Krása

Bluronica ÔÇô n├ízory, koment├íre, cena,

Redakcia n├í┼ího port├ílu je pozorn├Ż k novink├ím na trhu s kozmetick├Żmi prostriedkami, a preto upozornil na akt├şvny inzer├ít na internete, ÔÇťkomplex kyseliny hyalur├│novejÔÇŁ, ktor├í sp├┤sobila rozruch u ┼żien ako ├║─Źinn├Ż liek na vr├ísky a pre omladenie pleti.

Pred├ívaj├║ci umiestnil svoj produkt ako ÔÇťprofesion├ílneho kozmetick├ęho pr├şpravku s akt├şvnymi vlastnos┼ąami proti starnutiu pre osoby star┼íie 30 rokov.ÔÇŁ Hlavn├Żm produktom je ÔÇťG├ęl Bluronica kyselinu a kolag├ęnÔÇŁ, ─Źo ─Źasto je tie┼ż naz├Żvan├Ż ÔÇťG├ęl aktiv├ítor HyaluronÔÇŁ .A s├ęrum ide napr├şklad zv├Ż┼íi┼ą ├║─Źinok g├ęlu.

  • zrete─żne vyhladzuje vr├ísky,
  • opravuje tv├ír obrys,
  • vyrovn├íva ple┼ą,
  • odstra┼łuje pigment├ície
  • br├íni nedostatok kolag├ęnu,
  • obnovuje starn├║cu ple┼ą
  • vyhladzuje jazvy.

Bluronica: Anal├Żza zlo┼żenie

G├ęl aktiv├ítor Bluronica obsahuje, ako je uveden├ę u predajcu, nielen kyselina hyaluronov├í, kolag├ęn, ale amarantov├ę oleja a vitam├şn komplexu. Bez oh─żadu na to, ako sme sa sna┼żili, nemohli sme n├íjs┼ą nikde podrobn├ę zlo┼żenie ingredienci├ş -. Co, v akom pomere, koncentr├ícia, ktor├í obsahuje aktiva─Źn├Ż g├ęl s kyselinou hyalur├│novou

Pred├ívaj├║ci sa uv├ídza iba ÔÇťakt├şvneÔÇŁ zlo┼żky, ktor├ę s├║ nevyhnutn├ę pre reklamn├ę produkty. Kompletn├í ┼ítrukt├║ra je skryt├ę a nepr├şstupn├ę pre spotrebite─żov. Chcete sa vyjadri┼ą k obsahu aspo┼ł z uveden├Żch zlo┼żiek:

  • Kyselina hyalur├│nov├í (HA) vo forme pravidl├í by mali stimulova┼ą funkciu fibroblastov, ktor├ę syntetizuj├║ kolag├ęn a elast├şn. Ale skuto─Źnos┼ą, ┼że jej ├║─Źinn├í koncentr├ícia v prostriedku by mala by┼ą 0,5 a┼ż 1,5 percenta. Bluronica neobsahuje inform├ície o koncentr├ícii ak├Żchko─żvek pr├şsad. Druh├Żm d├┤le┼żit├Żm bodom je ve─żkos┼ą molek├║l hyalur├│novej. Faktom je, ┼że na funkciu fibroblastov a produkcia kolag├ęnu ovplyv┼łuje iba n├şzkomolekul├írnych kyselinu hyalur├│nov├║ ÔÇô s molekulami ve─żkosti od 50.000 do 130.000 daltonov. Okrem toho je ve─żkos┼ą molek├║l prenik├í cez ko┼żu. Be┼żn├Ż molekula ha maj├║ ve─ża 25.000.000 daltonov, a v├Żrobca kvalitn├ę ┼ípeci├ílne technol├│gie rozobra┼ą tieto ve─żk├ę molekuly na men┼íie fragmenty. Kvalitn├ę certifikovan├ę v├Żrobky s ha ÔÇô existuje pribli┼żne 2500 a┼ż 5000 rub─żov. Je nepravdepodobn├ę, ┼że budete prekvapen├ş, ┼że v├Żrobca g├ęlov├ęho produktu aktiv├ítora Hyaluron -. Nepr├şstupn├ę nielen koncentr├ícia HC, ale aj molekulov├║ hmotnos┼ą kyseliny hyalur├│novej v zlo┼żen├ş oboch produktov Hyaluron komplexu
  • molekuly kolag├ęnu kolag├ęn je tie┼ż ve─żmi ve─żk├ę molekuly, a preto nie s├║ schopn├ę prenikn├║┼ą ko┼żou. Preto vysok├í v├Żrobcovia kvalitn├ę pou┼żi┼ą technol├│giu hydrol├Żzy molek├║l kolag├ęnu na men┼íie fragmenty, ktor├ę s├║ schopn├ę prenikn├║┼ą ko┼żou. V tomto pr├şpade mus├ş v├Żrobca hovor├ş, ┼że o obsahu hydrolyzovan├ęho kolag├ęnu. Ot├ízkou je, ─Źo je kolag├ęn hyaluronov├í univerz├ílny g├ęl aktiv├ítor je pravdepodobne re─Źn├şcka.

