Zdravie

Black Mask – názory, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, koľko to stojí

Prečo Black MaskMask objavia

Pre tvorbu akné a Blackheads všetkých vekových kategórií. Dôvody môžu byť veľmi rozdielne:

 • mastná pleť;
 • nevhodné pre starostlivosť o pleť;
 • ekológia;
 • nevhodné alebo menej kvalitnú kozmetiku;
 • genetika;
 • Nie je zdravý životný štýl;
 • hormonálne zmeny v tele;
 • stres;
 • lieky, atď.

Korene problémov vo svojom životnom štýle alebo dedičnosti. Samozrejme, jedným z najčastejších dôvodov pre toto nie je ten správny strava, alkohol a fajčenie.

Ďalšie v poradí príčin výskytu čiernych škvŕn je nesprávne starostlivosť o pleť: nadmerné sucho alebo nedostatok vlahy. Pocit, že používate pleťové vody na báze alkoholu. Naučte sa, ako hydratačnú masku. Pred spaním nezabudnite vyčistiť tvár z make-up. V každom prípade, nie šetriť na kozmetiku, ktoré sa vzťahujú na váš tvár. Ako neštandardné výrobky budú mať vplyv, a v niektorých prípadoch nielen zničia náladu, ale bude pridávať ďalšie náklady na lekárov a kozmetičiek.

Ďalším dôvodom je vaša nálada. Po dlhú dobu, psychológovia na celom svete dokázalo, že akýkoľvek stres alebo skúsenosti tak či onak vplyv na naše zdravie. Upozorňujeme, že vždy nešťastní alebo nahnevaní ľudia než sa objavia vrásky. Ľudia často zažiť stres častejšie ako iné kožné problémy: pupienky, akné, čierne škvrny atď Je to všetko o tom, že u ľudí s rozbitým nervového systému pre produkciu mazových žliaz je oveľa vyššia, a preto nemajú čas ísť von, čím sa vytvorí akné.

Prečo Black Mask

Všeobecne Kozmetika Čierna maska ​​s názvom masky, ktoré majú vo svojom zložení jednej z nasledujúcich častí:

 • Liečebné bahno;
 • Black kozmetické íl;
 • uhlie alebo drevené uhlie.

Myslím, že veľa dievčat sa už predtým pokúsili zvláštne masku. Ako viete masky na základe bahna alebo ílu je trochu ťažké. Takže buďte opatrní pri používaní: nemrač, nemajú pokrčiť na čelo, keď je aplikovaná maska. V opačnom prípade sa maska ​​stvrdne spolu so svojimi tvárami a robiť všetko ešte horšie, a teda požadovaný výsledok dostanete.

maska ​​aktívne uhlie tvorí film. To je užitočné pri odstraňovaní masky. Okrem toho, mnoho dievčat povedať, že sú účinnejšie než jednoduché kroviny alebo masky z hliny alebo blata.

maska ​​s aktívnym uhlím úplne dotiahnuť a tón pleti, čo je pružný, vyrovnáva pleť, vytiahnite Black Point a normalizovať podkožný metabolizmus.

Recepty s čiernou maskou doma

Tak začnime preskúmanie základných, spoločných analógov predpis medializované profesionálne Čierna maska. Mal povedať, že tajomstvo spočíva v hlavnou zložkou – želatínu. Želatína – okolo hlavy! Vo svojom zložení obsahuje kolagén, ktorý nielen čistí pokožku, ale aj spevňuje ju, čo je viac mladých.

Želatína maska ​​s aktívnym uhlím

To je možno hlavné a najväčšie že ani priamy analóg Čierna maska.

Tak, 2-3 g želatíny, je nutné rozdrviť 2 tablety z aktívneho uhlia, zmiešať všetky zložky s vodou (5 ml).

Zmes získala požadovanej konzistencie, udržiavať ju do vodnej baru pár minút.

Warm konzistencie naneste na čistú tvár. Čakať na úplné vyschnutie masky. V závislosti na hustote textúry budú vyžadovať rôzne množstvo času. V prípade, že hmota je príliš likvidný, bude doba sušenia trvať trochu viac. Po maska ​​zaschne, odstráňte ju. Najčastejšie to zmenší kože v je známy pre masky a kusy. To však nebráni tomu, aby vidieť na povrchu pretiahnutého masky z kože čierne škvrny.

Aktivované uhlie je dobrá absorpčná. Tiahne všetky nečistoty z pórov čistiace pokožku a posilňovacími ju. Ak máte koža mala negatívne reakcie na želatínu, tieto recepty masiek môžete nahradiť predchádzajúce recept.

Aktivované uhlie a aloe

 • 3 tablety and.HS ;.
 • 1 lyžička morskej soli;
 • 2 čajové lyžičky šťavy z aloe vera a rovnaké množstvo vody.

Mix všetkého a aplikovať na tvár. Po 20 minútach umyte vodou.

Aktivované uhlie a jogurt

1 tableta and.HS. zmiešame s 5 ml jogurtu, pridajte 1 lyžička citrónovej šťavy. Mix všetkého a aplikovať na tvár. Po 20 minútach umyte vodou.

Maska z želatíny a mlieka

Tiež neuveriteľný nástroj. Mlieko je cenný produkt nielen pre telo, ale aj pre pokožku.

V tomto recepte pôsobí ako zahusťovadlo želatíny mlieka. Na prípravu tejto maske mixe 50 gramov želatíny v 30 ml mlieka. Môžete tiež pridať 3-4 tabliet aktívneho uhlia (voliteľné príslušenstvo). Zmes sa nechá napučiavať. Ak to chcete urobiť, môžete ohrievať to mikrovlnnú rúru alebo vo vodnom kúpeli.

Naneste masku na tvár. Vysušte. Po aplikácii masky je uchopená vo filme, takže je ľahšie odstránený z kože. Ale niekedy tento proces je bolestivý.

Maska z želatíny a čiernej hliny

1 tableta and.HS. zmiešajte s 1 lyžičkou Čierny kozmetické hliny, pridajte 1 polievková lyžica teplého mlieka a 1 lyžičky želatíny. Mix všetkého a aplikovať na tvár. Po 20 minútach umyte vodou.

Ovocné želatína maska ​​na tvár z čiernej body

Milovníci s ovocím a zeleninou Maschek ai ako nasledujúci recept masky. Pre jej prípravu budete potrebovať pyré čerstvé ovocie alebo zeleninu alebo čerstvý džús. Všeobecne platí, že pomer týchto zložiek:

 • 200 ml čerstvého ovocných štiav by mala byť 20 gramov želatíny. Ďalej – vodný kúpeľ a za pol hodiny v chladničke. Potom aplikovať ju na tvár.

Je veľmi dôležité, aby sa čerstvé šťavy na prípravu tejto masky, a nesústredí Tetra Pak kartónoch. V závislosti od typu vašej pokožky je treba zvoliť zodpovedajúce ovocie alebo zeleninu.

Želatína maska ​​s vajcom

Egg – bohatú pokladnicou užitočných minerálov, takže sú nevyhnutné pre našu pokožku. Okrem toho, želatína masky založené na vajciach mäkké na koži, bez toho aby ho poškodil. Maska založené na vajciach, ktoré môžete urobiť až 3 krát týždenne (v závislosti od rozsahu koži). Vždy robiť masku na jednorazové použitie, pretože udržať vajcia masky po dlhú dobu nemožné.

V rôznych masiek za použitia rôznych častí slepačích vajciach.

1 bielok zmieša s 10 g Hercules a pridá sa 1 g kyseliny boritej. Výsledná zmes sa dôkladne premieša do peny. Naneste na tvár a nechajte pôsobiť 20-25 minút.

1 žĺtok zmieša s jedlou sódou (3 g) a mydlový roztok (10 g detskej mydlo – 50 ml vody). RUB výslednú textúru na problémové oblasti tváre. Po 15 minútach opláchnite.

1 strednej vajce zmieša s 10 g harmančeka. Táto maska ​​môže byť udržiavaná na pol hodiny.

Ak je tvrdá maska ​​odstránená. – trochu to mokré a začnú ťahať

Viac receptov čiernej masky nájdete na nasledujúcich obrázkoch.

Ako často želatínového masku na tvár

Táto maska ​​môže byť vykonané až 3krát týždenne, ak máte mastnú a zanedbanú pleť. Suchá pleť tváre najlepšie ponuky Táto maska ​​1-2 krát v 14-17 dní.

Po týchto masiek je lepšie zdržať sa po dobu od kroviny a počas niekoľkých hodín z domu tak, aby nebola znovu upchávajú póry.

Nezabudnite hydratuje pokožku po zákroku.

čistí pokožku pred zákrokom, bude riadne pripravená masku a starostlivosti o pleť po ňom vedú k viditeľným výsledkom v nasledujúcich týždňoch. Uistite sa, že všetky komponenty masky boli svieži a neuchovávajú pripravená zmes po dlhú dobu.

Ak ste vizuálne žiakom, bude Nasledujúce video vám pomôže pripraviť jednoduchý recept na Black Mask. Em>

Ďakujem za prečítanie článok až do konca. Stále čaká na vaše pripomienky a rady z osobnej skúsenosti, ktoré pomôžu ostatné dievčatá byť atraktívny a udržať mladosť po dlhú dobu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...