správy

Electricity saving box ÔÇô n├ízory, cena, kde k├║pi┼ą, k├║pi┼ą teraz

Ukladanie zdroja je ve─żmi d├┤le┼żit├ę trend v modernom svete. A ─Źi je podporovan├Ż neust├ílym rastom tar├şf je ├║spora energie sa st├íva jednoducho nutnos┼ąou. V├í┼żnym realiz├ícia energeticky ├║sporn├Żch technol├│gi├ş je pevn├Ż pe┼łaz├ş: zmena v┼íetky svetl├í na gazdin├║, k├║pi┼ą nov├ę chladni─Źky alebo pr├í─Źka dos┼ą drah├ę. Ale teraz na internete sa akt├şvne pohybuje zariadenie pre ukladanie elektrickej energie Elektrina Ukladanie Box. Mali by ste sa na to pozrie┼ą bli┼ż┼íie.

Princ├şp fungovania ekonom├şk Elektrina Saving Box

V├Żrobcovia economices energie Elektrina Saving Box z├íkladne princ├şp zariadenia k dispoz├şcii v ─żubovo─żnej elektrickej sieti dva typy moci ÔÇô ─Źinn├ęho a jalov├ęho. Rozdiel medzi t├Żmito druhmi energi├ş s├║ ve─żmi d├┤le┼żit├ę, ale obaja s├║ neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou plnej kapacity:

Zariadenie elektriny Ukladanie Box, v s├║lade s jeho v├Żvoj├íri, odst├║pi od siete, zbyto─Źn├ę reakt├şvne zlo┼żkou. To zni┼żuje celkov├ę za┼ąa┼żenie siete, ─Źo zni┼żuje spotrebu pr├║du. V d├┤sledku toho, spotrebi─Źe pomocou 30-50% menej energie, tak┼że mno┼żstvo pre jeho vr├ítenie sa stal prijate─żnej┼íie. Zvl├í┼í┼ą dobre vidie┼ą ├║─Źinnos┼ą pr├şstroja v pr├ştomnosti objekte v├Żznamn├ęho induk─Źnej z├í┼ąa┼że.

In├Żmi slovami, ├║spora je vzh─żadom na vykon├ívanie t├Żchto postupov:

 • v─Źasn├ę absorpcie chladi─Źom a dynamick├Ż uvo─żnenie v prav├Ż ─Źas jalov├ęho v├Żkonu;
 • zn├ş┼żenie str├ít v prekonanie odporu obvode,
 • elimin├ície kol├şsania sie┼ąov├ęho nap├Ątia, vyhladzovanie vrcholov├ę za┼ąa┼żenie;
 • normaliz├íciu elektropotok a jeho ┼ítrukt├║ry, ─Źo zni┼żuje vibr├ície a hluk z elektrick├ę pr├şstroje.

V be┼żnom dome alebo byte s├║ tie┼ż miniaplik├ície, ktor├ę vytv├íraj├║ jalov├Ż v├Żkon, m├┤┼że to by┼ą chladni─Źka, vys├íva─Ź, su┼íi─Ź vlasov, vrt├ík alebo kuchynsk├Ż robot. V tomto pr├şpade je monitor po─Ź├şta─Źa alebo TV potrebuje kon┼ítantn├Ż pr├║d. Niektor├ş remeseln├şci, ┼ítudova┼ą princ├şp Elektrina Saving Box, sa sna┼ż├ş robi┼ą s rukami zariaden├ş, ktor├ę prev├ídzaj├║ jalovej energie do akt├şvnej. Napriek skuto─Źnosti, ┼że internet u┼ż dlho hostil schematick├ę zn├ízornenie tak├ęhoto zariadenia ─Ćaleko do svojho rozvoja, nikto sa nepohol. ─îasto sa st├íva, ┼że pokusy kon─Źia s v├Żmenou pult, ve─żk├║ pokutou alebo volanie hasi─Źov. Z tohto d├┤vodu je lep┼íie veri┼ą odborn├şkom a k├║pi┼ą ├║spory energie zariadenia Elektrina Saving Box.

V├Żhody pou┼żitia zariadenia Elektrina Saving Box

energeticky ├║sporn├Żch zariaden├ş, Elektrick├í Saving Box, ako vypl├Żva z ich men├í, bol navrhnut├Ż tak, aby zn├ş┼żenie spotreby elektrickej energie pr├şstrojov v dom├ícnosti. V procese testovania sa uk├ízalo, ostatn├ę ve─żmi pr├şjemn├ę pre kupuj├║cich kvality.

Miera ├║spor pri pou┼żit├ş ekonomiz├ęra je pod─ża svojich n├ívrh├írov, od 30 do 50% v z├ívislosti na konzum├ícii elektrinu zariadenia:

 • disk, elektrick├Ż spor├ík, varn├í sklada─Źka, v┼Ľtacie kladivo, vrt├ík ÔÇô 30%;
 • ┼żiarovky, sendvi─Źova─Ź, k├ívovar, varn├í kanvica ÔÇô 35%;
 • plynov├Ż kotol vybaven├Ż elektromotorom, chladni─Źka ÔÇô 40%;
 • mikrovlnn├í r├║ra, v├Żhrevn├ę teleso, ┼żelezo, induk─Źn├Ż spor├ík, TV ÔÇô 45%;
 • pr├í─Źka, su┼íi─Źka, osobn├ę po─Ź├şta─Ź, dom├íce klimatiz├ícia. ÔÇô 50%

Je potrebn├ę d├íva┼ą pozor na kvalitu elektroin┼ítal├ície v miestnosti. V pr├şpade, ┼że je star├í a sa nezmenil, m├┤┼że by┼ą ekonomiz├ęra zn├ş┼żi. To je sp├┤soben├ę t├Żm, ┼że v sovietskych ─Źasoch, vysielanie z├íchvatu je zalo┼żen├Ż na ove─ża men┼í├ş po─Źet elektrick├Żch spotrebi─Źov, ako sa pou┼ż├şva v s├║─Źasnosti. Preto zv├Ż┼íen├í ohrevu dr├┤tov s zodpovedaj├║ce dodato─Źnej toku elektrickej energie.

─Ćal┼íie v├Żhody ├║spory elektrickej energie elektrickej energie Saving Box s├║:

 • pokles hladiny ┼íkodliv├ę pre ─żudsk├ę zdravie ┼żiarenia, ktor├Ż vy┼żaruje elektrick├Żch spotrebi─Źov a elektroin┼ítal├ície;
 • pred─║┼żenie ┼żivotnosti sveteln├Żch ┼żiaroviek a r├┤znych spotrebi─Źov pre dom├ícnos┼ą;
 • ├║─Źasti na procese bleskom a hromozvod;
 • dut├ę bezpe─Źnostn├ę zariadenia.

Ak chcete zak├║pi┼ą a nain┼ítalova┼ą Electricity saving box najpr├şnosnej┼íie na t├Żchto str├ínkach:

Cho─Ćte na webov├ę str├ínky v├Żrobcu

Technick├ę vlastnosti energosberegeniya

Zariadenie sa pred├íva v lepenkovej ┼íkatuli zelenej a navonok je elegantn├Ż plastov├í ┼íkatu─żka s kontaktmi pre pripojenie do z├ísuviek. Forma ekonomick├Ż podobn├ę mierne zv├Ż┼íila po─Ź├şta─Ź ÔÇťmy┼íÔÇŁ, ktor├Ż m├í tak├ę rozmery: d─║┼żka ÔÇô 12 cm, ┼í├şrka 7 cm, hr├║bka 4 cm Hmotnos┼ą zariadenia je 125 g bez obalu, 150g s tesnen├şm. V poli nezabudnite uvies┼ą n├ívod v rusk├Żch, ale niekedy tam s├║ pr├şpady, kedy je obal vlo┼żka v angli─Źtine alebo ─Ź├şn┼ítine. Av┼íak, toto zariadenie je tak jednoduch├ę, ┼że je ┼ąa┼żk├ę odhadn├║┼ą, ako ju pou┼ż├şva┼ą.

Vn├║tri pr├şpade m├┤┼żete vidie┼ą, ─Źo je v ekonomiz├ęra:

 • f├│lie kondenz├ítor;
 • di├│dov├Ż most├şk s 2 odpormi (rezistory);
 • 2 zelen├í LED di├│da;
 • 1 a poistka.

Pr├şstroj pracuje pri pripojen├ş k ┼ítandardn├ęmu nap├íjania po metra a ─Źo najbli┼ż┼íie k nemu paralelne k z├í┼ąa┼żi. ┼Żiadne nastavenia, aby sa, nie je potreba, po zapnut├ş do z├ísuvky ihne─Ć rozsvieti zelen├í LED, znamen├í to, ┼że ekonomick├Ż u┼ż za─Źal kona┼ą. ├Üdr┼żba vy┼żaduje.

dovolen├ę za┼ąa┼żenie 5-19 kW, tj. Priemern├Ż byt bude sta─Źi┼ą jedno ekonom├şk pripojen├í do ┼ítandardn├ęho obvodu s nap├Ąt├şm 220 wattov. Nemali by ste in┼ítalova┼ą v miestach s vysokou vlhkos┼ąou, ako je baz├ęn, k├║pe─ż┼ła, sauna. Maxim├ílny obsah vlhkosti odpor├║─Źa v├Żvoj├íri pre norm├ílnu prev├ídzku zariadenia na 85%. V├Żrobca poskytuje jednoro─Źn├║ z├íruku na svietidl├í, ale jeho zdroj fungova┼ą v norm├ílnych podmienkach nie je menej ako 10 rokov.

Sila prisp├┤sobenia je jej ├║pln├í bezpe─Źnos┼ą pre elektrick├ę spotrebi─Źe a elektroin┼ítal├ície. Interferencie a integrita re┼ąazca alebo utesni┼ą pr├şstroj nie je pravda. Pou┼żitie Savera ├║plne leg├ílne a nepovedie k probl├ęmom s org├ínmi doh─żadu. Bezpe─Źnos┼ą a kvalita je potvrden├í osved─Źenie o zhode vydan├ę radom kraj├şn, ktor├ę pred├ívaj├║ zariadenia, ako s├║ Rusko, Kazachstan, Ukrajina, Bielorusko, Moldavsko.

Ako k├║pi┼ą vzduchu ekonomiz├ęra Elektrina Saving Box

Na internete mnoho n├ívrhov na predaj v┼íetk├Żch druhov Electricity saving box. Mus├şme si v┼íak uvedomi┼ą, ┼że medzi nimi zna─Źn├║ ─Źas┼ą falzifik├ítov nezn├ímych firiem, ktor├ę kop├şruj├║ vzh─żad t├Żchto zariaden├ş, ale v skuto─Źnosti nemaj├║ ┼żiadny vplyv.

Aby sa zabr├ínilo osud podveden├ş podvodn├şci m├┤┼żu by┼ą, vr├ítane v┼íetky potrebn├ę zariadenia na str├ínkach ofici├ílneho distrib├║tora, ktor├Ż je v kontakte priamo s v├Żrobcom, bez firemn├ęho vank├║┼íiky a ─Ćal┼íie podvodn├şkov n├íkladov. N├íklady na ekonomiz├ęra je ├║plne demokratick├Ż a 1690 rub─żov.

Mechanizmus n├íkupu je ve─żmi jednoduch├ę a transparentn├ę:

 • Klient pr├şde na ofici├ílnych str├ínkach distrib├║tora a zad├í svoje meno a kontaktn├ę telef├│nne ─Ź├şslo zvolen├ęho syst├ęmu Windows.
 • Po─Źas kr├ítkej doby ─Źasu spr├ívca bude vola┼ą sp├Ą┼ą na ─Ź├şslo pre potvrdenie a usporiadanie. Je mo┼żn├ę, ┼że bud├║ konzultova┼ą ot├ízky t├Żkaj├║ce sa charakterist├şk ekonomiz├ęra.
 • Parcel je zasla┼ą po┼ítou a dodan├Ż do t├Ż┼żd┼ła po objednan├ş.
 • Kupuj├║ci plat├ş za bal├ş─Źek a┼ż potom, ─Źo ho dostali. Nie je potrebn├ę sa dosta┼ą do pasce bez ┼íkrupul├ş predajcov, ktor├ş pon├║kaj├║ vykona┼ą platbu vopred na bankov├ę karty, po ktorej podv├ídzaj├║ z├íkazn├şkov.

Koment├íre a n├ízory pr├şstroje Elektrina Saving Box

Pokia─ż ide o dizajn a ├║─Źinnos┼ą elektriny Saving Box n├ízory na Internete mo┼żno n├íjs┼ą odli┼ín├ę od definit├şvne ÔÇť├ínoÔÇŁ na kategorick├ę ÔÇťnieÔÇŁ. Aby sme pochopili, elektrina Saving Box rozvod, alebo sme v┼íak zvolili niektor├ę skuto─Źn├ę n├ízory ─żud├ş, ktor├ş s├║ obozn├ímen├ş s prvej ruky zariaden├ş. Po pre─Ź├ştan├ş t├Żchto dokumentov, m├┤┼że spotrebite─ż urobi┼ą vlastn├Ż ├║sudok o ekonomickej a urobi┼ą kvalifikovan├ę rozhodnutie o nutnosti jeho obstaranie:

 • ÔÇťMoja pr├íca je pripojen├Ż a Internet. Neust├íle n├írazu do je ├║spora box. Sa rozhodol zisti┼ą, ─Źo sa deje, som i┼íiel do ┼ípecializovan├ęho s├║du. Tam s├║ sk├║sen├ş profesion├íli nap├şsa┼ą, ┼że to je nemo┼żn├ę, aby to fungovalo. Dokonca to sa stalo zauj├şmav├ę, som si k├║pil a za─Źal testovanie. Asi 50% z nich nie je, ale 10% je pr├şstroj pre m┼ła zachr├íni ÔÇť(Igor Vakulin, 32 rokov, Kaliningrad).
 • ÔÇťTo je nezmysel? Nemo┼żno energie l├║─Źa v akt├şvnej transform├ícii a zladi┼ą po┼żadovan├ę stabiliz├ítor nap├Ątia, 3, ktor├í nestoj├ş za penny. Tabu─żky a ┼ít├║di├ş v┼íetky z nich len preto, aby si s hlavami ─żud├ş. To ist├ę l┼żi , never├şm, ┼że ÔÇť(Arnold, Kaluga).
 • ÔÇťK├║pil som elektrisiti vypra┼ą trochu zn├ş┼żi┼ą spotrebu elektrickej energie. Nebude norm├ílne osvetli┼ą gar├í┼że, bude z├íkazn├şk nebude ─Źaka┼ą. A svetla, a zaplati┼ą ve─ża. Aj hospod├írne pribl├ş┼żil, takmer tretina plat bol menej . iba jeden zranen├Ż, pre─Źo v┼íetci ─î├ş┼łania maj├║ nakupova┼ą? Nerobia n├í┼í rusk├Ż pr├şstroj, a nie plati┼ą niekoho? ÔÇŁ (Stepan Ilyich, 49 rokov, Novgorod).
 • ÔÇťVlani pri┼íiel na n├ív┼ítevu otca-in-law, a videl, ┼że Electricity saving box v z├ísuvke hotela. Povedal som mu o odpore a odr├┤d nap├Ątia a vy┼í┼í├şch harmonick├Żch. A vie sa usmieva, to ├íno ├║─Źty ukazuje mi, a tam ka┼żd├Ż mesiac ├║spory za 300 rub─żov, a to napriek skuto─Źnosti, ┼że aj tak ka┼żd├Ż ┼żiarovka zhasne ÔÇť(Michail Konoplev, 40 g. Volokolamsk).
 • ÔÇťK├║pil elektriny Saving Box v kancel├írii, preto┼że oni mali pr├şli┼í ve─ża svetla, aby zaplati┼ą. M├íme star├║ budovu, v zime m├íme ohrieva─Źa hor├║─Źave trochu, ale st├íle 15 po─Ź├şta─Źov, 8 tla─Źiarn├ş, osvetlenie, drobn├ę veci, . Predt├Żm v mesiaci a pol tis├şc kilowatt napadol, a my sme ┼ít├ítni zamestnanci, m├íme ve─ża pe┼łaz├ş nepridel├ş. Raz zriaden├Ż ekonomick├Ż, viac ako 900 kilowatt nikdy nemal. Odpor├║─Źame v┼íetk├Żm svojim priate─żom, na ktor├ę je tento vyn├ílez je lacn├í, vyplat├ş ve─żmi r├Żchlo, iba za dva mesiace ÔÇť(Andrey Ivanov, Saint-Petersburg).

& nbsp;

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *