Bliss Hair – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

[Total:    Average: /5]

& nbsp;

je krásna a svieža vlasy nie je vždy dostať z prírody. Pre každého, kto sníva o silných a lesklé kadere, bol vyvinutý maska ​​Bliss Khair domácich systémoch. Kombinácia najnovších technológií v oblasti kozmetiky a osvedčené východnej recepty na inovatívne liečbe.

Iba dva týždne pravidelného užívania masky zlepší vlasy, dať im objem a zdravý lesk. Droga Bliss Hair efekt po celej dĺžke vlasov, eliminuje vysušenie, lupiny, štiepeniu.

Zloženie Bliss Hair

Nástroj je vyrobený výhradne z prírodných surovín: rastlinných extraktov a olejov. Výrobcovia sa zdvihol komponenty, komplexný účinok, ktorý je schopný eliminovať všetky možné problémy s vlasmi a vlasovú pokožku.

Základom masky sú výťažky z nasledujúcich rastlín:

 1. Lucerne. Posilňuje kadere pozdĺž celej dĺžky, počnúc žiarovkami a končiac špičkami. V dôsledku zlepšenie krvného obehu v pokožke hlavy zlepšuje výživu vlasových folikulov.
 2. Mnoho kvitnúce krídlatka. Koncentrovaný extrakt z tejto rastliny pomáhajú pri liečení a omladenie vlasy a zabraňuje rýchlemu šediveniu.
 3. Centella. Pod účinok extraktu z ázijskej Centella je intenzívnejší produkcie kolagénu, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi. Má tiež antioxidačný účinok a stimuluje aktívny rast vlasov.
 4. Ligusticum. Rastlina je známa pre svoje liečivé vlastnosti rany. Maska Ligusticum zahrnuté pre liečenie a upokojenie vlasovej pokožky. Pod jeho vplyvom je obnova aktívnej bunky epidermy.
 5. Avocado. Vzhľadom k veľkému množstvu vitamínov avokáda vyživuje vlasy a vlasovú pokožku so všetkými potrebnými živinami. Eliminuje suchosť, podráždenie pokožky, zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Okrem rastlinných extraktov v maske je zložený z týchto extraktov ropy:

 1. pupalkový olej. Hydratuje a vyživuje pokožku a vlasové folikuly.
 2. Olej z čierneho korenia. Aktivuje metabolické procesy v pokožke, takže folikuly získať viac živín.
 3. Oil Bay. Mení štruktúru jednotlivých vlasov, čo je silnejší. V dôsledku toho významne zvyšuje objem kadere.

Ďalšie účinná zložka steamoxygen. Jeho hlavným cieľom je posilniť vlasové folikuly bytia v pokojovej fáze. Pokles počtu spiacich folikulov dáva možnosť výrazne zvýšiť hustotu nití.

Kto pomôže zamaskovať Bliss Hair

Zhoršovanie stavu vlasov môže byť spôsobené rôznymi faktormi. Nesprávna starostlivosť a časté experimenty s farbou, nevyváženej stravy a nedostatku vitamínov, stres, nedostatok spánku bude mať okamžitý vplyv na vzhľad kaderí. Negatívny dopad zničeným životným prostredím, presušená klimatizáciu a ohrevu vzduchu. Bliss Hair pomôže vysporiadať so všetkými problémami a získať skvelé výsledky bez ohľadu na počiatočný stav prameňov.

Droga je určená pre dievčatá a ženy, ktorí sa stretávajú s týmito problémami:

 • pomalý rast vlasov;
 • intenzívna strata vlasov;
 • zväzok skončí;
 • zvýšená suchosť pokožky hlavy a lupiny;
 • strata lesku.

Maska umožní zaobísť bez drahých nástrojov a salon postupov. Teraz profesionálnej starostlivosti možno urobiť doma.

Účinok lieku Bliss Hair

Mask Bliss Hair Home System na vlasy rýchlo vstrebáva do pokožky a kučier a okamžite začne pôsobiť:

 • zvlhčuje pokožku;
 • eliminuje rany a iné zranenia epidermis;
 • vráti prameňov topánok a pevnosti;
 • urýchľuje rast existujúcich vlasov a stimulujú vznik nových kľudových folikulov;
 • vyživuje pokožku so všetkými potrebnými živinami, prevenciu plešatosť.

Ako vyplýva z posudkov, po dvojtýždňovej kurz sa uplatňujú masky vlasy sa stáva oveľa silnejší a mäkšie. Elimináciou štiepeniu a obnovenie Shine vlasy stanú zdravé a dobre upravený vzhľad.

Ísť na oficiálnych stránkach!

Tento nástroj tiež pomáha riešiť ďalší problém: zamotávaniu vlasov. Kefovanie zamotané pramienky nielen veľmi bolestivé a časovo náročné, ale nie sú užitočné pre vlasy: poškodené konštrukcie, stratifikácii, stratí svoj lesk. Po ošetrení styling bude trvať niekoľko minút.

Ako používať nástroj Bliss Hair

sa použiť nasledovné zloženie:

 • pred zákrokom je dobré umyť vlasy šampónom;
 • Potom sa pramene sušia, kým sú mierne vlhké;
 • malé množstvo pevne do dlane a rovnomerne na hlave a v celej dĺžke zámkov;
 • sa odporúča po dobu niekoľkých minút RUB masku do kože s ľahkými pohybmi masážnych;
 • nástroj, ponechané na vlasoch pre ďalšiu absorpciu, umyte nepotrebuje;
 • v 5-10 minútach môžete pokračovať pokládkou s použitím peny, laku alebo penou.

Ak chcete vykonať postup sa odporúča každý deň po dobu dvoch týždňov. Vo veľmi zlom stave zámkov priebehu liečby môže byť predĺžená o ďalšie dva týždne.

Výsledky klinických štúdií Bliss Hair

Podľa výsledkov klinických štúdií, každodenné užívanie tejto drogy po dobu 14 dní má nasledujúce účinok:

 • prestanú vlasy spať a stať sa silnejší takmer dvojnásobný;
 • 93% menšie poškodenie;
 • 97% zníženie počtu delených koncov.

Mask prešli potrebnú certifikáciu a získala certifikát potvrdzujúci jeho súlad s medzinárodnými normami. Vysoká kvalita nástrojov potvrdených početnými názory.

Výhody masky Bliss Hair

Maska má nasledujúce výhody:

Existujú nejaké kontraindikácie

Droga neobsahuje žiadne škodlivé zložky, a preto môžu byť použité bez obmedzenia.

Neodporúča sa používať v prípade, že ste precitlivení na členov rastlinných zložiek, prítomnosť na koži otvorené rany povrchov, rovnako ako závažných kožných chorôb.

About Paulína Turošíká 427 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*