Zdravie

Eco Slim – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

, takže budeme mať nového pacienta “Eco slim (štíhla eco lesných plodov)”. Ďalším liekom na chudnutie čarovnou paličkou pre odbúravanie tukov Grail pre diétu po celom svete a … Stop!

Čo sme tak dôrazne, a hneď na začiatku? Možno to nie je tak zlé, ale my sme už dal strach v tebe! Takže nepôjde.

Bone Broad zametanie obvinenia proti nikomu vôbec! Žiadny inzulín, žiadna fruktóza, žiadny tuk, žiadny eko pre slim

V tomto článku sa budeme skúmať zloženie šumivých tabliet ekologicky štíhly, ich cena, učiť sa, ak majú schudnúť, ako sa zloženie a vedľajšie účinky prečítať recenzie skutočných zákazníkov a lekárov. Zavolajte náprotivkami a aká je skutočná cena eko štíhly, ak si to môžu kúpiť v supplementstore, a dať pokyn na použitie doplnku, a reakcie, môžem kúpiť slim do ekologických lekárni!

Popis Eco Slim

Takže máte nové slovo v oblasti chudnutia šumivých tabliet eco štíhle. Podľa ich farebné webové stránky, Eco slim je inovatívny objav vedcov, ktorí nám sľubuje mínus 10-12 libier. za mesiac, sľubujeme, 100% prírodné ingrediencie, ktoré nebudú mať vplyv na srdce a nervový systém.

Opäť platí, že v závislosti od výrobcu, doplnok má vplyv na bod telesného tuku (bez ohľadu na to znamená). A tu začína klam, áno, to je podvod!

Bone široká vo svojom článku Ako spaľovať tuk? už bolo vysvetlené, ale opäť: môžeme pri chudnutí nedotýkajte určitú časť tela. Ak budeme schudnúť – schudnúť úplne. Nemôžete priame spaľovanie tukov, napríklad, boky a zadok, aby sa ho dotknúť.

Pokúste sa vyhodiť balón len v jednom mieste! Žiarovka spálená, bez ohľadu na vaše želanie celok, nie častí. Rovnako tak je nereálne prinútiť telo spaľovať tuk presne tam, kde to najviac bolí. Zvyčajne schudnúť prvý, hrudníka a tváre a potom ďalšie časti – a nie nutne tie, ktoré potrebujú telo najprv zbaví týchto vkladov, ktoré podľa jeho názoru to najmenej nevyhnutnosť

.

Tak mínus 1 bod z 10 na uvedenie do omylu.

Koľko pilulky sú v balení Eco Slim?

V novej balení iba 10 kusov. Niet divu, že predávajúci práve urobil veľmi dotieravý vparivayut kúpiť od 5 kusov, a nie pohŕdať lži, ktoré majú len 5 plechovky predaj možný účinok chudnutie začína až s 2 kusy a samozrejme nemôže byť prerušený V opačnom prípade sa niečo stane, ale nikto nevie čo. Smart CABG po rozhovore s potrebnými znalosťami ľudí, odhalil tajomstvo tejto vytrvalosti je výrobcom prakticky zarába nič z predaja 1 balenie – to je veľa peňazí sa vynakladá na inzerciu, platba v call centrách, falošné názory, atď (a nie na základe klinických štúdií, myslí si). Optimálne pre výrobcov je kúpiť 3 plechovky naraz. Tak si to pamätať.

výrobca Eco Slim

Bielorusko. Prejsť na vydávanie a predaja Eco štíhleho v lekárňach?

Kde si môžete kúpiť Eco Slim?

Rozhodne nie v supplementstore. Iba na miestach, ktoré mraku na internete. Aké sú hlavné ťažké odpovedať, pretože všetci sú si veľmi podobné. Vaša objednávka bude za týždeň.

