Chocolate Slim – názory, komentáre, cena,

[Total:    Average: /5]

Chocolate Slim je produkt, ktorý je umiestnený ako prostriedok pre rýchle chudnutie a priviesť telo v tóne. “Ale čokoláda nie je diéta produkt” – objekt a čitateľ bude úplne v poriadku. Ale skutočná čokoláda (ktorý obsahuje veľké množstvo tuku a cukru) Chocolate Slim. Skladá sa z pomerne diétne zložky.

To sľubuje, že nás nové?

Podľa reklamu, Chocolate slim ponúka nasledujúce užitočné vlastnosti.

Vlastnosti Chocolate Slim

 • Znižuje chuť do jedla
 • Urýchľuje metabolizmus
 • podporuje chudnutie
 • čistí pokožku
 • Tóny a posilňuje
 • Znižuje cukru chute

Ako to funguje oznámi nám zloženie tohto dodatku k chudnutiu. Nemá škodlivý cukru alebo tuku. Ale tam sú uznané výrobky v boji proti obezite.

Chocolate Slim výrobky pre chudnutie vám umožní mať chuť na čokoládu a schudnúť.

Zloženie Chocolate Slim

 • Goji bobule – senzačný liek na chudnutie. Tieto plody obsahujú 21 minerálne látky, vitamíny, 6 18 aminokyselín. Sú to len zásobárňou užitočných látok do tela. Okrem boja proti tuku, Goji zlepšuje zrak a spánok.
 • zelená kávové zrná je silný antioxidant, zdrojom kyseliny chlorogenové. Zelená káva potláča chuť do jedla, pôsobí ako energetický nápoj a prírodné diuretikum.
 • Acai berry – je ďalším prirodzeným zdrojom antioxidantov. Majú vysokú výživovú hodnotu, obsahujú mnoho živín, ktoré zlepšujú metabolizmus, napríklad cyanidin.
 • Chia semená – obľúbený “super” (super-food) celebrity. Chia semená majú vlastnosti absorbovať tekutinu, do 12-násobku svojho objemu. Čo je dobré pre chudnutie? Skutočnosť, že absorbuje vlhkosť a opuch v žalúdku, že nasýtiť a kompletne pripraviť vás o hlade! Okrem Chia mať kompletné zloženie aminokyselín a obsahujú celý rad vitamínov.
 • Extrakt leskokôrka lesklá – znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje funkciu celého organizmu, normalizuje metabolizmus tukov
 • .

 • prírodné kakao mu dáva čokoládovou príchuť tohto kokteilu. Ale kakao samo o sebe je diétny produkt, kalórií čokolády pridáva tuk a cukor, ktorý obsahuje, ale ktorý je v Chocolate Slim. Cocoa podporuje tiež oxidáciu tukov, posilňuje imunitný systém, zlepšuje tvorbu dopamínu a serotonínu (hormóny šťastia) .

Kde kúpiť Chocolate Slim

Môžete kúpiť Čokoláda štíhly pomocou tlačidiel poskytnutých výrobcom. Dodávka sa vykonáva poštou alebo kuriérskou službou, v Rusku, na Ukrajine, v Arménsku, Bielorusku, Gruzínsku, Kazachstane, Moldavsku, Uzbekistanu. Zaplatenie tovar po príjme, tresky. Môžete si objednať produkt, len uvedenie svoje telefónne číslo a meno. Vás bude kontaktovať operátor na telefóne, aby objasnila podrobnosti objednávky.

Predám Chocolate Slim

 1. Chocolate Slim cena v Rusku – 590 R + poštovné
 2. Chocolate Slim cena Arménsko – Arménsky dram 7 524 + poštovné
 3. Náklady na Chocolate Slim v Bielorusku – 35 Bel. R + doprava
 4. Cena Chocolate Slim v gruzínske lari 60 + poštovné
 5. Náklady na Chocolate Slim až Kazachstane tenge 4990 + poštovné
 6. Cena Chocolate Slim produktov v Moldavsku – LEU 399 + poštovné
 7. Chocolate Slim cena na Ukrajine – Sk 299 + poštovné
 8. Náklady Chocolate Slim produktov v Uzbekistane – 99000 suma + poštovné
 9. OL>

  (Pozor!) V prípade, že položka, ktorú objednávku s týmto tlačidlom, to si kúpiť na internetových stránkach výrobcu chokolate-slims.com. Podávanie jhealth.ru irelevantné k tomuto výrobku. Sme informačné webové stránky. Všetky spätnú väzbu a sťažnosti by mali byť smerované na chokolate-slims.com. Em>

  Kontraindikácie a nežiaduce vlastnosti

  Tento produkt neobsahuje žiadne GMO, farbivá a konzervačné látky, a preto dobre tolerované. Pri použití v odporúčaných dávkach, nežiaduce účinky zvyčajne nevyskytujú. Ak prekročíte dávkovanie možné podráždený žalúdok. Chocolate Slim kontraindikovaný u:

  1. Tehotenstvo a dojčenie
  2. Diabetes
  3. Individuálne neznášanlivosť niektorého z dielov

  Ako Čokoláda štíhly?

  Nástroj je vo forme prášku. Varí v pohári v pomere – lyžicu produktu v pohári vody. Pridajte med alebo cukor, pretože cieľom je strata hmotnosti. Používané namiesto jedného z jedla alebo medzi jedlami, trikrát denne.

  Vzhľadom k prítomnosti kofeínu v čokoláde slim-e, odporúča sa používať najneskôr 5 hodín pred spaním, inak výbuch energie nepôjde spať. Pre lepší účinok sa odporúča ľahké stravy alebo minimálna fyzickej aktivity (napr. Pri chôdzi).

  Photo Chocolate Slim

  Dávame vám fotky z nástrojov pre chudnutie, aby sa zabránilo podvodom. Úradne overený výrobok vyzerá presne ako na obrázku:

  Chocolate Slim v balíčku.

  Varí čokoládový nápoj do pohára.

  Záver
  Ak počúvate vyhlásenie výrobcu, tento úbytok hmotnosti výrobku je úplne zázračný. Aká je realita? To možno nájsť len kontrolou Chocolate Slim pre seba. V žiadnom prípade si nemyslím, že čokoláda, rovnako ako akýkoľvek iný nástroj, vám pomôže schudnúť, ak budete jesť u McDonalds alebo usporiadať súťaž, kto zje viac koláča. Primeraná strava je základom každého efektívneho chudnutia a akéhokoľvek dodatku navrhnutý tak, aby tento proces urýchliť.

About Paulína Turošíká 427 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*