GetSize - lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena
Potencia

GetSize – lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena

Na veľkosti záleží. Iba držitelia vyhľadávaných 17-20 cm možno povedať inak. Muži, ktorí sa nemôžu pochváliť tak, trpia neschopnosťou uspokojiť svojho partnera a často strácajú sebavedomie. To má negatívny vplyv nielen na pohlavie, ale na iných aspektoch života. Na vyriešenie tohto problému, nemusí byť nutne ísť pod skalpel. Nemecká technika “Getsize” umožňuje domovom pre zvýšenie dĺžky penisu a zabudnúť na problémy s intímne povahy.

Getsize masér s gél na penis vylepšenie

Inovatívne simulátor pre mužov getsize bol vyvinutý nemeckých odborníkov pre zvýšenie dĺžky a šírky penisu. Zariadenie sa používa v kombinácii s

gélom na prírodnej báze a je určený na

zlepšenie doby trvania a kvalitu pohlavného styku. Podľa štatistík asi 50% žien nie sú spokojní s sex so svojím partnerom, ale nehovorte, že preto, že bojí zraniť city ľudí. Problém zvyčajne dochádza z dôvodu veľkosti penisu. S masážne Getsize sa stane presne to, čo potrebuje, aby každý zástupcu silného polovicu ľudstva.

Getsize: čo je táto technika

?

Unikátna kombinácia stimulácie penisu a prírodné erekciu patogénov umožňuje využitie neprístupných oblastiach. Nemecký getsize masážne urýchľuje rast a zvyšuje tonus tkanív, zlepšuje krvný obeh. To zvyšuje účinnosť a odstraňuje mnohé z urologické problémov, porúch a patologických stavov.

Getsize zavádza spermatogenézu a produkciu testosterónu, zvyšuje libido a úľavy impotencia. Jej aplikácia nevyžaduje chirurgický zákrok, alebo lieky, ktoré poskytuje dočasné a má vplyv negatívny v budúcnosti na kvalitu pohlavného styku.

Prednosti Getsize

Komplexné getsize má mnoho výhod:

 • jednoduchosť použitia v domácom prostredí;
 • neprítomnosť bolesti alebo nepríjemných pocitov;
 • zvýšiť kvalitu a trvanie styku;
 • prevencia predčasnej ejakulácie;
 • zníženie rizika vzniku rakoviny prostaty.

Kontrola cien a poriadok GetSize ™ na oficiálnych stránkach

Čo je zahrnuté Getsize?

Integrovaný efekt Getsize založený na dvojcestné pozitívny vplyv na slabinách a falu. To prináša požadovaný účinok v aktivácii gélu a masér. Jedno bez druhého nie je použiteľná. Súčasti sú zahrnuté.

Masážne

Zariadenie na zväčšenie penisu Getsize je kompaktný a zaoblený tvar pre pohodlné nosenie na mužský orgán. Na vnútornej strane sú masážne guličky. Ten poskytuje stimuláciu krvného obehu v

penise. Ak ste si prečítať recenzie o getsize, ktoré naznačujú, že je to celkom jednoduché a jednoduché použitie. Masážny strojček funguje na batérie a je vybavená špeciálnymi senzormi.

Gél

Optimálne zloženie výrobku zaisťuje žiadne vedľajšie účinky. Je starostlivo navrhnutý a vyvážené. Pôsobením masážne pohyby gélu zlepšuje krvný obeh v rozkroku, ktorý vedie k stimulácii rastu člena. Tieto odstraňuje nástroj a zabraňuje kŕče, aktivuje regeneračné procesy v tkanivách.

Gél GetSize ™ H4>

Getsize stimulujúci gél obsahuje len prírodné zložky:

 • Polyglykol 400 zlepšiť výživu buniek a prenosu tepla v tkanivách;
 • olej hamamelu, má protizápalové účinky, čím sa znižuje riziko vzniku prostatu;
 • Aralia k zvýšeniu citlivosti a tón penisu a stimulácia erekcie;
 • alantoín pozitívne ovplyvňujúce zvýšenie doby trvania pohlavného styku a zabraňuje predčasnému erekcie

 • Tribulus pre stimuláciu produkcie samčieho hormónu (testosterónu), zvyšujú libido a zlepšiť kvalitu procesov výmeny;
 • Panax radix, aktivujúci krvný obeh a silnú erekciu.

V produkte nemá žiadne syntetické prísady a chemické konzervačné látky. Je neškodný. Prípady neznášanlivosti na niektorú z vyššie uvedených zložky sú veľmi vzácne, takže je gél vhodný pre každého človeka.

Návod na používanie Getsize

abstraktné, zviazaný, vyžaduje dôkladnú štúdiu. Popisuje zloženie doplnku, schopnosti zariadenia, podrobné pravidlá pre použitie súpravy pre zvýšenie penis. Cítiť pozitívne účinky getsize, musí byť návod na použitie plne rešpektované:

 1. člen dôkladne premyje, zvýšiť Erekcia 40-50%, rovnomerne pokrytá gélom.
 2. Nosenie masér GetSize a začať vykonávať cvičenia.
 3. “gymnastika” je hladko uvedenie stroja zo základne a na hlavu penisu.

Odporúčaná dĺžka cvičenia v prvom týždni 10-15 minút. V nasledujúcich dňoch sa zvýši na pol hodiny. Masáž by mala byť pravidelne – 2-3 krát týždenne. Minimálna odporúčaná dĺžka kurzu je za mesiac.

Ako to funguje Getsize?

Účinnosť metódy je založený na dvoch aspektoch – kvalitatívne zloženie gélu a opatrenia, ktoré spôsobuje getsize tréner:

 • Zariadenie má rebrovaný vnútorný povrch. Vydutie sa nachádza v zvláštnym spôsobom, čo vám umožní masírovať oblasti, ktoré sú nemožné, aby štúdie vykonané ručne.
 • Tento gél stimuluje krvný obeh v ťažko prístupných miestach. Oni sú zodpovední za veľkosť penisu pri erekcii. Pravidelná masáž z týchto oblastí a vplyv zložiek doplnku, aby člen, aby sa dosiahlo maximum erekcie počas pohlavného styku.
 • Trenažér je masírovať oblasť, ktoré sú lisované z prevažne sedavý a neaktívne životný štýl. Zariadení ustanovuje krvný obeh a člen začne stúpať.

Mnohostranná činnosť môže dosiahnuť výsledky po prvej aplikácii. Človek môže kontrolovať, koľko zvýšiť penis, napríklad, 2 alebo 5. To všetko závisí od dĺžky používania metodiky.

Kontraindikácie Getsize

Prekážkou použitie gélu a simulátora je:

 • mladý vek – mladší ako 18 rokov;
 • precitlivenosť.

Táto technika je určená pre členov Staršie mužského polovicu. Nadmerná citlivosť na pôsobenie masér a dodatku je veľmi zriedkavé.

efektívne zväčšenie penisu doplnok Getsize

Pravda alebo nie Getsize?

V praxi sa ukázalo nasledujúce výsledky:

P>

 • v 98% prípadov sa akcia je takmer okamžite a výrazne zlepšuje kvalitu a trvanie styku;
 • každý 8 mužov dĺžka penisu zvýšila najmenej o 3 cm po mesiaci kurzu;
 • v 9 mužov z 10 značne zvýšenou citlivosťou, erekciu, libido.

posudkami muži zdieľajú to, čo skutočne začnú cítiť, čo žena je naozaj spokojný s kvalitou sexu.

Recenzie Getsize

Mnoho ľudí trpí problémami intímneho charakteru, ale nie všetci sa rozhodnú využiť pomoc z dôvodu nedostatku dostatočných informácií. Ak nie ste spokojní s veľkosťou svojho penisu a uvažujete o kúpe Getsize, odporúčame vám prečítať si komentáre, ktoré boli ponechané spokojný a nespokojných zákazníkov.

Názor lekára andrológ

Odborníci odporúčajú používať Getsize nielen ako cvikov pre zvýšenie dĺžky a šírky člena, ale aj k zlepšeniu zdravia mužov. Cvičiť na ťažko prístupných miestach na penise pri masáži pomáha predchádzať rozvoju patológií prostaty a rôznych problémov urologickú charakteru, s cieľom zlepšiť kvalitu spermií a tiež, aby sa falus je oveľa citlivejšie. Dosiahnutý výsledok trvá dlhú dobu.

Ako zvýšiť členu Getsize

Aká je cena a kde kúpiť?

Nákup masážny strojček a gél pre zväčšenie penisu v supplementstore nemôže. Súprava sa nevzťahuje na farmaceutické siete. Nekúpiť falzifikát, a negatívne recenzie o ňom sú spojené s tým, že mnoho ľudí si ju kúpili neoriginálne simulátor a dodatok k objednaniu produktu len na oficiálnych stránkach. Getsize dnes si môžete kúpiť so zľavou. V prvom prípade sa náklady na súprave asi 5000 rubľov.

Ako a kde kúpiť Get Size?
1. Ak chcete vykonať rezerváciu na oficiálnych internetových stránkach.
2. Ak chcete hovor prijať.
3. Vyzdvihnutie na pošte a po overení zásielky zaplatiť.

Kontrola cien a poriadok Veľkosť Get ™ oficiálnej webovej stránky

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...