Ako rozoznať falzifikát od originálu

V žiadnom prípade. Žiadne špecifické samolepky, hologramy alebo znaky doplnku. Ako píšu: Hlavným znakom falšovaniu – rozpadajúce tablety (takzvaný “púder”). No, proste veľmi pohodlné prísť – najprv kúpiť, a potom si uvedomiť, že budete musieť predať údajne falzifikáty! Ale chápeme, prečo sa tak deje. Výrobcovia a tým chrániť pred negatívnymi názormi, len, že odpoveď znie: “Kúpil ste falošný pre ňu nie sme zodpovední” Preukázať svoju chytrosť:

Pozrite sa na ne, oni sú ešte urazil! No, samozrejme, môžete ľahko odstrániť pravdivé negatívne komentáre z World Wide Web. Ale viete, dokonca aj kontrolovať, dobré a skutočné lieky nie vždy pomáhať ľuďom a nie je nič zlého alebo nezvyčajné, ale niečo, čo sme nikdy nevideli, že farmaceutické firmy ponáhľal na všetkých miestach a požadoval, aby sa odstránili názory ľudí, krik, že ‘ re klame. Stále mínus 1 bod.

Koľko je to Eco Slim?

A tu je veľmi zaujímavá situácia. Zistili sme ponuky z inej, ale súdiac podľa recenzie a fotky, tvorcovia sú neúprimné o cene.

Ale skutočný názor, ktorý je, že človek zaplatí. na balenie. V komentároch, samozrejme, okamžite bežal spoločnosť a začal kričať, že je falošný:

Ako dlho je celý kurz?

To nie je jasné. Zdá sa, že na tom, koľko trpezlivosti a dostatok peňazí

Kontraindikácie

Návod a spôsob použitia Eco Slim

Tak, ako sa ekologicky štíhla? Neexistuje nič zložité: je potrebné vypiť aspoň rozpustí v 200 ml vody, 1 tableta denne počas jedla alebo po jedle (aj keď v niektorých miestach, sme sa stretli s informáciami, ktoré môžu byť až 3 krát za deň) P>

súdiac podľa recenzie, rozpustenie tabliet zle, až 5 minút a zanecháva zvyšok, ktorý pre rozpustné doplnky označuje priemerné Kach-vo výrobky. Čo ochutnať skutočnú Eco štíhly? Povedzme, že je kyselina askorbová, niektorí hovoria, že je “himonya” chuť.

dôkladné analýzy analýzy zloženia vedľajšie účinky Eco Slim

Skladba má nasledujúce údaje na webových stránkach: “vyvinuté na základe vitamínov skupiny B, ktoré podporujú rozpis tuky (Áno, všetky veľké písmená), kofeín, guarana extrakt, kyselina jantárová, chitosan, extrakt z Coleus forskolii , riasy extrakt Fucus, L-karnitín.

No, nič neobvyklé, každý druhý dodatok k zlepšeniu zdravotného stavu v rovnakom zložení. Ale poďme zostať v pohode a analyzovať všetko detailne:

