správy

Electricity saving box – názory, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz

Ukladanie zdroja je veľmi dôležité trend v modernom svete. A či je podporovaný neustálym rastom taríf je úspora energie sa stáva jednoducho nutnosťou. Vážnym realizácia energeticky úsporných technológií je pevný peňazí: zmena všetky svetlá na gazdinú, kúpiť nové chladničky alebo práčka dosť drahé. Ale teraz na internete sa aktívne pohybuje zariadenie pre ukladanie elektrickej energie Elektrina Ukladanie Box. Mali by ste sa na to pozrieť bližšie.

Princíp fungovania ekonomík Elektrina Saving Box

Výrobcovia economices energie Elektrina Saving Box základne princíp zariadenia k dispozícii v ľubovoľnej elektrickej sieti dva typy moci – činného a jalového. Rozdiel medzi týmito druhmi energií sú veľmi dôležité, ale obaja sú neoddeliteľnou súčasťou plnej kapacity:

Zariadenie elektriny Ukladanie Box, v súlade s jeho vývojári, odstúpi od siete, zbytočné reaktívne zložkou. To znižuje celkové zaťaženie siete, čo znižuje spotrebu prúdu. V dôsledku toho, spotrebiče pomocou 30-50% menej energie, takže množstvo pre jeho vrátenie sa stal prijateľnejšie. Zvlášť dobre vidieť účinnosť prístroja v prítomnosti objekte významného indukčnej záťaže.

Inými slovami, úspora je vzhľadom na vykonávanie týchto postupov:

 • včasné absorpcie chladičom a dynamický uvoľnenie v pravý čas jalového výkonu;
 • zníženie strát v prekonanie odporu obvode,
 • eliminácie kolísania sieťového napätia, vyhladzovanie vrcholové zaťaženie;
 • normalizáciu elektropotok a jeho štruktúry, čo znižuje vibrácie a hluk z elektrické prístroje.

V bežnom dome alebo byte sú tiež miniaplikácie, ktoré vytvárajú jalový výkon, môže to byť chladnička, vysávač, sušič vlasov, vrták alebo kuchynský robot. V tomto prípade je monitor počítača alebo TV potrebuje konštantný prúd. Niektorí remeselníci, študovať princíp Elektrina Saving Box, sa snaží robiť s rukami zariadení, ktoré prevádzajú jalovej energie do aktívnej. Napriek skutočnosti, že internet už dlho hostil schematické znázornenie takéhoto zariadenia ďaleko do svojho rozvoja, nikto sa nepohol. Často sa stáva, že pokusy končia s výmenou pult, veľkú pokutou alebo volanie hasičov. Z tohto dôvodu je lepšie veriť odborníkom a kúpiť úspory energie zariadenia Elektrina Saving Box.

Výhody použitia zariadenia Elektrina Saving Box

energeticky úsporných zariadení, Elektrická Saving Box, ako vyplýva z ich mená, bol navrhnutý tak, aby zníženie spotreby elektrickej energie prístrojov v domácnosti. V procese testovania sa ukázalo, ostatné veľmi príjemné pre kupujúcich kvality.

Miera úspor pri použití ekonomizéra je podľa svojich návrhárov, od 30 do 50% v závislosti na konzumácii elektrinu zariadenia:

 • disk, elektrický sporák, varná skladačka, vŕtacie kladivo, vrták – 30%;
 • žiarovky, sendvičovač, kávovar, varná kanvica – 35%;
 • plynový kotol vybavený elektromotorom, chladnička – 40%;
 • mikrovlnná rúra, výhrevné teleso, železo, indukčný sporák, TV – 45%;
 • práčka, sušička, osobné počítač, domáce klimatizácia. – 50%

Je potrebné dávať pozor na kvalitu elektroinštalácie v miestnosti. V prípade, že je stará a sa nezmenil, môže byť ekonomizéra zníži. To je spôsobené tým, že v sovietskych časoch, vysielanie záchvatu je založený na oveľa menší počet elektrických spotrebičov, ako sa používa v súčasnosti. Preto zvýšená ohrevu drôtov s zodpovedajúce dodatočnej toku elektrickej energie.

ďalšie výhody úspory elektrickej energie elektrickej energie Saving Box sú:

 • pokles hladiny škodlivé pre ľudské zdravie žiarenia, ktorý vyžaruje elektrických spotrebičov a elektroinštalácie;
 • predĺženie životnosti svetelných žiaroviek a rôznych spotrebičov pre domácnosť;
 • účasti na procese bleskom a hromozvod;
 • duté bezpečnostné zariadenia.

Ak chcete zakúpiť a nainštalovať Electricity saving box najprínosnejšie na týchto stránkach:

Choďte na webové stránky výrobcu

Technické vlastnosti energosberegeniya

Zariadenie sa predáva v lepenkovej škatuli zelenej a navonok je elegantný plastová škatuľka s kontaktmi pre pripojenie do zásuviek. Forma ekonomický podobné mierne zvýšila počítač “myš”, ktorý má také rozmery: dĺžka – 12 cm, šírka 7 cm, hrúbka 4 cm Hmotnosť zariadenia je 125 g bez obalu, 150g s tesnením. V poli nezabudnite uviesť návod v ruských, ale niekedy tam sú prípady, kedy je obal vložka v angličtine alebo čínštine. Avšak, toto zariadenie je tak jednoduché, že je ťažké odhadnúť, ako ju používať.

Vnútri prípade môžete vidieť, čo je v ekonomizéra:

 • fólie kondenzátor;
 • diódový mostík s 2 odpormi (rezistory);
 • 2 zelená LED dióda;
 • 1 a poistka.

