Electricity saving box – názory, komentáre, cena,

[Total:    Average: /5]

& nbsp;

Energosberegeniya zariadenia: Princíp činnosti a zákazníckych stanovísk

Elektrina Saving Box je zariadenie k zníženiu spotreby elektrickej energie a ochrana domácich spotrebičov pred negatívnymi faktormi, ktoré ovplyvňujú celkovú sieť. Princíp činnosti zariadenia je konštruovaný na prevode časti parazitných zaťaženie v činného výkonu, ktorý sa používa podľa domáce spotrebiče sú merané a štandardné meranie -. Elektromery

Vplyv KRM – kompenzáciu jalového výkonu umožňuje znížiť celkovú spotrebu energie znížením réžia, prinášať žiadne skutočné použitie záťažou

.

Názory tých, ktorí si už kúpili hospodárnu energiu a využíva ju viac ako mesiac, potvrdzujú zníženie spotreby elektrickej energie. Ďalej, zariadenie znižuje parazitné zaťaženia od jalového výkonu, pričom menšie opotrebovanie motorov domácich spotrebičov -. Chladničky, práčky, umývačky riadu

Ak chcete kúpiť takéto zariadenie je v prípade, že doma veľa a často beží zariadenie s asynchrónnymi motormi a rôzne tlmivky.

Prejdite na webové stránky poskytovateľa

Elektrina Saving Box – & nbsp; nepravdivé alebo pravda

?

Ekonomický elektrina Elektrina Saving Box už upútal pozornosť užívateľov a odborníkov. Skutočné názory o zariadenie veľmi kontroverzné, ale k záveru, že sa nejedná o úplný podvod nič netušiaci kupujúci umožní komplexné informácie o zariadení.

Pred nákupom je dôležité vedieť, ako používať kameru, ako interpretovať tento návod na to, čo možno očakávať v praxi.

Z obrovského množstva energeticky úsporných zariadení ekonomickejšie Elektrina Saving Box má rad zaujímavých vlastností:

 • malá veľkosť a možnosť montáže v akejkoľvek elektrickej zásuvky;
 • absencia výrazného zahrievanie pri práci;
 • jednoduché ovládanie systému – prístroj určí okamih, kedy budete musieť kompenzovať výskyt rušivého zaťaženie siete;
 • vhodný stavový displej na prednom paneli len dva viedol, ktoré naznačujú, že zariadenie je pripojený a pracuje.

Ak chcete zistiť, či je zariadenie úspory energie v reálnom a ušetriť peniaze, musíte pochopiť druhy nákladu pult a princíp fungovania zariadenia v sieti.

Cievka namontovaný v zariadení vytvára magnetické ELD. Indukčný motor práčka alebo umývačka riadu, obehové čerpadlo vykurovania, je systém týchto mechanizmov. S prechodom elektrického prúdu existujú takzvané reaktívne zaťaženie a parazitné prúdy. To je neproduktívny spotreba energie, ktorá ide do ohrevu zariadení, ktoré nie sú prospech majiteľa a postupne štiepeniu techniky.

Ekonomický čiastočne absorbuje zaťaženie, skladovanie energie v poradí kondenzátorov. Pri prevádzke indukčný motor využíva striedavého prúdu, to znamená, že obvod je prerušený 50 krát za sekundu. V týchto chvíľach sa časť zásobníkov energie sa vracia späť do siete, čo kompenzuje stratu z cievok.

Skutočná spotreba elektrickej energie, ktorý je usadený do kancelárie, je aktívna len zaťaženie. Dávkovači zariadenie nereaguje na rušivých prúdov a jalového výkonu, pretože vznikajú len v obvode motora alebo cievky. Ich vznik je spojená s určitou stratu energie, a teda aj celkové zvýšenie spotreby.

Direct rozvod spotrebiteľ nie je tu – ekonomický skutočne znižuje spotrebu, ale nie v rovnakom rozsahu, ako bolo inzerované. Pre získanie efektu nutné dodržať niekoľko podmienok:

 1. použitie prístroja v sieti spolu so spotrebiteľmi, ktorý je vybavený s asynchrónnymi motormi, je umývačka riadu a práčky, čerpadlá pre zavlažovanie a cirkuláciu vody, čerpacie stanice na miestne ovládanie, chladničky a klimatizačné zariadenia;
 2. Ak motory zariadenie a ekonomicky existuje v drahších modelov spotrebičov tieto zariadenia umožňujú ovládať chod motora alebo iného cievky zmenou frekvencie, absorbujúce reaktívne zaťaženie nebol nájdený žiadny menič;
 3. prístroje a iné zariadenia pracovať v dlhodobom režime – typická situácia pre chladiace zariadenia a najsilnejších tuzemských spotrebiteľov, najmä chladničiek a klimatizačných jednotiek v lete;
 4. v jednom reťazci s ekonomickým žiadny typ napájania UPS UPS-line dvojité konverzie meniča a automatické prepínanie do eko.
 5. OL>

  Skutočné náklady na elektrinu je závislá na riadne organizovaného schému zapojenia prístroja. Mnoho kupujúcich po mesiaci používania prístroja poznamenať, že spotreba sa zníži najmenej o 5-7%.

  Ak chcete znížiť náklady na elektrinu o polovicu v tom prípade, ak budete mať k dispozícii len spotrebiča s motormi alebo činných závitov v obvode, napríklad výkonné mikrovlnnej kompresory s dlhšiu dobu práce.

  Za normálnych podmienok používate svetlá, počítače, televízia a ďalšie vybavenie, ktoré nevytvára veľké množstvo rušivých prúdov a je zdrojom vysokej spotreby.

  Aby spotreba energie naozaj znížila, musíte zahrnúť ekonomický nie do akéhokoľvek výstupu, a podľa určitého pravidla, ktoré budú popísané nižšie v návode na použitie prístroja. Úsporný nie je rozvod a žiadne podvádzanie, stačí použiť správne, a nie čakať zázraky.

  Názory zákazníkov

  Názory odborníkov o zariadení Elektrina Saving Box on-line rozporné, ale možno dospieť k záveru, že pri správnom použití prístroja to naozaj funguje. Neexistujú žiadne zázraky, ale na jednom zariadení s veľkou spotrebou energie, môže znížiť spotrebu o 10%.

  Ak plánujete znížiť výdavky na spotrebu energií, získanie úspor energie bude vaša najlepšia investícia. To potvrdzujú aj početné názory na tematických fórach.

  Prejdite na webové stránky poskytovateľa

  Cena a kde kúpiť

  Electricity saving box ušetrí na účtoch za elektrinu od 1690 rubľov za štvrťrok v priemere pre ruský rodinnú spotrebu. To štúdií vykonaných európskymi technickými centrami a špecialistov v Rusku. Štatistické sledovanie zverejnená na internete, ktorí používajú zariadenia po dobu dlhšiu ako tri mesiace, preukázať dobrú výkonnosť znižuje spotrebu.

  Predám hospodárne elektriny elektriny Saving Box pre domácnosti, bytu, garáži alebo dielni k dispozícii na oficiálnych stránkach výrobcu výrobku alebo jeho zástupcov.

  Unikátny prístroj je jednoduchý a účinný nástroj pre úsporu energie, potrebnej komplexné zariadenie, najmä práčky, klimatizácia, chladnička, umývačka riadu. Cena zariadenia kúpiť veľkoobchodný a maloobchodný predaj je v súlade s masovou spotrebiteľa.

  Koľko Elektrina Saving Box:

 • Moskva -. 1 690руб
 • Saint Petersburg – 1 690руб
 • .

 • Jekaterinburg – 1 690руб
 • .

 • Omsk – 1 690руб
 • .

 • Kyjev, Ukrajina -. 600 Sk
 • Dnepropetrovsk -. 600 Sk
 • Gomel – 40 white.rubles
 • Almaty – 7100 tenge

Návod na použitie

Návod na inštaláciu a používanie úspory energie elektriny Saving Box:

 1. inštalovať prístroj do ľubovoľnej zásuvky v dome alebo byte;
 2. Uistite sa, že LED diódy emitujú zelenú;
 3. Počítadlo zámok na začiatku prevádzky zariadenia;
 4. porovnať svoje náklady na elektrinu s niektorým z predchádzajúceho mesiaca.
 5. OL>

  Názory Electricity saving box ukazujú, že princíp ekonomiky prejavujúce, ak pripojíte zariadenie v danom (vetvy) reťaze je rezidenčné alebo domácu sieť, ktorá využíva najsilnejšie a neustále zapnutý spotrebiče – klimatizácia, chladnička, umývanie stroj, čerpadlo.

  Doplnkové produkty:

  Prednosti

  ekonomiky zariadenie nevyžaduje trvalú pozornosť, a pohodlné použitie:

 • zariadenie pracuje v automatickom režime,
 • kompaktné prevedenie a univerzálny konektor zahŕňa Electricity saving box do niektorého z výstupov v domácnosti;
 • sa môže rozhodnúť k moci na základe každý jednotlivý pobočky alebo celého bytu. – od 15 kW

Okrem úspory energie sa účinok rušivých impulzov, čo výrazne znižuje opotrebenie vašich spotrebičov.

Prejdite na webové stránky poskytovateľa

Video: a zariadenia pre úsporu elektrickej pole uložiť

About Paulína Turošíká 427 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*