Členovia Slovenskej mineralogickej spoločnosti

Čestní členovia Slovenskej mineralogickej spoločnosti

Meno Štát od roku
Josef Zemann Rakúsko 2013
Slavomil Ďurovič Slovensko 2014
Dušan Hovorka Slovensko 2015
Emil Makovický Dánsko 2016
Martin Chovan Slovensko 2016

 

Riadni členovia Slovenskej mineralogickej spoločnosti

<
Meno Mesto (štát) Členské zaplatené Členstvo končí
Antala Miroslav Nitra (Slovensko) 2017 2019
Bačík Peter Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Bačo Pavel Košice (Slovensko) 2015 2017
Balážková Daniela Malé Kršteňany (Slovensko) 2016 2018
Balla Alexander Bratislava (Slovensko) 2016 2018
Bokol Viliam Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Bónová Katarína Košice (Slovensko) 2018 2020
Borko Miroslav Bojnice (Slovensko) 2016 2018
Boržíková Magdaléna Bratislava (Slovensko) 2015 2017
Broska Igor Bratislava (Slovensko) 2018 2020
Bulák Dušan ml. Prievidza (Slovensko) 2016 2018
Bulák Dušan st. Prievidza (Slovensko) 2016 2018
Cibula Peter Pezinok (Slovensko) 2018 2020
Demko Rastislav Turzovka (Slovensko) 2017 2019
Dikej Jakub Pezinok (Slovensko) 2015 2017
Farsang Štefan Rimavská Sobota (Slovensko) 2016 2018
Fehér Alexander Pohranice (Slovensko) 2017 2019
Fehér Pindešová Iveta Pohranice (Slovensko) 2017 2019
Ferenc Štefan Banská Bystrica (Slovensko) 2017 2019
Freierová Anna Dolný Kubín (Slovensko) 2018 2020
Fridrichová Jana Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Gajdošová Michaela Zemplínska Široká (Slovensko) 2018 2020
Gargulák Milan Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Gondová Beáta Nitra (Slovensko) 2015 2017
Halama Ladislav Vrbové (Slovensko) 2018 2020
Haloda Vladimír Nitrianske Pravno (Slovensko) 2015 2017
Halvaš Denis Hodruša-Hámre (Slovensko) 2017 2019
Hodoš Peter Považská Bystrica (Slovensko) 2015 2017
Hódošiová Zuzana Lučenec (Slovensko) 2016 2018
Horníková Eva Martin (Slovensko) 2015 2017
Horský Stanislav Kežmarok (Slovensko) 2016 2018
Chládek Štepán Olomouc (Česká republika) 2016 2018
Ivan Peter Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Jahn Ján Nitra (Slovensko) 2018 2020
Janda Rastislav Častkovce (Slovensko) 2017 2019
Jeleň Stanislav Banská Bystrica (Slovensko) 2017 2019
Kaňa Richard Hodruša-Hámre (Slovensko) 2017 2019
Koděra Peter Mariánka (Slovensko) 2016 2018
Kohút Milan Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Kollár Anton Nitra (Slovensko) 2017 2019
Kollárová Viera Nitra (Slovensko) 2017 2019
Kozáková Petra Jovsa (Slovensko) 2015 2017
Kraus Ivan Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Kučerová Gabriela Senica (Slovensko) 2017 2019
Kudelás Milan Bratislava (Slovensko) 2019 2021
Lásková Klaudia Rimavská Sobota (Slovensko) 2017 2019
Libant Vladimír Nitra (Slovensko) 2017 2019
Macek Ivo Brno (Česká republika) 2015 2017
Malíčková Iveta Bratislava (Slovensko) 2016 2018
Mičová Martina Bzince pod Javorinou (Slovensko) 2015 2017
Mikuš Tomáš Slovenská Ľupča (Slovensko) 2016 2018
Minár Peter Mošovce (Slovensko) 2017 2019
Molnár Jozef Košice (Slovensko) 2016 2018
Ormandy Michal Bratislava (Slovensko) 2018 2020
Ozdín Daniel Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Putiš Marián Malinovo (Slovensko) 2017 2019
Rojkovič Igor Bratislava (Slovensko) 2016 2018
Ružička Peter Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Rybár Peter Martin (Slovensko) 2017 2019
Salaj Vladimír Slovenská Ľupča (Slovensko) 2016 2018
Sásik Dávid Bratislava (Slovensko) 2015 2017
Sečkár Peter Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Sejkora Jiří Praha (Česká republika) 2019 2021
Sidorinová Tamara Praha (Česká republika) 2017 2019
Siman Pavol Bratislava (Slovensko) 2015 2017
Spišiak Ján Banská Bystrica (Slovensko) 2017 2019
Škácha Pavel Příbram (Česká republika) 2017 2019
Števko Martin Bratislava (Slovensko) 2016 2018
Toth Peter Veľké Uherce (Slovensko) 2017 2019
Turas Marian Trnava (Slovensko) 2016 2018
Uher Pavel Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Varga Peter Revúca (Slovensko) 2017 2019
Vojček Loránt Banská Bystrica (Slovensko) 2016 2018
Vozár Jozef Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Vozárová Anna Bratislava (Slovensko) 2017 2019
Zajonc Radoslav Nové Mesto nad Váhom (Slovensko) 2017 2019

 

© 2016 Peter Bačík. Stránka bola aktualizovaná: 13.10.2017