D├┤le┼żit├ę: , ale to nie je v┼íetko ÔÇŽ Probl├ęm je v tom, ┼że ani hydrolyzovan├Ż kolag├ęn, ani obsah kyseliny hyalur├│novej v gener├ílnym, nem├┤┼żeme zn├ş┼żi┼ą h─║bku vr├ísok, ani vstreb├ívanie zjazveniu. V┼íetko je to len mo┼żn├ę. Jedin├ę vonkaj┼íie prostriedkom vr├ísok, ktor├ęho ├║─Źinok je preuk├ízan├Ż v ┼ít├║di├ích, ┼że prostriedky na z├íklade aktu├ílnych retinoidov (napr├şklad vo forme kr├ęmu Retina-A).

V├Żskum o naj├║─Źinnej┼í├ş prostriedok jaziev uk├ízalo, ┼że tieto prostriedky mo┼żno iba zn├ş┼żi┼ą riziko ich vzdelanie, a to len v pr├şpade, ┼że pou┼żitie t├Żchto prostriedkov ako prevent├şvnej ├║dr┼żby, teda bezprostredne po vylie─Źen├ş po┼íkodenie ko┼że. Ke─Ć u┼ż boli jazva, ani testovan├í s├ęra (napr├şklad g├ęl ÔÇťDermatixÔÇŁ) -, nie s├║ pr├şli┼í ├║─Źinn├ę

Alarmujúce kontraindikácie Bluronica

Zvy─Źajne sa prostriedky s kyselinou hyalur├│novou pre vonkaj┼íie pou┼żitie nemaj├║ ┼żiadne kontraindik├ície a ved─żaj┼íie ├║─Źinky. Tak┼że ve─żmi obavy existuj├║cich kontraindik├íci├ş, ako vydan├ę pred├ívaj├║cim a bezpochyby v─Ćaka zlo┼żeniu, ktor├ę nie s├║ pop├şsan├ę ÔÇŽ

Kontraindik├ície pou┼żitie G├ęl aktiv├ítora Bluronica -.
Ôćĺ tehotenstva
Ôćĺ doj─Źenia,
Ôćĺ vek 25

G├ęl Bluronica kyselina a kolag├ęn: n├ízory

Na webov├Żch str├ínkach v├Żrobcu na stanov├şsk ÔÇťdermatol├│g, kozmeti─Źka najvy┼í┼íej kateg├│rieÔÇŁ, ktor├ę s─żubuj├║ intenz├şvne ko┼żu zdv├şhanie, r├Żchlu regener├íciu star├Żch buniek, vyhladenie hlbok├ę vr├ísky, zni┼żuje zjazvenie a jazvy V┼íeobecne ÔÇŽ v├Żrobca jasne urobil nev├íhal previes┼ą takmer v┼íetky probl├ęmy modernej kozmetol├│gie, rie┼íi┼ą niektor├ę z nich sa nepodarilo nikoho, dokonca najv├í┼żnej┼íia eur├│psky v├Żrobca.

V├Żrobca a on-line predajcov starostlivo vyhn├║┼ą tieto ot├ízky ÔÇô

Pred├ím tento z├ízrak s├ęrum m├┤┼że by┼ą iba on-line iba po dobu jedn├ęho d├┤vodu ÔÇô tento produkt nie je osved─Źenie, nie je ani s├ęrum dokonca ani Bud. Tak on distribuovan├Ż neleg├ílne a iba prostredn├şctvom internetu. V├Żrobok je ur─Źite vykonan├ę bu─Ć v ─î├şne, ale pravdepodobne v pivniciach predmest├ş.

─îo sa t├Żka g├ęlov├ę hyalur├│novej kyseliny Bluronica a kolag├ęn ÔÇô sa nepodarilo n├íjs┼ą aj kontaktn├ę inform├ície v├Żrobca ani jeho pridru┼żen├ę pred├ívaj├║ci. Cez nedostatok d├┤le┼żit├Żch inform├íci├ş, reklama na webov├Żch str├ínkach, je ve─żmi pekne zdoben├ę n├ízory z├íkazn├şkov.

N├ízory z├íkazn├şkov na internetov├Żch str├ínkach pred├ívaj├║ceho ÔÇô Bluronica

Bluronica ÔÇô N├ízory na internetov├Żch str├ínkach pred├ívaj├║ceho, ako ka┼żd├í reklama, je striktne pozit├şvne a nad┼íen├Ż, ale nie bez ch├Żb:

Je jasn├ę, ┼że inzerent a s├ím pred├ívaj├║ci sna┼ż├ş o svojom v├Żrobku Bluronica univerz├ílny g├ęl aktiv├ítor p├şsa┼ą n├ízory folk jednoduch├Żm jazykom, ─Źo vyvol├íva dojem relevantnosti a ├║─Źinnosti hyalur├│novej komplexu. Av┼íak, g├ęl aktiv├ítor Hyaluron -. Kan├íl nebol n├íjden├Ż, ako pred├ívaj├║ci, zd├í sa, ┼że starostlivo odstra┼łuje je z jeho str├ínok zo zrejm├Żch d├┤vodov

Bluronica cena: kde k├║pi┼ą

Majte na pam├Ąti, ┼że Bluronica je cena je pomerne vysok├í, a to 2 product. To znamen├í, ┼że g├ęl aktiv├ítor, kyselina hyalur├│nov├í a kolag├ęn je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą iba spolu s intenz├şvnym s├ęrom, a to iba na webov├Żch str├ínkach ÔÇťkomplex hyalur├│novej kyselinyÔÇŁ.

Pre 2 f─ża┼íe 30 ml cena bude ÔÇŽ s trval├Żm sez├│nne z─żavy.

& nbsp;

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *