správy

Awaderm – recenzia, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, smotana

Dobrý večer, chcem zdieľať dobré správy! Podľa môjho práporu dorazila skvelé nástroje! Awaderm bol prijatý do mojej armády krásy ako súkromná, ale rýchlo sa zdvihol v hodnosti. Spoľahlivé vojaci chrániť mladosti mojej koži! Hee hee)) Začnime recenziu!
Bohužiaľ, vek nie je vždy dôsledkom nedostatočnej starostlivosti. Časť sa to stane, vrásky objavujú aj v detstve, pretože dedičnosť, stres alebo rysy štruktúry tváre. A s takým množstvom, aby sa pokúsila urobiť, ale neuspel. Musím povedať, že sa blefaroplastike môžu zodpovedať akékoľvek kozmetické. Nemám tak zanedbané, tak dôležité pre mňa a intenzite starostlivosti. Hľadal som hypoalergénne liek, ktorý je schopný bez väčších otrasov na koži, aby mi poskytnúť každodennú starostlivosť.

koža pod očami je jemný, citlivý, náchylný k suchu, alergické reakcie s, začervenanie. Zažíva veľmi ostré kozmetiku, ktoré obsahujú mnoho neprirodzené zložky. V poslednej dobe kože prešla nejakým stresom, čo vedie k ťažkým alergie. Pri hľadaní nástroj, ktorý ma zachránil pred následkami, som zistil, smotanu Awaderm.

1. To, čo sa mi páčilo asi krému?
najúžasnejšia vec, o krému je, že všetky “záhyby” a vrásky to porovnal s kožou, a samozrejme fakt, že zvládol brilantne s vyslobodenie z následkov alergií. Kožné len vločky sa rozpadol. Všetko je v poriadku teraz (trvalo 2 týždne počas liečby). Teraz je koža hydratovaná, a to svrbenie, nie bolesť. Dúfam, že som nikdy priniesť koži to Castania.

2. Čo sa mi nepáčilo smotanu?
Samozrejme, že tam sú niektoré zápory, možno nie tak dôležité, ale pre mňa významné. Napríklad balenie. Naozaj pre tento produkt nenašli hodný? Obyčajný jar ako 1,000 iných výrobcov. A to nie je rovnaké ako všetci * srdiečka v očiach *.

3. Výsledok
bojuje s sucha, kruhy pod očami, hydratuje a vyživuje citlivú pokožku okolo očí. Narovnať drobné vrásky a kožné linky.

Vôňa: intenzívna, príjemné, urýchľuje
Objem: 30 ml
doba používania: 3 mesiace

Zloženie:

Výťažky “brazílsky ženšen” – má tonikum, antialergické a protizápalové účinky, zlepšuje mikrocirkuláciu, má lymfatické drenážny účinok. Obsahuje vitamíny a aminokyseliny.

Extrakt marapuama – prírodný energetický nápoj, obsahujúce organické kyseliny. Zvyšuje pružnosť pokožky a redukuje tmavé kruhy a vaky pod očami. Biela ľalia extrakt obsahuje aminokyseliny, má protizápalové účinky.

Uhorka extrakt údaje – obnoví, tóny a zmäkčuje pokožku okolo očí, prejasňuje a vyrovnáva jej tón, odstraňuje opuchy a opuchy pod očami

.

sladkého drievka extrakt znižuje hyperpigmentácia okolo očí, má bielenie a protizápalový účinok.

Spôsob použitia: Naneste rýchlo Pat

Na dokonale vyčistenú pleť okolo očí. Počkať, kým je látka absorbovaná, platí make-up.

Aj v prostriedku sú konzervačné činidlá, aromatizátor, pomocné látky a voda.

Moje dojmy po použití:

Hydratačný.
krém vyživuje a hydratuje pokožku okolo očí, účinne bojuje proti vysušeniu. Vhodný pre veľmi citlivú pokožku.

Vyhladzovanie.
Jemné linky s oneskorením, ale výsledkom bolo nemožné, ja som len 31.

Modré pod očami
som hlavne nikdy tento problém utrpeli … vlastne nečakal žiadny výsledok, problém nevyriešila, možno sa trochu lepšie.

Svetlá
Veľmi cool vyrovnať sa s touto zaujímavou výzvou! Prostriedky vstrebáva a zanecháva nepatrné žiaru. Aj ľahko prášok a potom pridať svetla zvýrazňovače. Super práca!))

Ďakujem za prečítanie tohto preskúmania, bol som veľký záujem o písanie. Chcem písať ešte ďalšie recenzie na rôzne výrobky. Zatiaľ!)

PS Ak sa vám páči fotka a text tohto stanoviska, dajte mi vedieť o nej, ako je pod ňou)

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...