Prístroj pracuje pri pripojení k štandardnému napájania po metra a čo najbližšie k nemu paralelne k záťaži. Žiadne nastavenia, aby sa, nie je potreba, po zapnutí do zásuvky ihneď rozsvieti zelená LED, znamená to, že ekonomický už začal konať. Údržba vyžaduje.

dovolené zaťaženie 5-19 kW, tj. Priemerný byt bude stačiť jedno ekonomík pripojená do štandardného obvodu s napätím 220 wattov. Nemali by ste inštalovať v miestach s vysokou vlhkosťou, ako je bazén, kúpeľňa, sauna. Maximálny obsah vlhkosti odporúča vývojári pre normálnu prevádzku zariadenia na 85%. Výrobca poskytuje jednoročnú záruku na svietidlá, ale jeho zdroj fungovať v normálnych podmienkach nie je menej ako 10 rokov.

Sila prispôsobenia je jej úplná bezpečnosť pre elektrické spotrebiče a elektroinštalácie. Interferencie a integrita reťazca alebo utesniť prístroj nie je pravda. Použitie Savera úplne legálne a nepovedie k problémom s orgánmi dohľadu. Bezpečnosť a kvalita je potvrdená osvedčenie o zhode vydané radom krajín, ktoré predávajú zariadenia, ako sú Rusko, Kazachstan, Ukrajina, Bielorusko, Moldavsko.

Ako kúpiť vzduchu ekonomizéra Elektrina Saving Box

Na internete mnoho návrhov na predaj všetkých druhov Electricity saving box. Musíme si však uvedomiť, že medzi nimi značnú časť falzifikátov neznámych firiem, ktoré kopírujú vzhľad týchto zariadení, ale v skutočnosti nemajú žiadny vplyv.

Aby sa zabránilo osud podvedení podvodníci môžu byť, vrátane všetky potrebné zariadenia na stránkach oficiálneho distribútora, ktorý je v kontakte priamo s výrobcom, bez firemného vankúšiky a ďalšie podvodníkov nákladov. Náklady na ekonomizéra je úplne demokratický a 1690 rubľov.

Mechanizmus nákupu je veľmi jednoduché a transparentné:

 • Klient príde na oficiálnych stránkach distribútora a zadá svoje meno a kontaktné telefónne číslo zvoleného systému Windows.
 • Počas krátkej doby času správca bude volať späť na číslo pre potvrdenie a usporiadanie. Je možné, že budú konzultovať otázky týkajúce sa charakteristík ekonomizéra.
 • Parcel je zaslať poštou a dodaný do týždňa po objednaní.
 • Kupujúci platí za balíček až potom, čo ho dostali. Nie je potrebné sa dostať do pasce bez škrupulí predajcov, ktorí ponúkajú vykonať platbu vopred na bankové karty, po ktorej podvádzajú zákazníkov.

Komentáre a názory prístroje Elektrina Saving Box

Pokiaľ ide o dizajn a účinnosť elektriny Saving Box názory na Internete možno nájsť odlišné od definitívne “áno” na kategorické “nie”. Aby sme pochopili, elektrina Saving Box rozvod, alebo sme však zvolili niektoré skutočné názory ľudí, ktorí sú oboznámení s prvej ruky zariadení. Po prečítaní týchto dokumentov, môže spotrebiteľ urobiť vlastný úsudok o ekonomickej a urobiť kvalifikované rozhodnutie o nutnosti jeho obstaranie:

 • “Moja práca je pripojený a Internet. Neustále nárazu do je úspora box. Sa rozhodol zistiť, čo sa deje, som išiel do špecializovaného súdu. Tam sú skúsení profesionáli napísať, že to je nemožné, aby to fungovalo. Dokonca to sa stalo zaujímavé, som si kúpil a začal testovanie. Asi 50% z nich nie je, ale 10% je prístroj pre mňa zachráni “(Igor Vakulin, 32 rokov, Kaliningrad).
 • “To je nezmysel? Nemožno energie lúča v aktívnej transformácii a zladiť požadované stabilizátor napätia, 3, ktorá nestojí za penny. Tabuľky a štúdií všetky z nich len preto, aby si s hlavami ľudí. To isté lži , neverím, že “(Arnold, Kaluga).
 • “Kúpil som elektrisiti vyprať trochu znížiť spotrebu elektrickej energie. Nebude normálne osvetliť garáže, bude zákazník nebude čakať. A svetla, a zaplatiť veľa. Aj hospodárne priblížil, takmer tretina plat bol menej . iba jeden zranený, prečo všetci Číňania majú nakupovať? Nerobia náš ruský prístroj, a nie platiť niekoho? ” (Stepan Ilyich, 49 rokov, Novgorod).
 • “Vlani prišiel na návštevu otca-in-law, a videl, že Electricity saving box v zásuvke hotela. Povedal som mu o odpore a odrôd napätia a vyšších harmonických. A vie sa usmieva, to áno účty ukazuje mi, a tam každý mesiac úspory za 300 rubľov, a to napriek skutočnosti, že aj tak každý žiarovka zhasne “(Michail Konoplev, 40 g. Volokolamsk).
 • “Kúpil elektriny Saving Box v kancelárii, pretože oni mali príliš veľa svetla, aby zaplatiť. Máme starú budovu, v zime máme ohrievača horúčave trochu, ale stále 15 počítačov, 8 tlačiarní, osvetlenie, drobné veci, . Predtým v mesiaci a pol tisíc kilowatt napadol, a my sme štátni zamestnanci, máme veľa peňazí nepridelí. Raz zriadený ekonomický, viac ako 900 kilowatt nikdy nemal. Odporúčame všetkým svojim priateľom, na ktoré je tento vynález je lacná, vyplatí veľmi rýchlo, iba za dva mesiace “(Andrey Ivanov, Saint-Petersburg).

& nbsp;

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *