Krása

Bluronica – názory, komentáre, cena,

Redakcia nášho portálu je pozorný k novinkám na trhu s kozmetickými prostriedkami, a preto upozornil na aktívny inzerát na internete, “komplex kyseliny hyalurónovej”, ktorá spôsobila rozruch u žien ako účinný liek na vrásky a pre omladenie pleti.

Predávajúci umiestnil svoj produkt ako “profesionálneho kozmetického prípravku s aktívnymi vlastnosťami proti starnutiu pre osoby staršie 30 rokov.” Hlavným produktom je “Gél Bluronica kyselinu a kolagén”, čo často je tiež nazývaný “Gél aktivátor Hyaluron” .A sérum ide napríklad zvýšiť účinok gélu.

  • zreteľne vyhladzuje vrásky,
  • opravuje tvár obrys,
  • vyrovnáva pleť,
  • odstraňuje pigmentácie
  • bráni nedostatok kolagénu,
  • obnovuje starnúcu pleť
  • vyhladzuje jazvy.

Bluronica: Analýza zloženie

Gél aktivátor Bluronica obsahuje, ako je uvedené u predajcu, nielen kyselina hyaluronová, kolagén, ale amarantové oleja a vitamín komplexu. Bez ohľadu na to, ako sme sa snažili, nemohli sme nájsť nikde podrobné zloženie ingrediencií -. Co, v akom pomere, koncentrácia, ktorá obsahuje aktivačný gél s kyselinou hyalurónovou

Predávajúci sa uvádza iba “aktívne” zložky, ktoré sú nevyhnutné pre reklamné produkty. Kompletná štruktúra je skryté a neprístupné pre spotrebiteľov. Chcete sa vyjadriť k obsahu aspoň z uvedených zložiek:

  • Kyselina hyalurónová (HA) vo forme pravidlá by mali stimulovať funkciu fibroblastov, ktoré syntetizujú kolagén a elastín. Ale skutočnosť, že jej účinná koncentrácia v prostriedku by mala byť 0,5 až 1,5 percenta. Bluronica neobsahuje informácie o koncentrácii akýchkoľvek prísad. Druhým dôležitým bodom je veľkosť molekúl hyalurónovej. Faktom je, že na funkciu fibroblastov a produkcia kolagénu ovplyvňuje iba nízkomolekulárnych kyselinu hyalurónovú – s molekulami veľkosti od 50.000 do 130.000 daltonov. Okrem toho je veľkosť molekúl preniká cez kožu. Bežný molekula ha majú veľa 25.000.000 daltonov, a výrobca kvalitné špeciálne technológie rozobrať tieto veľké molekuly na menšie fragmenty. Kvalitné certifikované výrobky s ha – existuje približne 2500 až 5000 rubľov. Je nepravdepodobné, že budete prekvapení, že výrobca gélového produktu aktivátora Hyaluron -. Neprístupné nielen koncentrácia HC, ale aj molekulovú hmotnosť kyseliny hyalurónovej v zložení oboch produktov Hyaluron komplexu
  • molekuly kolagénu kolagén je tiež veľmi veľké molekuly, a preto nie sú schopné preniknúť kožou. Preto vysoká výrobcovia kvalitné použiť technológiu hydrolýzy molekúl kolagénu na menšie fragmenty, ktoré sú schopné preniknúť kožou. V tomto prípade musí výrobca hovorí, že o obsahu hydrolyzovaného kolagénu. Otázkou je, čo je kolagén hyaluronová univerzálny gél aktivátor je pravdepodobne rečnícka.

Dôležité: , ale to nie je všetko … Problém je v tom, že ani hydrolyzovaný kolagén, ani obsah kyseliny hyalurónovej v generálnym, nemôžeme znížiť hĺbku vrások, ani vstrebávanie zjazveniu. Všetko je to len možné. Jediné vonkajšie prostriedkom vrások, ktorého účinok je preukázaný v štúdiách, že prostriedky na základe aktuálnych retinoidov (napríklad vo forme krému Retina-A).

Výskum o najúčinnejší prostriedok jaziev ukázalo, že tieto prostriedky možno iba znížiť riziko ich vzdelanie, a to len v prípade, že použitie týchto prostriedkov ako preventívnej údržby, teda bezprostredne po vyliečení poškodenie kože. Keď už boli jazva, ani testovaná séra (napríklad gél “Dermatix”) -, nie sú príliš účinné

Alarmujúce kontraindikácie Bluronica

Zvyčajne sa prostriedky s kyselinou hyalurónovou pre vonkajšie použitie nemajú žiadne kontraindikácie a vedľajšie účinky. Takže veľmi obavy existujúcich kontraindikácií, ako vydané predávajúcim a bezpochyby vďaka zloženiu, ktoré nie sú popísané …

Kontraindikácie použitie Gél aktivátora Bluronica -.
→ tehotenstva
→ dojčenia,
→ vek 25

Gél Bluronica kyselina a kolagén: názory

Na webových stránkach výrobcu na stanovísk “dermatológ, kozmetička najvyššej kategórie”, ktoré sľubujú intenzívne kožu zdvíhanie, rýchlu regeneráciu starých buniek, vyhladenie hlboké vrásky, znižuje zjazvenie a jazvy Všeobecne … výrobca jasne urobil neváhal previesť takmer všetky problémy modernej kozmetológie, riešiť niektoré z nich sa nepodarilo nikoho, dokonca najvážnejšia európsky výrobca.

Výrobca a on-line predajcov starostlivo vyhnúť tieto otázky –

Predám tento zázrak sérum môže byť iba on-line iba po dobu jedného dôvodu – tento produkt nie je osvedčenie, nie je ani sérum dokonca ani Bud. Tak on distribuovaný nelegálne a iba prostredníctvom internetu. Výrobok je určite vykonané buď v Číne, ale pravdepodobne v pivniciach predmestí.

Čo sa týka gélové hyalurónovej kyseliny Bluronica a kolagén – sa nepodarilo nájsť aj kontaktné informácie výrobca ani jeho pridružené predávajúci. Cez nedostatok dôležitých informácií, reklama na webových stránkach, je veľmi pekne zdobené názory zákazníkov.

Názory zákazníkov na internetových stránkach predávajúceho – Bluronica

Bluronica – Názory na internetových stránkach predávajúceho, ako každá reklama, je striktne pozitívne a nadšený, ale nie bez chýb:

Je jasné, že inzerent a sám predávajúci snaží o svojom výrobku Bluronica univerzálny gél aktivátor písať názory folk jednoduchým jazykom, čo vyvoláva dojem relevantnosti a účinnosti hyalurónovej komplexu. Avšak, gél aktivátor Hyaluron -. Kanál nebol nájdený, ako predávajúci, zdá sa, že starostlivo odstraňuje je z jeho stránok zo zrejmých dôvodov

Bluronica cena: kde kúpiť

Majte na pamäti, že Bluronica je cena je pomerne vysoká, a to 2 product. To znamená, že gél aktivátor, kyselina hyalurónová a kolagén je možné zakúpiť iba spolu s intenzívnym sérom, a to iba na webových stránkach “komplex hyalurónovej kyseliny”.

Pre 2 fľaše 30 ml cena bude … s trvalým sezónne zľavy.

& nbsp;

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *