so sebou na výlet alebo do práce. Hotel, priehradka vo vlaku, garáže alebo kancelárske zariadenia, kde v zime je dostatočne nízka, ohrievače novej generácie naplnené teplo po dobu niekoľkých minút. Je schopný ohrievať teplota okolitého vzduchu až do 32 stupňov.

Vlastnosti Handy Heater

 • Materiál puzdra: tepelne odolného plastu
 • Typ ohrievača proti prehriatiu vypnutie: Áno
 • Vykurovacie teleso: keramická
 • Prítomnosť termostatu: Áno
 • Ochrana proti prehriatiu: a
 • Regulátor: Áno
 • Displej: Áno

Prenosné ohrievače praktický líšky vyrobená z tepelne odolného plastu, ktorý má vysokú odolnosť proti nárazu, aby nedošlo k poškodeniu zariadenia, ak náhodne spadnúť.

uterákov sušičky s keramickým výhrevným prvkom poskytuje maximálny prenos tepla a rýchle vykurovanie miestnosti. Keramické ohrieva vzduch a dvojrýchlostný ventilátor zaisťuje rovnomerné rozloženie teplého vzduchu v miestnosti.

Vykurovacie teleso je oheň-safe, nevysušuje vzduch a neznečisťuje vzduch spalinami. Zariadenie je prakticky tichá prevádzka.

Termostat s digitálnymi ovládacími prvkami umožňuje udržiavať požadovanú teplotu vzduchu v miestnosti.

K dispozícii je ochranné zariadenie proti prehriatiu. Zahriatie miestnosť na požadovanú teplotu, prístroj sa automaticky vypne.

Používanie vstavanej radiče možno zadať požadovanú teplotu teplého vzduchu.

Prenosný ohrievač Handy Heater spotrebováva elektrinu 85% menej ako podobného vykurovacieho zariadenia. Minimálna spotreba energie zabezpečuje energeticky úsporné keramické výhrevné teleso. Absencia drôtov činí prístroj viac kompaktný, ľahko ovládateľný. Prítomnosť pohyblivé zátky umožňuje ovládať kúrenie, s vodorovnými a zvislými predajní.

Balíček okrem teploventilyatory je dodávaný s návodom na obsluhu a záručný list na 12 mesiacov.

Manuál Handy ohrievač

Liška Handy Ohrievač je veľmi jednoduché použitie. To je dosť, aby pripojiť a požadovanú teplotu. V prípade potreby môžete nastaviť časovač s požadovanú dobu ohrevu, po ktorom sa prístroj automaticky vypne.

Výhody cez analógov Handy ohrievač

Na rozdiel od mnohých analógov na trhu, Handy ohrievač vykurovacie teleso sa vyznačuje nasledujúcimi výhodami:

 • Kompaktná veľkosť;
 • priame spojenie;
 • vysoko pevných materiálov,
 • požiarnu bezpečnosť;
 • prítomnosť termostatu;
 • digitálne ovládanie;
 • spotreba energie trieda A ++;
 • rovnomerné zahrievanie;
 • prijateľnú cenu.

Prenosný ohrievač šikovné šikovné názory, ktoré potvrdzujú, že jeho výhody oproti analógov, v súčasnej dobe nie je hoden konkurentmi na trhu, napríklad charakteristikách a nákladov. Vďaka aktuálnej propagácie na líšky Handy ohrievač cena je v súčasnej dobe zníži na polovicu.

Malé rozmery a malá hmotnosť umožňujú vziať zariadenie so sebou všade.

Kde kúpiť skutočný Handy ohrievač

Ak chcete kúpiť ohrievač šikovný Tricky prostredníctvom oficiálnych internetových stránok výrobcu, odkaz, na ktorý je uvedený nižšie. Kúpou zariadenia priamo od výrobcu, chrániť pred nákupom nekvalitný tovar, ktoré predávajú miesta ako aliexpress. Šírenie falzifikátov a ďalších zapojených zdrojov tretích strán, predaj tovaru za nízku cenu. Typicky, také zariadenia majú negatívna spätná väzba pre kupujúcich, v ktorých píšu, že Rovus Handy ohrievača k rozvodu, pretože zlé ohrieva izba, veľmi hlučný a ľahko zlomený.

Pre objednanie Rovus Handy Ohrievač je kompaktný, na oficiálnych stránkach internetového obchodu je potrebné na dokončenie formulár s uvedením mena a telefónneho čísla. Prevádzkovateľ podniku bude kontaktovať klienta pre ďalšie podrobnosti doručenia. Platba na dobierku po obdržaní v e-maile.

Názory zákazníkov na vhod Tricky

Vľavo na Rovus Handy vykurovacích recenzie povedať, že toto vykurovacie teleso je jedným z najlepších a najekonomickejší dostupných prístrojov tohto typu na trhu. Nájsť informácie o mazaných príručných recenzie skutočných zákazníkov na oficiálnych internetových stránkach a na rôznych fórach.

Peter:

kúpil sám mazaný vhod v garáži. Pred tým bol teploventilyatory ďalších značiek, 5 mesiacov mimo prevádzky, a to napriek tomu, že som celkom občas mu bolo využívanie. Energy zjedol bombu. Teraz nie je žiadne starosti, žiadne problémy. Nový ohrievač ohrieva nielen dobre miestnosť, ale aj šetrí energiu. Tiež spokojní s jeho kompaktnosť. V byte je zle nadšený, takže nosím domov.

Olga:

Ohrievač Rovus Handy Heater sa rozhodli kúpiť potom ho videl v byte so svojou priateľkou. Veľmi dobrý prístroj pre môj malý byt, ktorý je nevyhnutný. Dom je skutočný teplo ešte pred začiatkom vykurovacej sezóny.

Irina:

O Rovus Handy Heater dozvedel z reklamy, ale dlho myslel na zákazku, alebo nie. Na internete sa stretol veľa veľmi negatívne recenzie. Ale ako sa ukázalo, že ľudia sú na vine pre nákup lacné čínske weby. Objednal som si prostredníctvom oficiálnych internetových stránok a plne spokojný. Zariadenie vyhrieva miestnosť dokonale, a čo je najdôležitejšie dostatočne rýchlo. Často si ju na jeseň a v zime do práce.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...