Aqua Disiac – naša revízia feromónov koncentrátu

[Total:    Average: /5]

Psychológovia hovoria, že mnohí ľudia majú problémy pri komunikácii s opačným pohlavím. Perfumers odporúčame používať parfum s feromónmi Aqua Disiac vyrábané v mužských a ženských variantoch. Výrobca sľubuje, že po použití, Zoznamka a datovania sa koná v prírodnom a príjemnej atmosfére, pretože parfum môže spôsobiť účinok milosti a inštinktívny atrakcie partnermi. Priznajme si to, či je to to, čo cena liehovín, a ako ich správne používať.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Odborníci hovoria, že parfum Aqua Disiac vyvinutý v mužskej a ženskej verzii. Parfumy pre ženy je balený v štýlovej lesklej krabici z lepenky. Je vyrobený vo fialovej tóny s strieborné písmená názvu. Bočné má štrbinu, cez ktorý je viditeľný priesvitná sklenená fľaša rovnakej červenej farby. Na krku inštalovaného pohyblivého valca, ktorými sú duchovia aplikovaného k telu. Objem fľaštičky je 10 ml a stojí 500-700 ….

Na snímke ukazuje, že pánske parfumy s feromónmi Aqua Disiac majú tiež štýlový obal, vyrobený zo striebra-čiernej farbe. Je vyrobený vo forme krabice s drážkou v ľavom rohu, prostredníctvom ktorej zobrazíte lesklé fľašu, ktorá vyzerá ako chrómovej ocele. Pod bielym mliečnym krytom má tiež klip, ktorý vám umožní umiestniť na koži správne množstvo parfumu. Fľaška s objemom 10 ml je k dispozícii cena 500-700 ….

Mali by sme sa tiež zmieniť o kolekciu Aqua Disiac divokého pižma. To je reprezentované známeho lekárnika Patrick Martin a je vyrobená v piatich ženských variantoch:

  • Molekuly.
  • La vie est belle.
  • Sublime Balkiss.
  • Eros Versace.
  • Boss ma vie.

Okrem toho existujú dva varianty pánskeho parfumu:

Perfumers uvedomiť, že charakteristickým rysom tejto rady je použitie pižma, ktorý má tú vlastnosť, zlepšiť náladu, zvýšenie libida, zbaviť stresu a negativita od ostatných ľudí a inovatívne molekulárnej komplex zvyšuje trvanlivosť parfumu, čo im na dosiahnutie svojich cieľov aj napriek občasné používanie.

Feromóny dať signál do mozgu,

Vedci vysvetľujú, že feromóny alebo atraktanty sú látky vylučované z žliaz zvierat a ľudí. Nemajú žiadny zápach, ale je okamžite zachytená v organizme a slúži ako signály do mozgu. Tieto prchavé látky sú schopné prenášať informácie do opačného pohlavia o pohlavnej zrelosti, dostupnosti, ochotu vytvoriť dvojicu. Majú zástupcovia ich pohlavia, ktoré navodzujú pocit žiarlivosti, nepriateľstvo, alebo naopak, pokiaľ ide, miesto, rád.

V zbierke Aqua Disiac divokého pižma použitého všetky druhy feromónov, študovaný vedci-perfumers.

Tieto feromóny obsiahnuté vo vaginálnej tekutiny. A čím bližšie k ovulácii, čím väčšia je koncentrácia týchto prchavých látok produkovaných v tele. Tak prírode sa stará o plodenia, nie je žiadnym tajomstvom, že keď ste pripravení oplodniť ženu má zvláštnu príťažlivosť pre mužov.

Dáta z prchavých látok majú rovnaký účinok ako copulin, ale sú syntetizované v laboratóriu. Tento objav umožnil znížiť náklady na liehoviny, bez toho, aby stratili percento účinnosti. A početné recenzie perfumers a zákazníci potvrdzujú túto skutočnosť.

V dôsledku tohto feromónu je schopnosť zvýšenie koncentrácie testosterónu v krvi mužov. Výsledkom je, že zástupca silnejšieho pohlavia prebudiť pozornosť, záujem a záujem o komunikáciu, rovnako ako túžbu viac blízky kontakt s majiteľom aróma “s tajomstvom”.

atraktant produkovaný žľazami oboch mužského a ženského tela. Media je vnímaná ľuďmi okolo nich sa sympatiami, rešpekt, záujem. Tak použite tento parfum produkt je lepší pre stretnutia, cestovanie, konferencií a iných komunikácií, ktoré nesúvisia s flirtovanie.

Obsah pánske feromón parfum série pižmo divoký Aqua Disiac zamerané priamo na získanie sŕdc slabšie pohlavie. V skutočnosti, priznáva túto vôňu ženy inštinktívne túžia po sexe s jeho majiteľom, ako vnímajú to ako energický, neúnavného milovníka.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Zbierka parfumu sa používa všetky známe feromóny

Tento muž atraktant má jedinečný vplyv na ženy. Takže, ženy začínajú brať dopravné zápachu so starostlivosťou a pozornosťou, takmer materské účasti. V spätnej väzbe chlapci na vedomie, že nestabilné dievčatá nájsť pokoj, láskavosť, dobrú náladu.

Psychológovia nám hovoria, že liehoviny alebo koncentrátu feromóny Aqua Disiac pomáha mnoho ľudí cíti dôveru prebudiť mužský alebo ženský. Takže po aplikácii parfumu plaché dievčatá alebo chlapci cítia akúsi podporu prchavých látok a začne sa správať oveľa uvoľnenejšie, pokojný a priateľský. Stratili nadmerné napätie, stuhnutosť a strach z odmietnutia. A to potvrdzujú početné fanúšikmi Sexy výrobkov života.

Nie menej užitočná aplikácia parfumu Aqua Disiac pre páry, dlho ženatý couples.Unusual chuť robí partnerov, aby prijali nový pohľad na seba, prebudiť spiace pocity, si spomenúť na emócie zažívajú na začiatku vzťahu. Odborníci hovoria, že po zachytení feromóny, telo začne intenzívne rozvíjať svoje vlastné prchavé látky, čo často vedie k zvýšeniu záujmu a rýchly sex posilňuje manželstvo.

Ako používať mužské a ženské parfum s feromónmi? Perfumers venovať pozornosť skutočnosti, že atraktanty nemajú vôňu. Takže ľudia by mali potlačiť ich túžbu naliať parfum od hlavy až k päte. Tak je možné dosiahnuť opačného efektu, to znamená, že dôjde k inštinktívna nepriateľstvo a neochota komunikovať. Vhodné použitie zahŕňa drží jeden valec cez kožu z nasledujúcich častí tela:

  1. V oblasti za ušami.
  2. Point na zápästie.
  3. Jamka vašej kľúčnej kosti.
  4. Výstrih (pre ženy).
Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Je dôležité použiť parfum s feromónmi v súlade s návodom na obsluhu

Prívrženci alternatívnej medicíny odporúčame použitie ochutené kvapalinu do oblasti, nachádzajúcej sa štyri prsty pod pupkom, as, podľa ich názoru, existuje bod sexuálnej energie.

Aj keď správne používať, neočakávajte okamžitý úspech, pretože duchovia sú schopné vzbudiť záujem, sympatie, umiestnenie. Avšak, oni nie sú schopní spôsobiť vážne pocity lásky, oddanosti, lojality.

Čo iné by som mal vedieť o liehoviny s Aqua Disiac? Nezabudnite, že produkty značky nemôžu byť umiestnené na báze alkoholu, pretože feromóny pod vplyvom alkoholu v okamihu zničené. Preto je detekcia týchto produktov môže byť videný na falošný.

Mnoho kladné hodnotenie z perfumers a obyčajných ľudí nás uisťujú, že výrobky Aqua Disiac – skvelý pomocník v komunikácii a flirtovanie. Feromón obsiahnutý v parfumu, pomôže komunikovať s opačným pohlavím, odstrániť plachosť, zdržanlivosť, hanby, bude získanie dôvery v jej odvolanie.

Elena, 26 rokov Nižnij Novgorod

Sexy parfum život bol koniec mojej dovolenky, ktorú som išiel na narodeninovú večeru pre môjho priateľa. Nechcel som naozaj verí v nich, ale už v 15. minúte na dovolenku, som si všimol, že som hovoril so všetkými chlapcami a niektoré z nich opakovane požiadal o telefónne číslo. Bol som veľmi prekvapený a potešený.

Constantine, 46, Volzhsk

Parfém s feromónmi Aqua Disiac mi dali kolegovia. Po niekoľkých dňoch používania som si začal všímať, že jeho žena začala komunikovať so mnou mať na pamäti našu zoznamovacie, svadobné. Sme zlepšili vzťahy, zabudli drobné sťažnosti, a sex sa stal dlhší a jasnejšie.

Olga, 23 rokov, Zvenigovo

V našom ústave prevedené chlapa, že som naozaj rád, ale nevedel som, ako prilákať jeho pozornosť. Potom som udrel na zápästí parfumu Aqua Disiac a prišla k nemu a ponúkol šálku kávy. Od tej doby sme spolu, takže títo duchovia mi pomohol, aby ujsť svoju lásku.

Materiály: http://fertilnost.com/obzory/duhi-sexy-life-s-feromonami

About Paulína Turošíká
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.