 1. Taurín 480 mg. Je esenciálna aminokyselina, ktorá dostávame každý deň z mäsa, rýb a mliečnych výrobkov. To nie je zapojený do procesu tvorby proteínu, ale je dôležitou zložkou v tkanivách rôznych systémov, najmä nervových. V skutočnosti to pomáha mierne znižovať hladinu cukru a cholesterolu v krvi, znižuje únavu, letargia, pocit slabosti, podráždenosť emocionálne preťaženie. Na dávkovanie, v ktorom je taurín prezentované v ekologickej tenký, že sa zvyčajne používa na liečbu cukrovky, kardiovaskulárne ochorenia a other.Slimming a športové účely, zvyčajne používajú dávky do 1000 mg. účinnej látky. Dôkladne sme kopali do výskumu taurínu a športu, spolu s chudnutie a zistil nasledujúce: beda, všetci dávajú rôzne pohľady. Zďaleka je známe, že taurín je užitočné pre zdravie ľudí, ktorí trpia srdcovým ochorením, problémy, zápalových ochorení, neurologických porúch a pre tých, ktorí sa na riziko vzniku mŕtvice, cukrovka, ochorenia obličiek, rakovinu a ďalšie choroby. Ale zverejnila správy o zvýšení výkonu pri použití taurín zostáva controversial.But celkovo sme nič zlé proti taurínu nemajú žiadne nároky proti nemu.
 2. jantárovej kyseliny, 100 mg. Naše telo samo o sebe môže produkovať to – asi 200 gr. za deň, to je, koľko potrebuje na podporu svojich životných cyklov. To tiež obsahuje takmer všetky kvasené nápoje, ako sú fermentovaných mliečnych nápojov, vína a piva, syrov, raž produkty, pivovarské kvasnice, ustrice, nezrelých egrešov a hrozna, šťavy z cukrovej repy, červeného a čiernych ríbezlí, špargľa, Yam, nakladanú zeleninou a ovocie atď zdravý, jesť normálne a nie zažíva vysokej záťažové osoba v podstate prakticky žiadny nedostatok. Ale pod vplyvom nepriaznivých podmienok (stres, ťažká fyzická práca), zvyšuje spotrebu kyseliny jantárovej, a tam je deficit. Potom, možno, to dáva zmysel, aby to v Prílohe form.So, ódou na kyseliny jantárovej z internetu: “stimuluje energie v tkanivách bez následného negatívne účinky, pomáha znižovať hladinu cholesterolu, zvyšuje bunkovú respiráciu, zrýchľuje prietok krvi a robí to viac intenzívne, znižuje účinky žiarenia, zabraňuje vzniku nádorov, má protizápalový účinok, a to najmä v “ženských” chorôb a chorôb mochevyvodjashie systému. antidepresívum, pomáha vysporiadať sa s hnevom, strachov a negatívnych emócií. ” Úprimne povedané, my sme vždy prekvapený takým hodnotením akéhokoľvek príplatku. A liečia rakovinu, a znižuje hladinu cholesterolu, a chronickej cystitídy od svojich behov (ktorý, mimochodom, možno len ťažko vyliečiť). Náš názor je, že ak kyselina jantárová bol liek, je to, že chorí ľudia na Zemi by mal remained.If ste na diéte – v tomto prípade kyselina jantárová pomôže trochu rýchlejšie zbaviť sa nahromadeného telesného tuku. A budete sa cítiť viac energie. No, všetko. A mimochodom, doplnky na chudnutie je zvyčajne až do 1 Gy. Je bezpečná dávka 600 mg. Všeobecne platí, že podľa nášho názoru, že by bolo možné, aby ju a ďalšie, asi 400 gr. – kyselina jantárová je veľmi lacné, osobne by som to videl v obchode za 17 rubľov blister.Why takmer všetky dostupné na internete pre “kyselina jantárová” štúdie sú spojené s chronickými alkoholikmi & nbsp; Ale je to veľmi dráždi žalúdok spôsobuje pálenie záhy a zvyšuje tlak. – to by malo byť považované
 3. Kofeín, 48,4 gr. O kofeínu každý pozná len poznámka jeden fakt: dávkovanie je veľmi malý, ako v instantnej kávy, a to napriek skutočnosti, že zdravých dospelých môže spotrebovať až 400 miligramov kofeínu denne. Podľa nášho názoru bolo možné pridať aspoň 150 mg.
 4. inositol, 24 ml. Je vitamín B8, ktorý zvyšuje účinky kofeínu a taurínu na fyzickú a duševnú výkonnosť, čo v konečnom dôsledku prináša silný povzbudzujúci účinok. V priebehu celého dňa zdravých dospelých potrebovať viac ako 2 gramy. Nezabúdajme, že to je látka produkovaná v tele, takže je dostatočné na získanie asi 0,5-1 Gy. z potravín alebo liekov.
 5. vitamíny skupiny B. dobre, nepochybne, sú užitočné a potrebné pre organizmus: zvýšia výkonnosť, do akej miery sú antidepresíva. Ale my sme si všimli, ako je ich úloha sa preceňuje v oblasti chudnutia. Tieto vitamíny vplyv chudnutie len sprostredkovane, nepriamo: zdvihnúť náladu, pomôže lepšie stráviteľné bielkoviny a fats.We tiež chcú zdôrazniť, že tento dodatok je len mikroskopické Dazu vitamíny! Porovnávať odporúčania. Priemerná denná požiadavka na najdôležitejšie zástupcovia skupiny b: Vitamín B1: 1,2-1,4 mg Vitamín B2: 1,5-3,0 mg. Vitamín B3: 5-10 mg. Vitamín B6: 2,0-2,2 mg vitamínu B9: 0,2-0,5 mg. Vitamín B12: 2-5 mg
 6. OL>.

  Hmm, kde je riasy? Vidíme, že zloženie EcoSlim neobsahuje žiadnu prírodné lesné plody, pretože neexistuje chitosan, extrakt z Coleus forskohlii, riasy Fucus a L-karnitín (ktorý nepracuje spaľovače na chudnutie: druhy, účinnosť, vedľajšie účinky. thermogenics. L karnitín. Lipo-6. ), čo sa aktívne niektorého z internetových obchodov. Mínus 2 body pre ležanie a slabý pre chudnutie časti.

  a vysvetlí nám hlúpa, ako tieto nápisy galleryroot so zložením týchto tabliet?

  Záver: je kompozícia v podstate normálne, ale dávka je malý – to je len najbežnejšie vitamíny a pár energetických nápojov. Vyvstáva Logická otázka, akú tieto šumivé tablety by mali zabezpečiť, chudnutie? Nie je to stojí za to peniaze a nedáva rovnaký účinok, ako som sľúbil. Maximálna dostanete: to bude ľahšie sa dostať až do rána (ešte robia, v skutočnosti sa zdá, že piť silnú kávu), no, možno dokonca nálada zlepšila. Žiadny úbytok na váhe, zvlášť na 12 kg za mesiac nebude 100%, pokiaľ nebude sedieť na nízkokalorická diéta a cvičenie.

  Analog a jej reálna hodnota v lekárňach Eco Slim

  Čo nahradiť doplnok pre chudnutie a aká bude cena, ak si kúpite v lekárni?

  Naša voľba : my nemajú ani poradia hotových potravinových doplnkov – to bude lacnejšie robiť to sami. Kúpiť v lekárni najbežnejší vitamín B komplex (200 str., Pozrite sa, ako lacné sú 49 lacné vitamíny účinný doplnok pre zdravie celej rodiny , nie je potrebné byť vylepší lekárnici typ momente najlepšiu, a jeden tisíc na 1500 len spôsobí, že lietať: to všetko je nezmysel, brať lacné a nie “sumlevayus”), záznam kyseliny jantárovej (17 p), kofeín tabliet (90 p) a všetky .. Bez taurínu viac než možné robiť, nie sme pripravení ju odporučiť zdravých ľudí, takých výsledkov, kedy pochybné výskumu. Takže, koľko je podobný analóg eco slim vo farmácii :. Asi 300 rubľov

  Možno upraviť dávka, ale pripomenúť jemne a opatrne: strata hmotnosti nie je konkrétne ovplyvnený. Kúpiť lepší doplnkov na tomto zozname – vitamínov a doplnkov pre chudnutie v rozmedzí od 100 rubľov: top 16, ktorý by mal byť v každom . Nechceme schovávať, je to len veľkým požehnaním, nie spaľovačov tukov. Ale úprimne

  Názor lekárov Eco Slim

  Tento súhrn doplnkom certifikovaných lekárov slabých vitamíny pre “Shine oko”. V predaji sú oveľa silnejšie stravy za zníženú cenu. Okrem toho, chcem vám pripomenúť, že vždy existuje možnosť získať vedľajšie účinky, takže nebuďte leniví ísť k terapeutovi a opýtať sa ho!

  Závery a zloženie taurínu a kyseliny jantárovej je zaujímavá vec, ale očakávať, že budú predovšetkým efekt nestojí za to, že pravdepodobne je placebo. Ak chcete byť úprimný, je situácia ako vtip: účinnosť 50%, alebo že to pomôže, alebo nie. Kofeín sa obra možno len ťažko pripísať o “diétnych výrobkov”, pretože 600 mg kofeínu denne môže zvýšiť celkovú spotrebu energie asi o 100 kalórií. Kofeín má aj ďalšie výhody: stimulácia zvyšuje mobilizáciu a spaľovanie tuku (ak je prijatá pred cvičením) k potlačeniu chuti do jedla a zvýšenie non-vzdelávacia činnosť (tu je všetko veľmi individuálne, takže sa spoliehajú na neho)

  .

  Vitamíny výrobný podnik “100% doplnky spaľovanie tukov” jednoducho zbožňujú: prezentovať ich ako nejakú zázračnú látku, ktorá urýchľuje látkovú výmenu. Tieto vitamíny môžu skutočne pomôcť s trávením, ale nebude to mať vplyv na rýchlosť metabolizmu. Ak sa ľudia všimnúť, pozitívne zmeny, celú vec iba vo zdravšie stravy a aktívnejší životný štýl a nie následky potravinárskych prídavných látok. Samozrejme, že je prínosom v týchto vitamínov, ale snaží schudnúť iba pomocou prísad bez zmeny napájania alebo vstupu do svojho plánu pohybovej aktivity, nebude fungovať.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *